Skocz do zawartości

monitor jak telewizor


Rekomendowane odpowiedzi

noszę się z zamiarem kupienia nowego monitora. 19-20 cali (cena 1000-1200). Chcę aby niezależnie od komputera można był oglądać TV z kablówki.

Nie chcę robić żadnych przystawek tylko żeby wszystko było zrobione oryginalnie. Najlepiej żeby był do tego pilot. Może ktoś mi doradzi jakiś model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam Samsunga LCD - model SyncMaster 711MP. Oprócz komputera można do niego podłączyć jeszcze 4 inne rzeczy przez różne gniazda. Ja mam wpiętą satelitę i konsolę Nintendo Wii. Wszystko chodzi niezależnie.

Niestety jest to 17-calówka, ale widziałem też model 19-calowy, ale z nieco inncym oznaczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 19calowy samsung model932mw. Kupilem ten monitor bo rowniez zalezalo mi na funkcji tv. Zaleta tego monitora jest niewatpliwie wyglad (praktycznie sklonowana wersja telewizorow LCD samsunga) Parametry rowniez ma niegorsze od telewizorow. Posiada praktycznie wszystkie potrzebne gniazda(PC,DVI,HDMI-niestety tylko jedno,Component,Euro,S-video).Ma tez oczywiscie pilota.Poza tym przydatna jest funkcja PIP. Za wade tego monitora uznaje brak polskiego menu ekranowego i slabiutkie glosniki a wszystko inne jest na plus.No i jest to monitor panoramiczny.Cenowo zmeiscisz sie w wyznaczonym pulapie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...

Poszukuje monitora o przekątnej gdzieś tak 21 cali i cenie około 1000 zł(cena może podskoczyć do góry). Chcę do niego od czasu do czasu podłączyć Xboxa i tuner HD(o ile go kupię). Zależy mi na dwóch wejściach HDMI i aby był monitorem HD(o ile w tym wypadku można o tym mówić).

Dziękuję za rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

proponuję samsunga p2270hd czy 2370hd monitor na rynku od 8.09' ma mpeg4 - naziemną tv cyfrową , posiada wejścia skart ,RGB,hdmi,dvi,

a sam mam pytanko:

by wyciągnąć dzwięk z tego monitora np. do wzmacniacza można tylko skorzystać z wyjścia cyfrowego - optycznego i ponoć gdy sygnał z nadajników cyfrowych będzie niebawem nadawany prawidłowo

- standard DD plus dżwięk przesyłany optycznie do wzmacniacza starszego z dekoderem DD ale bez + będzie nierozpoznawalny a to może skutkować ciszą ewentualnie szumem.Czy moje obawy są uzasadnione ?

DD - Dolby Digital

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja od roku mam 23 " Samsung SM 2333HD. Pobór prądu ok 55 W, idealny obraz, super do divixów, ma wbudowany tuner MPEG4 i 2 HDMI oraz DVI i głośniki.

Oczywiście panorama. Idealny do gier , trochę za duży do internetu i pracy biurowej.

3 lata gwarancji i cena coś koła 900 zł. Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do "marcin1984" czyli dźwięk odebrany z naziemnej tv cyfrowej (DD+)zostanie przerobiony w telewizorze czy monitorze na (DD- ac3) i puszczony przez światłowód do wzmaka czy nie będzie obrabiany i do wzmaka dojdzie nierozpoznawalny dd+

czy coś mylę ? a kabelek hdmi to przesyła obraz i dzwięk ale do monitora i tv

pytanie podstawowe czy od września jak ruszy oficjalnie tv cyfrowa dźwięk będzie nadawany w dd czy dd+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...