Skocz do zawartości
  • 0

Problem z instalacją cyfry +


grom085
 Udostępnij

Pytanie

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Zabrakło najważniejszego - czy antena jest ustawiona i jaka jest jej wielkość (przy okazji przypomnę, że ustawienie anteny satelitarnej wymaga precyzji - nie ma tak jak w naziemnej, że ustawia się na oko jak ma sąsiad i zawsze coś się pojawi - w satelitarnej milimetr ruszysz i nie masz nic).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Też tak miałem..to wezwałem instalatora który bierze 50 zł..

Wróciłem z roboty i było jeszcze widno a cyfre kupowałem dzień wcześniej już po 18 więc było ciemno i nie mogłem za chiny nawet z sasiądem jej nastawić mimo że on tez ma cyfre..

Wróciłem na następny dzień z roboty i mówie spróbuje ( a wiedziałem że ma przyjść instalator ) i włala.. ustawiłem ! aż nie mogłem się nadziwić bo napewno dzień wcześniej na te parametry ustawiałem antenę.. a teraz zaskoczyło.. i byłem dumny :) Nagle.. dźwięk domofonu...

Wszedł i mówię już nastawiłem.. a on to jak już jestem to może zobacze.. a ja no Ok.. i mówię ale czemu odrazu jak zmieniam kanał to są przycinki a on ze mnie [beep]a chciał zrobić bo teraz wiem że to nie od tego.. i mówi .. no to od złego ustawienia anteny..podłączył mernik.. i niby wybadał wszystko na maxa nastawił podokręcał po swojemu i mówi lepiej być nie może.. i nie lukałem czy są przycinki na początku po zmianie kanału czy nie.. a on " 50 zł " a ja LOL.. i mówię po co mu kazałem wchodzic jak nic od siebie nie wniósł i do dziś te przycinki widze.. ale tak jest w każdym STRONGU i trwa to kilka sekund.. potem obraz jest płynny i zgrany z dźwiękiem..

 

Więc nie polecam " fachowców " od cyfry...

 

Mógł powiedzieć że tak zwykl jest po przełączeniu kanału..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...