Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Spokojnie, te wszystkie narzekania na Philipsa PVR to przesady ja mam, tylko raz go wymienialem, i dziala ok, mozna sie przyzwyczaic do niego. Na pewno jest ( dla mnie) lepszy od philipsa Hd . Tak wiec nie sluchaj zrzedzenia tylko wez i sam sie przekonaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@antoslaw, na razie nie dają Phila HD za 149 na własność wraz promocjami na pakiety (jest wybór albo to albo tamto). Zobaczymy po 11 listopada, ja też wolę dać 149 niż płacić dzierżawę zwłaszcza że tuner przechodzi mi na wlasność. Ale jednocześnie chciałbym też promocję na pakiety...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Philips PVR jest niezlym tunerem troszke wolniejszym od N boxa ale ja go mam juz rok nawet mam 2 od Cyfry i N boxa i nie narzekam. Nic sie nie wiesza wszystko dziala i nie mam z nim problemów. Jeszcze zeby nie bylo opłaty to wole ten tuner z oferta Cyfry + niz N boxa bo oferta N sportowa jak i filmowa jest kiepska. Nie ma jak Canal+ film i sport:):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oferta N sportowa jak i filmowa jest kiepska. Nie ma jak Canal+ film i sport:):)

 

Jeden lubi dziewczynki, drugi chłopczyków, a trzeci owieczki. Mnie ze sportu interesuje poker i w porywach snooker, a filmy wolę oglądać wtedy kiedy ja chcę i takie jakie ja chcę więc wypożyczalnia (nie ta droga w eNce) jest najlepszym i w finale najtańszym rozwiązaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś się orientuje ile czasu porzeba Cyfrze+ na dostarczenie kuponu na odbiór dekodera HD Philips ? Podpisałem aneks 29 października (telefonicznie :) ) na 18 m-cy i mieli dostarczyć kupon i aneks pocztą/kurierem , kanały włączyli od razu a sprzętu i dokumentów nie ma do dziś. Pytam bo nie chciałbym aby zrobili mnie w konia bo jest zapis ponoć w umowie że nawet jak nie odbiorę aneksu lub dekodera to umowa i tak obowiązuje ( nagrywają rozmowy i to jest wiążące).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro aneks nagrałeś 29 października to była to środa. Dokumenty zostały do Ciebie wysłane 31 października w piątek, albo dziś bo przecież był weekend świąteczny. Poczta też nie pracowała w weekend co chyba jest oczywiste więc czemu się tak dziwisz że jeszcze nic nie dostałeś? :roll: Masz czas na załatwienie sprawy z tym dekoderem do końca listopada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te "pseudoumowy" na telefon ,jako umowy zawarte na odległość można wypowiedzieć do 10 dni.Oczywiście łajzy z Cyfry-bo tylko tak ich można mazwać- bedą to traktować jako "oświadczenie woli" ale i to jest do "do odwrócenia".Przewiduję sporo takich potyczek przed sądem,chociaz czy dla 3 stówek warto sie ciągac po sądach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!Mam pytanie, czy mogę wziąc zupełnie nową umowę z Cyfrą ( na żonę ) będąc w trakcie wypowiedzenia i nie korzystając z ich propozycji przedłużenia umowy, jeżeli warunki przedłużenia będą gorsze niż propozycja dla nowych abonentów. Wypowiedzenie umowy upływa 31.12, a chciałbym sie załapac na promocje świąteczną, która pewnie potrwa do końca grudnia. Żona jeszcze mieszka razem ze mną :wink: Zresztą ostatnio parę razy mnie wkurzyli i nie zamierzam dzwonic do nich w sprawie przedłużenia umowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co chca wziąść dekoder HD Philips-a bez dysku mam złą informacje :( na razie nie ma i nie wiadomo kiedy bedą dla nas do odbioru, jak się kupuje z umową to są a jak na kupon od Cyfry+ to nie ma :). Od wczoraj przeczesuję Warszawę w poszukiwaniu dekodera który mi się należy i wszędzie gdzie dzwonię/pojadę( najpierw do miejsc podanych przez konsultanta) - ta sama śpiewka ,że Cyfra nie dostarcza ich bo nie ma i kiedy będą nie wiadomo ( trwa to od ponad tygodnia - czyli początku oferty). Albo to świadome działanie (i dlatego podają datę do kiedy trzebo go odebrać) albo ich przerósł popyt na ten sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zaczalem poszukiwania platformy cyfrowej do mojego nowego mieszkania no i z trzech najciekawszych ( "N" "Polsat Cyfrowy" "Cyfra+") wybralem cyfre (najkrotsza umowa i sensowna cena w promocji)

 

Pytanie takie:

przy pakiecie wylacznie komfortowym plus canal + bez HD jaki dekoder bylby najlepszy ??

akie sa wszystkie oplaty tuz przy zakupie ??

czy warto brac w aktualnej promocji czy ryzykowac i czekac na promocje swiateczna ???

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...