Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Totalne banialuki :shock: Bez wzgledu gdzie podpisujecie umowę aktywacja jest 1 zł, bez polecenia zapłaty i z poleceniem, oferta jest identyczna wszedzie, nawet gdyby dystrybutor chciał nie może naliczyc wiekszej sumy za aktywacje :? System jest centralny, serwery sa w C+ i oferta w systemie jest identyczna dla wszystkich :D Czasmi ja czytam te wyssane z palca informacje to ... :roll:

 

Niestety takie bzdury podają na InfoLini. Widać że nie każdy teleoperator ma taką samą wiedzę lub w grę wchodzą inne czynniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50% jest przez 9 pełnych miesięcy i póxniej musisz mieć 100% płatne przynajmniej 9 miesięcy. Jesli weźmiesz sobie dziś, czyli 15, to do końca października masz za darmo. Najlepiej w takiej sytuacji wziąć sobie 2 listopada, to będziesz miał cały listopad za free, no chyba że w listopadzie zmienią promocję :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moge potwierdzic to co napisal Hugo. Wypowiedzialem umow Cyfrze, Dostalem list zwrotny z nr telefonu, zadzwonilem i mam: Pakiet Komfortowy za 30 zl przez 9 miesiecy, Canal+ do konca roku za free, dekoder strong za 49 zlotych na wlasnosc (smieszny ale nie trzba bedzie placic za dzierzawe co miesiac wiec niech jest. Nowa umowa na 18 miesiecy-chyba niezle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozazdrościć :wink:

Mam nadzieję, że po Nowym Roku będzie możliwość przejścia na te pakiety z plusikiem... tak jak już kiedyś pisałem, pytałem konsultantkę z CTA gdy dzwoniłem ok. 1,5 tyg temu o to i odpowiedziała mi, że prawdopodobnie tak ale szczegółowe informacje pojawią się w listopadzie ponieważ oni sami jeszcze do końca wszystkiego nie wiedzą, ponieważ to wszystko co się teraz w Cyfrze dzieje od czasu konferencji, dzieje się spontanicznie i oni sami jeszcze nie połapali się do końca w tym, co robią. Otóż najpierw pakiety miały zostać poszerzone na stałe niby, później pewne było, że poszerzone pakiety będą od 1 października do Nowego Roku a nagle postanowili, że jednak od 1 listopada dopiero poszerzą pakiety... I tak dalej, i tak dalej... Tak więc wszyscy wiemy, że Cyfra jeszcze do końca nie łapie się ze wszystkim...

 

Teraz mam pytanie... jak podaje serwis dvbnews.pl, od dziś lub jutra (nie wiem jak to traktować, czy dziś czy jutro, ponieważ news pojawił się w owym serwisie wczoraj o godzinie 23:23 a dziś na stronie internetowej Cyfra nie podaje żadnych informacji w tej sprawie) pojawi się promocja, w ramach której można zamówić paczkę kanałów Filmbox i do końca roku są one za darmo. Rozumiem, że gdy zamówię ją np. jutro to muszę ją trzymać przynajmniej do końca stycznia 2009, tak? Warunkiem pewnie jest to, że po okresie promocyjnym trzeba będzie przynajmniej jeden miesiąc już opłacić wg normalnego cennika?

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moge potwierdzic to co napisal Hugo. Wypowiedzialem umow Cyfrze, Dostalem list zwrotny z nr telefonu, zadzwonilem i mam: Pakiet Komfortowy za 30 zl przez 9 miesiecy, Canal+ do konca roku za free, dekoder strong za 49 zlotych na wlasnosc (smieszny ale nie trzba bedzie placic za dzierzawe co miesiac wiec niech jest. Nowa umowa na 18 miesiecy-chyba niezle?

Wszystko OK tylko dlaczego taka długa umowa? Czytałem gdzieś że niektórzy mieli to samo przy umowie 15 miesięcznej (mowa o promocji dla rezygnujących).

Rozumiem że chyba umowy 12 i 13 miesięczne odeszły na stałe do lamusa :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem gdzieś że niektórzy mieli to samo przy umowie 15 miesięcznej (mowa o promocji dla rezygnujących).

Rozumiem że chyba umowy 12 i 13 miesięczne odeszły na stałe do lamusa :(

 

Przy umowie 15-to miesięcznej proponowali pakiet komfortowy przez 12 m-cy za 45 zł, a pozostałe 3 m-ce po 60 zł (czyli tak jak teraz płacę). Za kilka dni zmiękli i zaproponowali umowę 18 miesięczną z czego 9 m-cy po 30 zł, a pozostałę 9 m-cy po 18 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest promocja na FILMBOX.

http://www.cyfraplus.pl/_abo_promo-10ur-filmbox.html

Aktywujesz dziś,masz go do 31.01.2009 i płacisz 15 PLN.Nieźle!

 

Właśnie odpaliłem tą promocję :D

Do końca roku za friko, po okresie promocyjnym przynajmniej jeden miesiąc trzeba opłacić i można zrezygnować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam jeszcze, że decydując się na aneks 18-miesięczny dostajecie wybrany pakiet z plusem! Czyli od razu od dnia przedłużenia umowy przechodzicie np. ze zwykłego Komfortowego na Komfortowy+. Oczywiście reszta warunków bez zmian, czyli 50% rabat na 9 m-cy i możliwość dobrania opcji premium przez całe 2 m-ce gratis. Tym samym po tych 18 miesiącach pakiet z + zostaje czyli można się spodziewać że niedługo wszyscy będą mogli już korzystać z nowych pakietów z +.

 

I dla tych wszystkich którym podoba się promo na FilmBox do końca roku gratis, a może przede wszystkim dla tych, którym promo się nie podoba - od 20 października można podłączyć HBO na takich samych warunkach (darmo do końca roku + pełnopłatny styczeń)!

 

Dalej uważacie że tak w Cyfrze źle? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a w C+ możesz mieć przy przedłużeniu umowy na 18 m-cy C+HBO+Cinemax przez 2 m-ce też za darmo i też możesz z nich po tym okresie zrezygnować, dodatkowo dostajesz ogólnie znany rabat 50% na 9 m-cy na pakiet główny. Promo z HBO za darmo do końca roku jest skierowana dla tych którzy są w okresie zobowiązania albo nie chcą zawierać aneksu. Różnica jest znacząca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... czyli można się spodziewać że niedługo wszyscy będą mogli już korzystać z nowych pakietów z +.

 

...

 

Dalej uważacie że tak w Cyfrze źle? :>

 

 

Hmm, a to ciekawe... Skąd takie przypuszczenia? Myślisz, że po Nowym Roku, kiedy to odłączą obecnym abonentom poszerzone pakiety będzie możliwość przejścia na te z plusikiem? Ale wtedy pewnie cena będzie inna ponieważ inaczej to nie widzę sensu, by po Nowym Roku odłączać obecnym abonentom dodane kanały do pakietów jeśli można by przejść na te z plusikiem za taką samą cenę, zatem wtedy na pewno cena byłaby inna... Choć sam nie wiem... Nie ukrywam, że byłoby cudownie, gdyby Cyfra dałaby możliwość przejścia na pakiety z + ... Jednak dziś dzwoniłem do CTA w celu aktywowania paczki Filmbox na warunkach promocyjnych do końca br. o czym wspomniałeś i przy okazji zapytałem ponownie, czy będzie możliwość przejścia ze zwykłych pakietów na te z +. Otrzymałem odpowiedź, że póki co nic im nie wiadomo na ten temat, powiedziano mi także, że być może jakieś informacje w tej sprawie pojawią się w listopadzie... Wyraziłem także swoje niezadowolenie i powiedziałem, że jest do dyskryminacja obecnych Abonentów kiedy to nowym abonentom Cyfra daje poszerzone pakiety na stałe a my mamy się ekstra cieszyć tylko do końca roku. Konsultant zamilkł po czym odpowiedział, że rozumie mnie jednak niestety póki co nic mi nie może powiedzieć, ponieważ sami jeszcze nie wiedzą co będzie po Nowym Roku.

Hugo mam nadzieję, że Twoje słowa okażą się prorocze, tylko nadal nie potrafię zrozumieć, gdyby jednak do tego doszło, że obecni Abonenci mogą także przejść swobodnie na pakiety z plusikiem, jakby to miało wyglądać... tzn m.in. kwestia cennika itp... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, podstawowy+ lub komfortowy+ średnio 25% taniej to już dobra oferta, znacznie lepsza od konkurencji.

Niech dorzucą jeszcze Phila HD za 149 bo nie chcę przepłacać za sprzęt ani bulić comiesięcznego haraczu :lol: Albo niech dadzą dzierżawę i jednorazową aktywację jak w N.

 

PS Tylko się nie zdziwcie jak wam zabiorą tą promocję na Filmbox i HBO gdy tylko wypowiecie umowę (tzn będziecie musieli dopłacić za darmowe miesiące). Nie wiem czy tak będzie ale poczytajcie w wątku Rezygnacje przygodę jednego pana... :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sajmon, cennikowo pakiety z "+" są takie same jak bez "+". Tak jak pisałem, decydując się na aneks 18-miesięczny np. z Komfortem, dostajesz pakiet Komfortowy+, pierwsze 9 m-cy 30zł, reszta 60zł, czyli cennikowo taka sama cena jak zwykły Komfort. Jeśli C+ nie miałoby zamiaru dawać pakietów z "+" obecnym to czemu dawaliby obecnie przy przedłużaniu umowy te nowe pakiety? Mogliby trzymać się dalej zwykłych pakietów. Z doświadczenia wnioskuję, że od stycznia będzie możliwość przejścia na nowy pakiet. Pewnie jako kolejna zachęta do utrzymania umowy jak skończy się obecna oferta urodzinowa.

 

Co do utraty promo na FilmBox i HBO, to zgadza się, wysyłając wypowiedzenie traci się tę promocję. Dla mnie sprawa oczywista. Nie wiem czego się oczekuje skoro wypowiada się umowę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak... Oby, oby... :wink: Nie mniej jednak zmyłką jest fakt, że póki co pakiety z ,,+'' otrzymują nowi lub przedłużający umowę Abonenci oraz również fakt, że otrzymujemy te kanały tylko do końca bieżącego roku. W takim razie ciekawe dlaczego Cyfra nie wprowadziła tych poszerzonych pakietów na stałe wszystkim Abonentom, tylko bawi się w coś takiego? To jest główną zmyłką, która daje podstawy ku temu, by myśleć, że wg Cyfry obecni Abonenci się jakby nie liczą, i im da się poszerzone pakiety tylko do końca roku po czym koniec...

Również uważam, że coś w tym jest, ponieważ inaczej konsultanci definitywnie zaprzeczaliby nam w CTA na nasze pytania, czy jest cień szansy, że po Nowym Roku będzie możliwość przejścia na pakiety z +. A jednak mówią, że więcej info w tej sprawie pojawi się w listopadzie, ponieważ sami do końca jeszcze nie wiedzą, co robić... Sami wiemy, że wszystko wynikło w tak krótkim czasie... W tak spontaniczny sposób... Widocznie jakieś przecieki w C+ są w tej sprawie... Nie chcę zapeszać, ale mam nadzieję, że po Nowym Roku wszyscy się uradujemy... :smile:

 

 

P.S. Czy wiecie może, jak wziąć udział w urodzinowej loterii Cyfry+?? Nie bardzo widzę na stronie internetowej Cyfry, jakichkolwiek informacji z tym związanych... Jest tylko informacja o nagrodach itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...