Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy się ciągle cieszą z promocji zapominając, że po ich końcu trzeba będzie płacic wysokie opłaty za pakiet i opcję. Może mi ktoś odpowie dlaczego jako stały długoletni abonent Cyfry+ muszę płacic za HBO(wprawdzie 3 kanały: HBO, HBO2, HBO Comedy) 29zł, podczas gdy w kablówce płacą zaledwie 2zł(2 kanały:jw, ale bez Comedy)! To skandal!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że wszystko jest ok, ponieważ już na jakimś forum czytałem o kablówkach mających takie niskie ceny np. 5zł w Puławach i gdzieś jeszcze ale nie pamiętam gdzie. Skoro można po tyle to dlaczego i man się nie obniży i to znacznie. Czekam teraz na to po ile będzie HBO u konkurencji - jak taniej to robię wypowiedzenie

 

Aha i chciałbym dodac, że nie chodzi mi o pieniądze (stac mnie na Cyfrę) ale o zwykłe zasady

 

Edit PawelU1981

Scalone dwa posty. Zamiast pisać jeden post pod drugim można użyć funkcji edytuj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doskonale wiem o tym, ale jaki to ma sens na dłuższą metę (chodzi mi tu o działania Cyfry)? A co z tymi, którzy w ogóle nie są w temacie i ciągle płacą i płacą bo myślą, że tak trzeba. Przecież Cyfra nie przysyła im ulotek "zerwij umowę i skorzystaj z promocji"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

W tej chwili z najmem dekodera od C+ max oferta to: 201zł. Bez najmu jest to 186zł. Ja płacę dokładnie 191zł, bo dostałem z łaski w sierpniu br zniżkę 5%. Jednak jak oddam im ich fantastycznego Phila HD, to nie potrzebuję ich zniżek. Zresztą ta zniżka ma obowiązywać do grudnia br. Myślę, że do nich zadzwonię i zapytam jaką teraz dadzą mi zniżkę :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

W sumie nie wiem jak to jest, gdy bierzesz tuner stronga, czy można go później zamienić. Wiem, że jak się nie bierze na własność, to nie robią problemów i wymieniają na nowszy model, ale przy własności na dekoder, to chyba jednak trzeba zapłacić za nowszy model, lub rozwiązać umowę i zawrzeć nową wraz z nowym sprzętem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Jest tak panowie. Raz w roku można zwrócić dekoder. Tzn. bierzesz dziś Phila HD na wynajem, to możesz go zwrócić po roku użytkowania. Jak zwrócisz, to możesz wziąć kiedy chcesz kolejny egzemplarz, ale znów minimum rok musisz go użytkować. :roll: Wiem, bo sam chciałem zwrócić sprzęt, ale w tej chwili nie mogę, bo mam go od 20sierpnia, więc stoi w szafie i jedyne co mi o nim przypomina to comiesięczny czyns najmu 15zł. Szlag mnie trafia, że tak się zrobiłem w jajo na własą prośbę. Miałem Fergusona w serwisie i chciałem oglądać C+, w sklepie pan mi powiedział, że oczywiście można wynająć tuner na czas naprawy mojego sprzętu i go zwrócić, jak już będę miał naprawiony i zonk, bo tak wcale nie jest. Trzeba uważać i się doinformować bezpośrednio u C+, żeby się nie naciąć jak ja :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...