Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz ja ostatnio otrzymałem telefonicznie info tez z Vobisa że przy pakiecie za 99zł pace jest w dzierżawie za 0zł :) Wszystko przez telefon jest wiarygodne dopóki się nie podpisuje umowy. Mam pytanko do forumowiczów czy rzeczywiście udało się komuś podpisać umowę na HBO+C+ za 99PLN w promocji 3x0 na 15mieś? W jednym źródle mówią że tak w innym, że nie. Pytanie 2 jak biorę sagemcoma przy pakiecie za 99 to jedni mówią że aktywacja 79 drudzy że 1zł. Na stronie oczywiście zero informacji. Ma ktoś może ten poradnik co cyfra przesyła do partnerów i może zerknąć o co kaman?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według informacji konsultanta - najwyższym pakietem w promocji "3 x 0" jest CANAL+ OPTIMUM, opcje są płatne od początku.

Jedynie opcja HD OPTIMUM PROMO (przy zamówieniu przez telefon) jest dodatkowo za darmo przez te pierwsze 3 miesiące, później jest domyślnie wyłączana i trzeba ją sobie ewentualnie dołączyć do pakietu. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest jak się nie chodzi do punktów sprzedaży

Właśnie wróciłem z punktu sprzedaży, gdzie powiedziano mi,iż tej oferty dla przechodzących od innych operatorów już nie ma, ale jest "taka sama, bo 3 x 0 i nawet lepsza, bo umowa na 15 m-cy a nie na 19". No dobra, mówię ale w tej nowej promocji nie można wziąć Canal+Start, taka mnie interesuje i dodatkowo, zamiast tunera, moduł cam C+ z multirumem. I tu dopiero zorientowałem się, że nie wszyscy z pracowników punktów sprzedaży wiedzą o co chodzi. Tak więc, nie tylko konsultanci telefoniczni, ale i ci na stałych posadach są często niekompetentni. Myślę, że ze szkodą dla Cyfry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta jest i nie na 19 a na 23 miesiące, więc faktycznie jakiś nieogarnięty. Modułów nie ma i nie wiadomo kiedy będą.

 

Co do wiedzy w punkcie to nikt nie siedzi jako pracownik Cyfry. Wiele firm prowadzi sprzedaż Cyfry jako sprzedaż dodatkową i widocznie jest jak jest. Również wymienność firm sprzedających Cyfrę ma wpływ na jakość obsługi.

 

Ja osobiście na dzień dzisiejszy prowadzę punkt głównie pod obsługę Cyfry. Niejednokrotnie braliśmy czynny udział na festynach itp. Punkty sprzedaży czekają kolejne przetasowania, chociaż sama Cyfra przecież do czynszu się nie dokłada

 

Co do ciekawych wydarzeń w najbliższych dniach to macie to poniżej. Może akurat trafią do kogoś z Was:

 

19 grudnia wyrusza w Polskę Jedyny Taki Truck – multimedialny, wyposażony w showroom wóz ekspozycyjny CYFRY+ z wizerunkiem Jedynego Takiego. Odwiedzi 30 miast i będzie promował ofertę programową platformy oraz akcję sprzedażową „3 x 0”.

 

Road Show CYFRY+ potrwa do 23.01 i obejmie 30 lokalizacji, m.in.: Bielsk Podlaski, Puławy, Żary, Żywiec, Kwidzyn, Ełk. Wraz z rozwojem akcji na specjalnie uruchomionej stronie http://www.JedynaTakaTrasa.pl oraz fanpagu Jedynego Takiego na facebooku będą umieszczane relacje w formie mikrobloga oraz zdjęcia i komentarze. Na stronie znajdzie się również kompletna lista lokalizacji wraz z kalendarzem przebiegu Road Show.

 

Wysokiej jakości oferta programowa CYFRY+ będzie wyświetlana na telewizorach Smart TV, Full HD z technologią CINEMA 3D marki LG. Dla gości odwiedzających Jedną Taką ciężarówkę oprócz prezentacji oferty CYFRY+ przewidziane są liczne atrakcje oraz wyjątkowa oferta instalacyjna lokalnych dystrybutorów. Akcja wsparta będzie kampanią reklamową w Internecie skierowaną do mieszkańców miast i okolic, w których odbędzie się Road Show CYFRY+.

 

jedynytakitruckcyfra.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...