Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Antenę to pewnie dostaniesz za 1zł bo będą promocje (ja już takich mam 3 szt 8) . Dlatego niepotrzebny mi żaden monoblok ani zez. Średnica 60cm zupełnie wystarczająca.(po co Ci większa, żeby wiatr ją mocniej wykręcał albo szpeciła dom?)

Co do kanałów to zależy jakie będą promocje i co kto lubi, ja osobiście wolę Discovery choć to już od dłuższego czasu nic rewelacyjnego i w kiepskiej jakości (podobnie jak AXN)

Podsumowując, ja wziąłbym albo goły komfortowy albo z opcją Canal+. Na pewno na święta będą porządne promocje więc może się szarpniesz?

No chyba że masz filmy z innych źródeł. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. Na 60cm w deszczu szybciej zgaśnie Ci sygnał niż na 80cm - zawsze lepiej mieć zapas. A wiatr nic nie wykręci, jak się dobrze przykręci i poprawnie zainstaluje.

4. Jak będziesz brać C+ to szukaj odbiornika Strong (czyli tych nowych), bo cała reszta nie obsługuje DiSEqC i monoblock byłby do wy[beep]a. Ogólnie warto zamontować, bo na Astrze coś tam po polsku też jest, a Strong pozwala już na normalne wyszukiwanie.

5. Wystarczy o ile nie masz długiego odcinka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko, czy podpisujac umowe na pakiet powitalny (sama karta, bez dekodera i anteny) otrzymuje w promocji jakies kanaly na miesiac za darmo tak jak jest w cyfrowym polsacie? kiedys podpisujac umowe na pakiet startowy dostalem wszystkie opcje dodatkowe przez 2 miesiace za darmo... czy teraz tez tak jest?

 

i jeszcze jedno, ile wynosi aktywacja na pakiet podstawowy z sama kart?

 

pzd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory była niezła promocja 38zł za wszystko na 4m-ce + poleć Cyfrę znajomemu więc na święta spodziewam się prawdziwej bomby.

Muszą czymś zawalczyć o klienta bo z nowymi kanałami krucho a konkurencja nie zasypia gruszek w popiele.

Aha i dekodery są po złotówce to po ile będą na Mikołaja? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym wziąć samą kartę C+ z pakietem powitalnym, zapłata za cały rok z góry. Da się tak zrobić? Może załapałbym się na jakąś promocje?

Może nie wiele drożej byłoby z pakietem podstawowym i jakąś promocją?

Kiedyś z tego co pamiętam można było zawiesić abonament chyba na 2 miesiące. Dalej jest taka możliwość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest nowa oferta CYFRY+ :

 

STRONG 6860 za 79 zł i rabat na abonament 25% przez pełne 11 miesięcy + 5% rabatu przy poleceniu zapłaty 8)

 

Umowa na 13 miesięcy 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...