Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętaj, że to co ktoś mówi to jedno, a to co podpisujesz to drugie i jest najważniejsze. Kiedyś taka firma nazywała się Eu...... a teraz zmieniła nazwę i siedzibę. Ale jak widać wariant sprzedaży ten sam. My takich klientów traktujemy dość szczególnie, jeśli chodzi o usługi serwisowe anteny. Kupuj lokalnie - do punktu sprzedaży zawsze możesz wrócić ze wszystkimi bolączkami. NIE KUPUJ kota w worku

 

@jackq - ogarnij się - to nie ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DAN-SAT, nie tylko firma EU...., kilka ich działa / działo. Najlepiej ich poznać patrząc na koszt wykonania prostej instalacji u nich, przeważnie wołają 500 - 700zł, potem mówią, że promocja jest, to za xxxzł zrobią. Nie wspominając o partackiej robocie typu przykręcanie stojaka do ocieplenia na zwykłe kołki, mocowanie tylko na 2 śruby, czy kabel wiszący jak nie powiem co. Generalnie zawsze warto przeczytać co podsuwają pod nos do podpisania.

Na szczęście rodzinę bardzo wcześnie uczuliłem na domokrążców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo często zetknąłem się z klientami zrobionymi przez domokrążców!! Miał być pakiet Optimum za 34,5 fakt był ale przez pierwszy miesiąc potem opcja C+ obowiązkowa chociaż miała nie być opłata rosła z 34,5 do 69 za opti i 29 z C+ i szok! Bajery jakie wciskali to podłączenia grupowe g*** prawda, wyłączenie nadajników naziemnych i zmiana z cyfrowy... ojj ile ja się tego nasłuchałem... Bądź opcja moja ulubiona jaką widziałem: Opti po jakimś marnym rabacie i C+ STD 3 miesiące za free(mówili klientom że mogą wyłączyć po tym okresie) a potem 3 miesiące pełnopłatne 34,5... Szczególnie starsze osoby robili!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze, że nowym wciskają nadal te karty z bieganiem co 6h, a najlepsze co słyszałem, że na każdej wiosce będą stawiać nadajnik i z niego lokalnie nadawać ofertę C+, N i CP :roll: Chociaż opcja, jak starszej kobiecie wcisneli pakiet optimum, wmawiając, że po 3 miesiącach może wybrać z niego 41 kanałów i tylko za nie płacić 19,90zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DXmaniac, jemu pewnie chodzi o to, czy C+Kompakt będzie w cenie niższej niż 60zł przed świętami BN.

Wg mnie jest spora szansa, a raczej na pewno cena nie wzrośnie, więc jeśli możesz się wstrzymać (tym bardziej, że nadal masz CP.

Obawiać mogą się Ci, którzy są na przedłużeniu, może się okazać, że cena 57zł za C+Optimum będzie nie do uzyskania np za miesiąc.

PS.Gratuluję słusznej decyzji rozstania z CP ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już oficjalnie :D

 

Od 3 października wszyscy nowi abonenci, którzy zdecydują się na zakup CYFRY+ w pakiecie CANAL+HBO SUPERPREMIUM w cenie 137 PLN/mies lub pełnej oferty w cenie 168,90 PLN/mies na okres 26 miesięcy otrzymają dodatkowo w cenie 1 PLN...konsolę PLAYSTATION 3 razem z kontrolerem ruchu MOVE oraz grą Sport Champions oraz dodatkowo:

 

- rozpoczęcie nadawania CANAL+GOL oraz CANAL+WEEKEND już październiku w HD

- listopadowy start wszystkich naszych kanałów tematycznych w HD. Od najniższego pakietu…bez dodatkowych opłat!

- w listopadzie nowe usługi WEBTV: CANAL+ Na Życzenie, CYFRA+ Na Życzenie, Seriale w HBO,transmisje na żywo meczów najlepszych lig europejskich, Ekstraklasy i wiele innych nowości. Dodatkowe serwisy internetowe pozwolą abonentom CYFRY+ na oglądanie swoich ulubionych programów przez laptopy, tablety lub telefony komórkowe

 

Pozostałe promocje pozostają bez zmian :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 3 października wszyscy nowi abonenci, którzy zdecydują się na zakup CYFRY+ w pakiecie CANAL+HBO SUPERPREMIUM w cenie 137 PLN/mies lub pełnej oferty w cenie 168,90 PLN/mies na okres 26 miesięcy otrzymają dodatkowo w cenie 1 PLN...konsolę PLAYSTATION 3 razem z kontrolerem ruchu MOVE oraz grą Sport Champions

Hehe. Najtańszy taki zestaw na Allegro 1350pln.. Jeśli ktoś wytarguje lepszą ofertę przy przedłużeniu niż standardowa oferta, to ta promocja może być całkiem całkiem.

 

Pytanie czy musiałeś czekać do dzisiejszego ranka, żeby napisać to co wiedziałeś min od tygodnia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko po staremu, na konferencji otrzymaliśmy jasną i klarowną informację, że ceny promocyjne pakietów nie zmienią się do końca roku :-)

 

MR zostaje po staremu czyli 10/15 zł, wynajem PVR 10 zł, Sagemcom wynajem 0 zł :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...