Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chcę zamówić pakiet C+ z ich strony z mulitiroomem. Na ich stronie nie jest sprecyzowane (przynajmniej dla mnie :D ) które dekodery są na własność a które na darmowy wynajem. Na stronie cyfra.tv dekodery się nie pokrywają. A interesują mnie dwa na własność najlepiej HD i żeby miały dvb-t. Nie za wiele wymagam ? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za wiele. Dekodery na własność nie mają DVB-T. Jak już to jakieś combo od fergusona lub innego producenta.

Poza tym co skomplikowanego jest na stronie cyfry przy zamówieniach. Dekodery na własność masz z *, a niżej opis: * Opłata jednorazowa. Dekodery na wynajem oznaczone są x/mies.

 

Do umowy możesz wziąć 1 HD na wynajem, drugi kupujesz, chyba że bierzesz jako osoba od innego operatora, to wtedy możesz dwa dekodery kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może takie głupie pytanie. Będę brał opcję Kompakt + jednak w tej ofercie nie ma TVP Sport na którym mi bardzo zależy ( Polska Liga Hokeja ), nie chcę dopłacać 16 zł do wyższego pakietu w którym są praktycznie same filmowe kanały - których nie oglądam. Czy jest wogóle jakaś opcja na " dogadanie się " co do tego jednego kanału ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, możecie mi coś wyjaśnić :?:

Wszedłem sobie na stronę Cyfry+, aby sprawdzić oferty dla nowych abo i jest tak:

Canal+ HBO Superpremium + Cinemax + Filmbox = 129 zł (135 kanałów, nie ma Mezzo)

Canal+Optimum + Multi 15 kanałów + HD Optimum 9 kanałów = 127 zł (141 kanałów, jest Mezzo)

Dlaczego tak jest?

Zazwyczaj wyższy pakiet ma więcej kanałów, a tu w niższym po dobraniu dodatków jest 2 złote taniej i więcej kanałów :shock:

331dfe114ba34996m.jpg

8e459d8f9bcc6412m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, możecie mi coś wyjaśnić :?:

Canal+ HBO Superpremium + Cinemax + Filmbox = 129 zł (135 kanałów, nie ma Mezzo)

Canal+Optimum + Multi 15 kanałów + HD Optimum 9 kanałów = 127 zł (141 kanałów, jest Mezzo)

Dlaczego tak jest?

 

Bo superpremium ma inny target. Ma za zadanie "złapać" klienta na dobrą ofertę (bo to DOBRA oferta). Jest dla klienta zainteresowanego prawie pełną ofertą (bez Cinemaxa ,Filmboxa i Mezzo).

Popatrz inaczej. Bierzesz superpremium jako jedno, bulisz 99. Bierzesz C+Optimum + HD + HBO i wychodzi 114zł. Przy superpremium to samo masz 15zł taniej (czyli masz PVR lub multiroom i zostaje 5zł na....)

 

Natomiast przy przedłużeniu wspomniany "full" (C+Optimum+multi+HD) wychodzi 108zł.

 

Po głebszej analizie edytuję.

 

Na stronię Cyfry jest błąd. Primo... multi nie ma 15 kanałów, tylko 14 (6xHBO, 4xCinemax, 3xFilmbox, 1xMezzo), Secundo... Canal+HBO Superpremium+Cinemax+Filmbox ma tylko jeden kanał mniej od wersji Canal+Optimum+multi+HDOptimum (tylko brak mezzo). TERTIO... włączcie na stronie C+ opcję C+HBO Superpremium, do tego Cinemax i Filmbox, na górze pokazuje się 135 kanałów. Włączcie C+Optimum i do tego Cinemax+Filmbox i to co jest w "superpremium", czyli HBO, teraz kanałów jest 139. Problem w tym, że ilość kanałów zmienić się nie powinna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj odwiedził mnie gościu reprezentujący dystrybutora ctfry - tak przynajmniej wyglądało z przedstawionych papierów i zaproponował ofertę na 24 m-ce z zawartością taką jak miał pakiet Prestiż HD za 70 zł (tak tak to nie pomyłka: siedemdziesiąt) w ramach podłączeń grupowych realizowanych w jakimś projekcie unijnym; czy ktoś z Was zetknął się z czymś takim ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...