Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Interesuje mnie promocja dla abonentow innych platform (mam CP), chce wziac Cyfre pod katem ogladania Ekstraklasy, jaki pakiet wyjdzie mi najciekawiej w kontekscie dobrego dekodera, ceny, i ilosci kanalow, zeby nie placic kaucji za dekoder a i mulitiroom mnie nie interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taka promocja na 23 miesiące w tym 3 miesiące gratis. Jeżeli podpiszesz umowę 2 sierpnia to za sierpień i 3 kolejne pełne miesiące nic nie płacisz (rachunki dopiero od grudnia). Promocja obejmuje TYLKO pakiety, nie obejmuje opcji dodatkowych. Przejrzyj zawartość pakietów C+Start, C+Kompakt, C+Optimum na stronie cyfry i zdecyduj co chciałbyś oglądać. Jak zamówisz przez telefon bądź internet pakiety są wtedy 2 zł. miesięcznie tańsze. Są to ceny gwarantowane przez cały czas trwania umowy. Jeżeli chodzi o dekoder płacisz co miesiąc TYLKO za PVR (10 zł.) za inne (w tym HD) comiesięcznego czynszu nie płacisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po nieudanych negocjacjach w sprawie przedłużenia umowy trzeba będzie wziąć nowy abonament ;] Lepsza niż na 23miesiące wydaje mi się oferta na 19miesięcy, umowa się skończy w marcu, czyli w okolicach Bożego Narodzenia 2012, kiedy jest trochę wyższe prawdopodobieństwo lepszych warunków niż w innych miesiącach (podobno na 3 miesiące przed końcem umowy można rozmawiać o przedłużeniu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak w ostatniej chwili udało się znaleźć coś ciekawszego. Polecam zwłaszcza obecnym użytkownikom Internetu w UPC - ja miałem neta 10mb za 66zł, więc zamiast płacić dodatkowo za Cyfrę 60zł (Kompakt+) dorzuciłem TV w UPC (Select + kanały C+) i razem będę płacił 133zł. Różnica 7zł a dodatkowo będę miał Polsat Sport, Polsat Sport Extra, TVP Sport, na których mi zależy, plus m.in. Animal Planet, VH1, których nie ma w Kompakcie. Jestem zadowolony ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nigdy takiej możliwości nie było :-) Jest tylko promocja w ofercie przejściowej, że do końca miesiąca w którym podpisało się umowę HBO jest dostępne gratis, to wszystko :D Więc jak się podpisze umowę 2 lipca to jest praktycznie cały miesiąc gratis :jupi:

 

u mnie nadal hbo gratis dalej świeci :brawo: sezon ogórkowy czy promocja dłuższa :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skończyła mi sie umowa , miałem pakiet średni ( chyba komfort ) dodatkowo canal plus HD, i 5 X HD umowa na 12 miesiecy , płaciłem 55 zł - aha dekoder pace z nagrywarką za darmo , teraz proponują mi to samo na 19 mesięcy za 90 zł , przeglądałem na ich stronie że decydując sie na abonament na żone wychodzi jakieś 80 zł ale nie wiem czy dobrze to policzyłem jakoś mało to czytelne dla mnie , proszę o radę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie jest wszystko bardzo czytelne, nieczytelny jest natomiast Twój post. Jak chcesz porównywać ceny skoro nie jesteś pewien który pakiet masz???

Nie ma pakietu Komfort, jest Kompakt. W wersji z Canal+ dla nowych abonentów kosztuje 60 zł, kanały HD 11 zł, dekoder 10 zł. Taniej wyjdzie Ci jeśli przedłużysz umowę na odpowiednich warunkach. Jakich i jak to zrobić, poczytaj w odpowiednim wątku, dotyczącym przedłużeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie napinaj się tak , w momencie jak podpisywałem umowę mój pakiet nazywał sie komfort , negocjacje prowadziłem z cyfra 2 miesiące , ale cały czas była tylko jedna propozycja - 90 zł za to co miałem do tej pory , moje pytanie dotyczy jaki będzie całkowity koszt pakiet - Kompakt , canal plus , 5 x HD , tuner z nagrywarką HD dla nowych abonentów , jak możesz mi pomóc to fajnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...