Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W umowie mam zapisana opcję "CANAL+ HD NOP". Z symulacji wynika, że za ten pakiet chcą 39,90 czyli standardową cenę, więc mogę to w każdej chwili wyłączyć, tak?

 

Mam zadzwonić pod koniec marca i wtedy oni mi to odłączą dopiero 1 kwietnia, tak to rozumiem?

 

Znając życie pewnie ten C+ mi się spodoba i go zostawię, ale wolę wiedzieć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Obie aktualne oferty zostały przedłużone do odwołania.

Pozdrawiam,

Adam

 

Dzieki wielkie za info w takim razie biore na spokojnie 2 marca

 

Nie sprecyzowałem, mam na myśli tą dla abonentów innych telewizji.

jest caly czas na stronie glownej a po kliknieciu tu:

http://www.cyfraplus.pl/cyfra_promo-dla ... ch-tv.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja już jestem prawie zdecydowany na promocje dla abonentów innych telewizji. Pakiet Optimum+opcja Canal+ i do tego Multiroom za 1zł. Czyli 50+25.90+1 czyli 76.90 miesięcznie. Do Multirumu 2 dekodery SD. Tylko nie wiem kiedy podpisać u mowę, chyba korzystniej będzie po 1 marca bo wtedy praktycznie pierwsze 4 miesiące będą bez opłat czy tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Tak, zgadza się :D

Ok, rozumiem. Jakie dekodery SD lepiej wybrać? Ja myślałem o Pace SD

 

cześć, ja też biorę cyfrę w ten sposób co ty. Jedna umowa optium HD a druga optimum HD z multiroomem. Biorę dwa dekodery zewnętrzne opticum x402p i pace sd do multiroom do gorszego tv. widzę, że wolisz optimum bez hd..... czemu?

 

Po prostu te 77 zł które będę płacił to już max tego co jestem w stanie przeznaczyć na telewizje. Gdybym wybrał pakiet Optimum HD to musiałbym zrezygnować z opcji dodatkowej w postaci Canal+ a tego wolałbym nie robić. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aktywacja hd jest za stówę - to fakt, ale radzę wziąć zewnętrzny dekoder, bo kupisz dekoder za 1 zl później możesz mieć problemy z dekoderem...

 

pace sd do kanałów sd jest oki, ja wydrukowałem potwierdzenie przelewu na polsat i to można pokazać.

 

Warto z N-ki do cyfry przejść?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...