Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm, co w przypadku gdy opłaty w CP były dokonywane poprzez ich icok (płatności elektroniczne)? Na wyciągu z konta jest tylko:

 

PAYU SPÓŁKA AKCYJNA

ul. Marcelińska 90 60-324 Poznań

Nr banku: 1.......8

Nr rach.: 5......................8

Tytuł: Platnosci.pl XX1141....42XX Zakup pakietów opłata abonamentowa

Data przygotowania: 2011-01-19

 

PAYU to tylko pośrednik.

Wystarczy wyciąg z tymi opłatami i wydruk ze strony icok CP z historią wpłat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o ofertę dla użytkowników innych platform.

 

Np, chciałbym mieć dekoder SD, pakiet Optimum, ten za 50zł.

 

I jeszcze jedna rzecz. Np, mógłbym mieć Canal+ to przez ileś tam miesięcy miałbym 50% taniej, a później musiałbym płacić normalną stawkę za C+? Czy mógłbym zrezygnować z C+, gdy mi się skończy upust na niego 50%??

Czy np, po tym znowu mogli by mi zaproponować znowu 50% na C+? :)

Czy ta opcja 50% na Canal+ nie dotyczy użytkowników innych platform??

 

Aha, i umowa jest na 22 miesiące w tym 3 miechy za 0zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.cyfraplus.pl/cyfra_promo-dla ... ch-tv.html

 

tu wszystko pisze opcje są gratis przy zobowiązaniu na cały okres

 

co do upustów 50% to ja je miałem 2 razy na te swięta i poprzednie z odłączeniem nie było żadnych problemów

kontaktowałem się przez swoje konto w ICA kilka dni przed końcem miesiąca i mi wyłączali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowy Polsat na samym końcu cennika :"Przeniesienie na inną osobę praw i obowiązków wynikających z umowy 10,00 zł"

kolega ma cyfrowy Polsat myślicie że by zadziałało ?? a za miesiąc po podpisaniu umowy z Cyfra przepisać z powrotem na niego zadziała ?? to tylko 20 zł. w obie strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dziękuje yuma20 za odpowiedz :)

A powiedz mi tak ;)

Biorę pakiet Optimum - umowa na 22 miesiące, w tym 3 miesiące za darmo.

Nie chce żadnych C+, HBO.

I dekoder na własność dają za 1zł?? To prawda??

Czy to może być tak piękne? :)

 

A opłata aktywacyjna jest? Czy po 3 miechach płacę te 50zł tylko i po umowie dekoder HD mam na własność?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowy Polsat na samym końcu cennika :"Przeniesienie na inną osobę praw i obowiązków wynikających z umowy 10,00 zł"

kolega ma cyfrowy Polsat myślicie że by zadziałało ?? a za miesiąc po podpisaniu umowy z Cyfra przepisać z powrotem na niego zadziała ?? to tylko 20 zł. w obie strony.

 

A nie lepiej opłacić np. komuś ze swojego konta bankowego TNK na jeden miesiąc za 20zł, wydrukować potwierdzenie przelewu i z nim pójść do APS-u.

Dla nich liczy się każdy klient.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań na temat oferty C+ dla nowych:

1) Ile kosztuje aktywacja dekodera sd w promocji Pakiety cyfry z rabatem 50% i w ofercie dla abonentów innych telewizji.

2) Który dekoder sd jest lepszy Pace czy Strong.

3) Czy w przypadku promocji Pakiety cyfry z rabatem 50% biorąc opcję dodatkową z rabatem 50 % np. Canal+ sport bez zobowiązania, po zrezygnowaniu z niej mogę ją ponownie aktywować.

4) Czy w przypadku Oferty dla abonentów innych telewizji mogę dobrać do pakietów podstawowych pakiet canal+ sport bez zobowiązania na 22 miesiące.

5) W jaki sposób można skontaktować się mailowo z canal+ w zakładce kontakt znalazłem tylko formularz dla abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.cyfraplus.pl/cyfra_promo-dla-abonentow-innych-tv.html

 

pisze wszystko jak byk zobowiązanie na cały okres to dają na początku gratisowe miesiace

 

"wszystkie pakiety cyfry plus gratis przez 3 miesiące"

dla mnie to nie jest takie super jasne..

ja rozumuje to tak, ze np biorę pakiet Kompakt, a przez trzy miesiące nie płacę nic i mam całą ofertę Cyfry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wracam z punktu cyfry i raczej się zdecydowałem na ofertę optimum + pakiet canal+sport:

- 3 miechy za darmo

- dekoder SD za 1zł lub 49zł

- aktywacja za 1zł

- pakiet canal+sport za 19,95

 

@fabik89, z tego, co tu piszesz, jest jeszcze Canal+ przez miesiąc dłużej za free. Niestety czegoś takiego od sprzedawcy nie usłyszałem. Mówił o 3 miechach tylko. Gawędził jedynie dużo o multiroomie, jednak to mnie nie interesuje ;)

 

PS. Który z dekoderów SD jest najlepszy?

- Sagem SD

- Strong SD

- Pace SD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wracam z punktu cyfry i raczej się zdecydowałem na ofertę optimum + pakiet canal+sport:

 

@fabik89, z tego, co tu piszesz, jest jeszcze Canal+ przez miesiąc dłużej za free. Niestety czegoś takiego od sprzedawcy nie usłyszałem. Mówił o 3 miechach tylko.

 

Bo jest 3 miesiące gratis a nie 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jest 3 miesiące gratis a nie 4.

 

Dokładnie. Co więcej, dowiedziałem się, że gdybym wziął ten pakiet na początku roku, to styczeń też miałbym darmowy. Analogicznie, gdyby promocja trwała przez luty, a wziąłbym na początku lutego, to 4 miesiące darmowego korzystania ;) Jednak na przedłużenie promocji jest nikła szansa - cytat ze sprzedawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...