Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mozna powiedziec, że ta oferta jest zla, bo za 81zł mamy bardzo dobre kanaly + znakomita paczka C+ i do tego multiroom, czyli mamy to na 2x TV a placimy za 1x. Czyli cena taka sama jak za 2 umowy z CP w jednym domu. Jednak gdyby cena spadla z 81zł do 60-65zł to promocja moim zdaniem byla by swietna i byłoby wielu, ktorzy by sie na nia zdecydowali - pomimo tych 19 miesiecy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra chyba zapadła w sen zimowy, w TV cisza, nawet skrócili reklamę z mikołajem. Za to n-ka wszędzie się reklamuje, gdzie nie przełączę to reklama 48zł wszystkie pakiety, albo rozszerzona z multiroomem. Ciekawe jak wyglądają wyniki sprzedaży. Mam nadzieję, że to cisza przed burzą i na dniach wejdzie nowa promocja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągle jest aktualna wybrana opcja dodatkowa/premium za 50% ceny przez 8 miesięcy? Widzę, że z pakietem START tylko 6 miesięcy.

http://www.cyfraplus.pl/cyfra_promo-201 ... 0-pln.html

 

Tutaj z kolei jest niby 8 miesięcy tej zniżki, ale jest napisane, że nie dotyczy pakietu START. Jak więc z tym jest dokładnie?

http://www.cyfraplus.pl/cyfra_promo-201 ... mocja.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ramach promocji multiroom dostępny jest do pakietów optimum i prestiż za 7zł 50gr do końca października 2011. Od 1 listopada 2011 cena multiroom wynosić będzie 15zł

 

Czy to prawda, że korzystanie z usługi multiroom jest możliwe wyłącznie w przypadku posiadania dwóch oddzielnych kabli antenowych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to słabiutko. Wyjątkowo mi się udało kupić swoją cyfrę w dzień dziecka z dobrą promocją. Przy obecnych cenach raczej zdecydowałbym się na N z multiroomem lub kombinację 2 z 3 platform.

 

Z drugiej jednak strony: 115,56 + napoczęty miesiąc gratis oraz 15,79 za tuner daje średnio miesięcznie 131,35. Nie jest tak źle. Natomiast niepełne pakiety słabo się opłacają. Chyba, że ktoś chce tylko start, to jeszcze ujdzie (szkoda, że nie jest to Start HD).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czytam ten temat od dłuższego czasu i mam nadzieję że będą jakieś lepsze promocje. Na innym forum znalazłem taki post

Od 5 grudnia wchodzi nowa oferta Cyfry. Nic więcej na infolinii mi konsultant powiedzieć nie chciał, powiedział tylko tyle ze będzie taniej. Trzeba czekać wiec do poniedziałku i zobaczymy.
Więc może jednak będzie lepsza promocja :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i weszła nowa/stara promocja :

 

Najważniejsze składniki oferty świątecznej to:

 

1. Promocja na pakiety w wysokości 50% do 11 miesięcy !

 

2. Opcje premium z rabatem 50% przez 8 miesięcy łącznie z Canal+ Sport

!

 

3. Dekoder HD na własność w cenie 1 zł ( aktywacja 99 zł) - dotyczy obu

typów proponowanych dekoderów HD - nowość !!!

 

4. Multiroom w cenie 1 zł miesięcznie do umów na 25 miesięcy - nowość

!!!

 

5. Pakiet Start w cenie 10 zł przez 10 miesięcy !

 

6. HBO on Demand - gratis przez 8 miesięcy !

 

tak jak pisaliśmy wczesniej,HD za 1zł :D a promo na pakiety to samo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...