Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czy będąc abonentem, jest jeszcze zniżka 10% za to że korzysta się z polecenia zapłaty?

 

Podczas podpisywania nowej umowy i przy wybraniu polecenia zapłaty z rachunku bankowego otrzymuje się zniżkę w wysokości 5% od wysokości rachunku przez pierwsze 6 miesięcy. Oczywiście do tego jest 2 razy więcej złotych plusów za każdy rachunek

Wiem, bo sam właśnie z niej korzystam. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kapitalna oferta cenowa,cyfra to teraz najlepsza cenowo platforma w Polsce.Mamy nowy rząd lepsze zarobki,jak w UK dwie godziny pracy i masz pakiet Prestiżowy.Żadna platforma ani N ani Cyfrowy Polsat ani nawet telewizja na kartę z Cyfrą się nie równa.Cyfra ma przez większość czasu odjazdowe promocję :wink: .

a HD Mix 24,90 zł,to tylko pół godziny pracy 8) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jeszcze promocja na HBO dla tych co się kończy umowa bo wczoraj wysłałem maila ,że jak zejdą z ceną to dalej będę płacił a jak nie to dziękuję i po chwili dostałem maila, że odłączają mi opcje HBO oczywiście doliczając mi 6 zł . Dzisiaj dzwoniłem ale miła pani przełączyła mnie do innego działu i po paru minutach powiedziała, że ktoś oddzwoni w ciągu 2 dni. Nie wiem co robić czekać na ich telefon czy ich atakować czy dać sobie spokój i złożyć tylko reklamację na to nieszczęsne Premium HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na infolinii powiedzieli, że będzie niebawem promocja na 15-lecie Canal+, ale dotyczyć będzie tylko opcji C+ (bo to jubileusz Canal+, a nie Cyfry+). C+ ma być za 15zł/mies. I nie będzie żadnych specjalnych rabatów na pakiety - tak powiedziano.

moja umowa wygasa z końcem maja, a oferują mi w tej chwili komfortowy z C+ za 65zł/mies., stała cena przez 18 miesięcy.

zastanawiam się, bo... czy ktoś teraz na dniach przedłużał umowę na ten pakiet? deadprince wspominał że w tej cenie można wynegocjować też opcję 5xhd i dekoder hd pvr. komuś się to faktycznie niedawno udało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostałeś w porównaniu do mojej oferty (taką mi zaproponowano nie zgodziłem się) podstawowy plus, C+ i HD za 79 zł i na koniec pytanie na Złotą malinę - czy oferta mi odpowiada ? Pomijam fakt, że do tej pory płaciłem 56 zł. Rozwiązanie umowy wysłałem i czekam co będzie dalej a już mam przygotowaną alternatywę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy orientuje się ktoś jak obecnie wygląda oferta przedłużeniowa ? Czy można dostać PVR-a, itd ?

Umowa skończyła się we wrześniu ub. roku i teraz oczywiście jest na czas nieokreślony.

Czy warto przedłużac teraz umowę czy lepiej czekać na lepsze czasy (urodziny, promocja grudniowa itd.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Babka wprowadziła Cię w błąd. Na 100% dekoder można oddać w każdej chwili. Obecnie nie ma zniżek na dekodery HD PVR więc warunki wypożyczenia nie zmieniły się. Poproś o pokazanie w którym punkcie regulaminu jest napisane o tym, a zaręczam Ci że nie znajdzie :]

 

Co do pakietu powitalnego to jeżeli dobrze pamiętam to chyba nie obowiązuje ponieważ w pakiecie powitalnym można mieć jedynie jedną opcję dodatkowo ale nie jestem na 100% pewny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna z umów kończy mi się teraz w maju. W poniedziałek dostałem list że przyjęli wypowiedzenie i że jeśli zadzwonię w ciągu 3 dni dostane super warunki.

Wczoraj dzwonili do mnie 3 razy. Najpierw proponowali mi standardową promocje na którą nie zgodziłem się w kwietniu. Powiedziałem że chyba se żarcą. Na co konsultant spytał co by mnie interesowało. Powiedziałem że coś jak "zima z plusem" (czy jak to się zwało) czyli np:podstawowy z c+ za 39 lub komfortowy z c+ za 49,9PLN. Na co odpowiedział że może mi zaproponować podstawowy z c+ na 13 miesięcy z czego 9 za 39 a 4 za 50. Też się nie zgodziłem wiec spytał czy mam telewizor FullHD. Odparłem że tak. Wtedy zaproponował mi podstawowy z C+ kanałami HD (chyba 3 kanały - canal+HD, MTV HD i Nat Geo HD) +dekoder PVR 500 za 50PLN lub komfortowy z C+ kanałami HD (tam już jest 5xHD i C+ HD) i PVRem 500GB za 65PLN. W sumie jak na teraz dość dobra oferta ale trzeba mi było proponować od razu a nie jak już wziąłem co innego i wypowiedziałem umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj dostałem rachunek a wraz z nim informację ze od 15.V do 15.VI będę odbierał tvn24, turbo, style, meteo,cnbc. A mam pakiet powitalny z C+. ciekawe z jakiej paki ta promocja, pewnie myślą że przejdę na podstawowy po 15VI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...