Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rawik , Rawik, napisz coś... bo już zapomnieliśmy, że Cyfra+ jest zła, podła, złodziejska i ma beznadziejną ofertę. Zaczyna nam się wydawać, że może jednak ofertę ma wcale niezłą i nie takie złodziejskie ceny - zwłaszcza w promocjach, które rozdają ma prawo i lewo. Przywołaj nas do porządku !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witma bo wielu rozmowach z roznymi [beep]ami z infolinii udalo mi sie uzyskac Komfortowy, 5xHD, Pace PVR, C+, C+HD za 65.8 na 18mc ... moje pytanie jest takie ... wchodze na ica a tam pisze saldo 85.8 .. a nie 65.8 ??? jak mam to rozumiec ... ze ktos mnie zrobil w h**** ??? i drugie mialem oplaty poleceniem zaplaty ... czy na nowej umowie tez to obowiazuje ??? chcialbmy z tego zrezygnowac jak to zrobic w punkcie czy przez telefon ? dziekuje za odpowiedzi. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, na razie to olej, tomek198609. Z racji tego, że nie jest to gotowy wariant ofertowy, to wstawia ten Canal+za 9,90zł Ci przełożony. A niestety, ale leży sterta niestandardowych aneksów do wprowadzenia i czekają w kolejce. W ciągu 2 dni powinni się tym zająć. Jeśli w czwartek w ICA w prognozie nadal nie będzie grało, to zadzwoń.

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko

ty przedłużałeś umowę czy podpisywałeś całkowicie nową jeśli przedłużyłeś to FORMA PŁATNOSCI POZSTAJE NIE ZMIENNA polecenie zapłaty polega na pobieraniu gotówki z konta co miesiąc na konto Cyfry+ jeśli się nie mylę formę płatności zmienisz w Centrum Cyfra+ :) Pozdrowienia od znajomego z forum SK :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pisemnie

może być na fax (223104544) albo mailem (skan na informacje@cyfraplus.com.pl)

z odręcznym podpisem.

 

Imię Nazwisko

Nr Abonenta

 

Rezygnuję z formy płatności "polecenie zapłaty" i proszę o przesyłanie blankietów do zapłaty, począwszy od najbliższej płatności.

 

Czytelny / ODRĘCZNY podpis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...znowu ja, bo widzę, że niepotrzebnie wywołałem małe zamieszanie co do wypowiedzenia...zapomniałem dodać do mojego wcześniejszego postu, że wypowiedzenie umowy już daaawno wysłałem, jeszcze w marcu ;) a propos - oferta jaką przedstawił tomek (i tu jakieś liczby) też by mnie satysfakcjonowała ;) ale poczekam...

to pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przez 123xyz » wczoraj, o 19:09

Witam. Właśnie zgodziłem się telefonicznie na przedłużenie umowy, na pakiet komfortowy w cenie 44,90 zł, + dekoder SD w bezpłatne użytkowanie + multiroom za 15 zł, czyli w sumie abonament wyjdzie 59,90 zł na miasiąc, umowa na 18 miesięcy.

 

 

No to so wysmyczyłeś promocje niczym z sezonu ogórkowego :lol2:

Przypuszczam że postępowałeś zgodnie z radami @deadprince

i wyszedłeś na tym jak Zabłocki na mydle. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

deadprince >>> Chyba będzie reklamacja na konsultanta, bo nie ma takiej opcji... (komfortowy + mulitoom w sumie za 59,90 zł). Jak to możliwe że nie ma takiej opcji, skoro konsultatnt zgodził się na taką opcję i miał wysłać zgłoszenie do (lokalnego) Centrum Cyfry+ w sprawie odbioru tego multiroomu dodał że trzeba mieć dowód osobisty ze sobą i kartę z której obecnie korzystamy, a z tego co wiem to rozmowy są nagrywane. Jednak jeżeli masz rację to wówczas napweno złożę reklamację z tytułu niezgodności towaru (usługi) z umową, ponieważ zgodziłem się na te warunki tylko ze względu na ten multiroom.

krito >>> wiem że ta oferta nie jest rewelacyjna, ale zależało mi na multiroomie, i dlatego się zdecydowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy proszę o radę, umowę mam do końca maja i wczoraj Pani konsultantka zaproponowała mi KOMFORTOWY + z C+ i HBO za 89,7 zł i stwierdziła, że nic mi więcej nie może dać, choć próbowałem coś wyciągnąć...albo niższy abonament albo chociaż PRV z jakiś rabatem - dodam, że obecnie płacę 132zł i zastanawiam się czy, coś da się wiecej ugrać np. wypowiadając umowę???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż kolega przespał troszkę. Usiądź z kalkulatorem i szybko policz sobie. Przejrzyj ten wątek i poczytaj co teraz się proponuje. Jakby co to wal telefon do kuriera i wyslij nim wypowiedzenie. Pocztą już nie dojdzie na czas. Apropo obecnie prestiż HD chodzi po 119.90.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...