Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale jesteście dziwni, przedstawiacie jako argumenty same farmazony. Przecież w Canal + podpisując kontrakt na 24 msc. HBO + opcja HD( 6 msc FREE) wychodzi średnio 22,50 zł / msc. (a nie 30 zł).

 

LICZBY NIE KŁAMIĄ - ALE KŁAMCY LICZĄ. Pamiętaj jeden z drugim.

zanim zaczniesz wyciągać tak fałszywe wnioski, najpierw zapoznaj się z całą dyskusją, a nie tylko z ostatnim wpisem.

mowa cały czas o ofercie 18-miesięcznej, bo taka jest najkorzystniejsza. HBO kosztuje wtedy niecałe 24 złote. niewiele więcej, niż przy dwuletniej umowie, przy której jest dodatkowe 6 miechów komfortowego za full cenę, co w ogólnym rozrachunku powoduje wyższe miesięczne opłaty w umowie 24-miesięcznej, sam zresztą zobacz:

komfortowy z C+ i HBO:

na 18 miesięcy = 85 zł

na 24 miesiące = 86 zł

więc mimo większego bonusu cenowego na 9 miesięcy w sumie płacisz 1 zł więcej miesięcznie.

fajne powiedzonko, ale tu się akurat nie sprawdza. doradzam powrót do szkoły.

 

 

Żle liczysz - ponieważ zapominasz o opcjach HD, za które TY płacisz.

A kto ci karze przedłużać umowę - możesz tak jak ja co dwa lata rezygnować i za kilka sek. podpisywać nową umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opcja HD to osobna kwestia. oni są skłonni dawać ją za free, czy tego chcesz czy nie.

właśnie to przedłożenie umowy jest sednem sprawy, a konkretnie oferta dla nowych klientów, która jest lepsza niż to, co oferują stałemu klientowi. jak pisałem, jestem z Cyfrą+ od samego początku, a proponują mi gorsze warunki, niż nowemu klientowi. co więcej, bezczelnie mówią, że nie mają dla mnie innej oferty: po 12 latach z nimi nie mam nawet prawa do chociażby takiej samej oferty, jak nowi klienci. o to mam największy żal do nich.

a umowę rozwiązałem, a owszem. czekam teraz, co mi zaproponują za przedłużenie. jeśli nic ciekawego, to za 3 miechy podpiszę nowa umowę na warunkach dla nowych klientów - na pewno lepszą niż to, co mam teraz i co mi oferują za przedłużenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dbanie o stałego klienta można zaobserwować wszędzie. Na platformach cyfrowych, w telekomunikacji. Mnie to także irytuje. Dziwię się, że w dobie internetu i prostego dostępu do informacji przedstawiciele tychże firm nie czytają jakie pretensje mają wobec nich abonenci. Przecież dobre i lojalne zachowanie wobec stałego klienta może tylko pomóc w pozyskaniu nowych klientów. Ja właśnie jestem na etapie zakupu cyfry+(czekam na dostawę telewizora) i właśnie czytam opinie stałych klientów. Jak zachowuje się firma wobec nich, kiedy już złożą na papierze sławetny podpis. I tu na dzień dzisiejszy mam mieszane uczucia, czy z Cyfrą się wiązać.

Patrzę dalej przewidując, co będzie powiedzmy za 13 miesięcy. Czy będę zmuszony stosować metodę rezygnacji i ponownego podpisania nowej umowy, czy Cyfra sama zaproponuje jakieś miłe wyjście, które zadowoli ludzi, którzy im już abonament płacili.

Czy nie można ominąć tej zabawy w kotka i myszkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Jakiś czas śledzę forum satkuriera. Mam cyfrę od ponad 10 lat,w grudniu aneksowałem starą umowę (obowiązywała do 30 kwietnia 2010 roku). nowa obowiązuje od 1 stycznia 2010 roku na 13 miesięcy (w grudniu lub wcześniej będzie można znowu aneksować) , jako "stary" :) abonent otrzymałem:

 

komfortowy plus 9 miesięcy zniżka 50 %

canal + też ze zniżką

kanały hd gratis 13 miesięcy

HBO 3 miesiące gratis

dekoder HD PVR (Pace), dostałem go 23 grudnia - bez opłat.

Narazie płacę 46,70 na miesiąc.

 

Myślę, ze to była dobra oferta Cyfry dla "stałego" klienta, dlatego jakoś nie zroumiałe są tutaj żale, że Cyfra jest bee dla starych abonentów.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

zaproponowali ci warunki, które uznałeś za korzystne dla siebie, gratuluję. nie wszystkim się tak udało.

mi zaproponowali 65 zł za komfortowy z C+ i nie byli skłonni do negocjacji. a przecież taniej mi wyjdzie za to samo rozwiązać umowę i podpisać nową: w aktualnej promocji można to mieć za 61 zł/mies.

poczytaj trochę w tym dziale, jakie warunki udało się ludziom wynegocjować, a przestaniesz się dziwić, że nie każdy jest zadowolony z podejścia Cyfry+.

ja jestem z cyfrą od początku i nigdy nie renegocjowałem umowy (jestem jeleń), po upływie pierwszego okresu ważności przeszła automatycznie na czas nieokreślony. a kiedy w końcu uznałem, że dość mam płacenia tak wysokich rachunków, podczas gdy nowym klientom dają dużo lepsze warunki, to okazało się, że nie mają mi do zaoferowania nic ciekawego, że jestem dla nich gorszym klientem, niż ewentualny nowy abonent. a jeszcze ich szpieg na tym forum mówi mi, że jestem be i za dużo żądam, choć moja propozycja dla nich była moim zdaniem całkiem rozsądna, zwłaszcza po tylu latach razem.

albo po prostu źle trafiłem na konsultanta. mój pech. drugi raz nie zadzwoniłem, bo się zraziłem, po 12 latach w Cyfrze liczyłem na więcej entuzjazmu z ich strony. tymczasem oni traktują stałych wieloletnich klientów jak zło konieczne. trudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie myślcie, że wylewam żale, bo mnie skrzywdzili. jestem trochę rozgoryczony, ale bardziej rozczarowany.

wysłałem rezygnację i teraz ruch należy do nich. to daje mi lepsze wyjście do negocjacji: klient rezygnujący z ich usług jest dla nich ważniejszy do utrzymania niż taki, który chce renegocjować umowę, jak mogę wnioskowac z ich zachowania. może się mylę, ale pewnie niewiele.

 

@zeas77

na razie płacisz 46,70 na miesiąc. jeśli HBO masz w opcji 3 miechy free + reszta za ful cenę, to w sumie wyjdzie ci łącznie średnio 70 zł/mies. przez 13 miesięcy, w tym gratis dekoder hd i opcja hd (nie piszesz, co znaczy twoja opcja hd - hbo hd c+ hd i 5xhd?). jednak ogólnie, to bardzo dobra, wręcz doskonała oferta. ja chciałem na 18 miechów komfortowy z c+ i hbo za 75 zł, bez żadnego hd i dekodera - nie zgodzili się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, tylko ja tego nie dostałem od razu, to był bodajże 3 lub 4 telefon do Cyfry. Sam się zdziwiłem, że umowa stara została skrócona o 3 miesiące. Marcin23, tylko to nie jest problem "wykiwać" lub nie. Ceny za pakiety masz ustalone, a to czy dostaniesz coś ekstra to już inna sprawa.

 

Wersja 5 HD z hd c+.

raczej grudzień to będzie nowa oferta.

 

Wg moich obliczeń coś około 65 zł średnio (liczę 12 miesięcy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi promocjami na kanały HD jedno wielkie nieporozumienie nie powinny byc zdublowane te kanaly powinny przedstawiac inna ramowke wtedy mozna byloby zadac za nie dodatkowej oplaty a tak cennik Cyfry+ jest niesamowicie zawiniety kiedys bylo to proste byl pakiet Bialy;Zloty;Srebrny i Platynowy teraz az mozna sie z tym pogubic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeas77 odpisuję, bo zauważyłem, że dostaliśmy podobne warunki umowy przedłużeniowej. Podpisałem umowę w grudniu (przez telefon), na 18 miesięcy i takie coś mi wyszło (zresztą już chyba to pisałem gdzieś na tym forum):

płacę 11 miesięcy 46,90zł za komfortowy+, canal+ z hd, 5xhd i mam pace pvr 500gb wynajem bezpłatny. Następne 7 miesięcy płacę 78,85zł. Teraz policzyłem na kalkulatorze i wyjdzie średnio niecałe 60zł miesięcznie. Oczywiście biorę pod uwagę 18 miesięcy, ale przedłużę trochę wcześniej, więc wyjdzie mniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko dlaczego nikt nie bierze pod uwagę tego, że jeśli przedłuża umowę na 2-3 m-ce przed zakończeniem starej, to tu też oszczędza trochę. Rozłóżcie sobie tę kwotę na miesiące nowej umowy i zobaczcie ile wtedy Wam wychodzi średnio za pakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Chciałbym się Was spytać o radę, otóż wczorajszego wieczorka zobaczyłem nową promocję Cyfry+ "Walentynkową", no i zaskoczyła mnie cena Canal+ za cały okres trwania umowy tylko 9,90.

Mam polsat cyfrowy i nadal będę go miał. Ale tak sobie pomyślałem, że wziąść ten najniższy pakiet cyfry + opcję Canal +, ale tylko na 13 miesięcy. I mam pytanko opłaciło by się mi to? A może na wielkanoc będzie może jeszcze lepsza oferta?

Bo w sumie nigdy nie widziałem canalu plus takiego taniego i nigdy nie można było z tego co wiem wziąść go w powitalnym pakiecie cyfry plus. (a tak przy okazji w powitalnym jest kanał Planete, którego nie mam w CP, no a w wyższym NG, który jest jest ciekawy).

I fakt powitalny pakiet w cyfrze plus to badziewie ale bym miał dodatkowo Ale kino, Planete no i te Canaly +.

 

Opłaca się czy nie? Gdybyście byli w mojej sytuacji co byście zrobili?? :)

 

Pozdrawiam :)

 

PS. Canal plus kosztuje bodajże 29zł (tylko ta paczka na stronie głownej calalu). A ja za 23 zł bym miał powitalny + C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Familijny + Relax mix mam. Ojciec nie oglądał Polsatu przez 3 miesiące, umowa się skończyła, ale on myślał, że jak się skończy to się skończy definitywnie. Mylił się, ona przeszła na czas nieokreślony, a ostatnio dzwonili, że ma uregulować rachunki bo będzie na czarnej liście dłużników. A 3 miesiące był Polsat zablokowany.

A po za tym oferta "N" jest ciekawa, wszystkie kanały full za 48zł na 13 miesięcy + ileś tam miesięcy HBO i nFilmu.

 

PS. mówisz, że była promocja Cyfry, że Canal+ był za 0zł?? Ale to też przy Powitalnym pakiecie Cyfry+?

Czyli 13zł za powitalny + paczka Canalu+ wtedy tak stała??

Coś mi się zdaje, że przy podstawowym, albo dopiero komfortowym można było wziąść c+. Coś tanio 13zł i C+, chyba wtedy każdy brałby Cyfrę :) Znaczy bankowo każdy by ją brał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był od podstawowego wychodziło ci 9 po 20 zł i 4 miesiące po 40 zł co dawało średnio 26 zł miesięcznie,

a teraz wychodzi ci 9 miesięcy po 24 zł i 4 po 30zł co daje średnio jakieś 25,80zł czyli za tą samą cenę masz o wiele uboższy pakiety nie wspominając już o tym że wtedy dodatkowo jeżcze dostawałeś opcje dodatkowe HBO Orange Sport Cinemax Filmboxna 4 miesiące gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no czyli tamta promocja była korzystniejsza programowo i cenowo w sumie też, mała różnica, a kanałów więcej + promocję na OS i HBO :)

A orientujesz się kiedy była tamta promocja za 0zł z C+? Grudzień? Święta Wielkanocne? Hymm??

Może warto poczekać teraz do Wielkanocy i może oferta będzie taka sama jak pisałeś wyżej : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy piszecie...

 

"Ja to na dobrych warunkach umowę podpisałem..." inni, że na gorszych, jeszcze inni, że nie podpiszą lub nie przedłużą umowy z Syfrą-.

 

A prawda jest taka, że operator ma to teraz głęboko w d..ie. Plan swój wykonał. Rok zamknął na MEGA plusie :twisted:

Poza tym nie podniecajcie się tak "ugraną" kwotą za dany pakiet. Poczekajcie do okresu wakacyjnego...

Możecie być pewni nagłych podwyżek za wasze ABO :twisted:

Tak było zawsze.

W 2009 w wakacje, cena została podniesiona. Podobno winna była inflacja :lol:

 

W podpisanej przez Was umowie operator zastrzega sobie takie NUMERY z jego strony :read:

I tak zostaniemy wydymani :cry:

I nie chodzi tu o kwotę podwyżki, chodzi o sam fakt.

To oni dyktują nam warunki i robią co chcą !!!

 

CYFRA+ - moja ulubiona platforma!- nie daje nic za darmo, gratis, czy w prezencie !!! Zrozumcie to w końcu.

Oni i tak odbiją sobie "poniesione" koszta ofert promocyjnych...

Przykładem jest TV za podpisanie umowy na PEŁNE DWA LATA !!!

Policzcie na spokojnie ile ten monitorek ludzi wyniesie :crazy:

+ DWA pełne LATA w kajdanach CYFRY+ - mojej ulubionej platformy! :/

 

 

 

Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Nie dajcie się zwariować !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jeżeli podpisujesz umowę i w umowie jest czas trwania i cena pakietów w okresie promocyjnym czyli np. 9 miesięcy + 4 miesiące normalnej stawki to jak niby oni mogli by podwyższyć cenę? :)

za 9 miesięcy z C+ bym płacił 24zł a te 4 ostatnie 30zł :) Dla mnie to i tak byłby plus i korzyść. A umowa umową, nie mogą mi podwyższyć kosztów, a jak podwyższą to się nie zgadzam i wypowiadam umowę, proste chyba : )

Chyba, że w regulaminie oni mają jakieś triki... ale wątpie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tego Pana co u góry to pisał : )

Niby jak oni mogą się odbić? Dają promocję ok ; ) Szukają jelenia, ale większość osób nie pójdzie na to :)

Mi dali by HBO i inne dodatki za free na kilka miesięcy i co? Oni myślą, że mi się spodobają i je wezmę : ) Oki, nawet jeżeli by się spodobały to bym ich i tak nie wziął :) Płacił bym za to co chciałem i za tyle ile chciałem :) Więc niby jak oni mieli by się odbić u mnie, za to, że dali mi promocję HBO itd? :) Po prostu dali by mi za free na ileś miesięcy po czym płacił bym tylko za to co chciałem mieć :) Jak dają bierz, jak nie to nie i już

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niema żadnych trików zmienia się cennik możesz wypowiedzieć umowę.

 

Tak, jeżeli nie brałeś przedmiotowych fantów :twisted:

I masz na to króciutki okres czasu.

Później kara UMOWNA.

 

Zapytajcie abonentów (z 2008/2009) jak wyglądała podwyżka w wykonaniu CYFRY+ - mojej ulubionej platformy! :brawo:

Dokładnie czytajcie gazetkę PLUS+ !!!

Od deski do deski.

I nie spodziewajcie się żadnych listów, pism z informacją o tym...

 

A po 14 dniach korekta umowy automatycznie wchodzi w życie.

Za zerwanie umowy po otrzymaniu nowego rachunku (podwyżce) w roku 2009 kara wynosiła 300PLN.

O ile wcześniej nie zareagujecie (rezygnacja telefoniczna). A raczej nie będzie Wam to dane. Bo to najzwyczajniej w życiu przeoczycie :>

 

Dlatego jeszcze raz Was uczulam. Uważnie CZYTAJCIE gazetkę od CYFRY+ - mojej ulubionej platformy! !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...