Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie przede wszystkim do osób, które pracują w cyfrze i udzielają się tutaj na forum.

 

W grudniu skorzystałem z promocji Świąteczne doładowanie 13 miesięcy. Czytając forum i pamiętając o zawirowaniach jakie mogą być później z pakietem Premium HD wziąłem tylko Canal+HD, a HBO HD stwierdziłem , że sobie kupię w styczniu.

Dzisiaj dzwonię na infolinie i informują mnie, iż jeżeli aktywuje HBO HD to stracę zniżkę na Canal+HD i będę musiał płacić 9zł do końca umowy:!:

 

Czy ktoś kompetentny mógłby napisać czy da się jakoś zrobić , aby nie stracić zniżki na Canal+ HD i kupić sobie HBO HD? Bo to po prostu jest śmieszne jak nie ma takiej możliwości :!:

 

Dodam, iż posiadam także drugą umowę, która przedłużałem na takich samych warunkach tylko, że na 18 miesięcy i tam nie było problemu z dołączeniem HBO HD. Canal+HD mam za darmo do końca umowy a za HBO HD płace 3zł :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jak tam teraz sprawa wygląda z wypowiedzeniami a promocjami? W poniedziałek wysyłam wypowiedzenie, bowiem w grudniu wyszedł mi termin umowy. Proszę jednak mi powiedzieć, jak obecnie sytuacja wygląda, co mogą mi zaoferować mniej więcej/co oferują w chwili obecnej przy przedłużaniu umowy... :?:

Proszę o odpowiedź i wszelkie przydatne informacje.

Dziękuję z góry. Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jak tam teraz sprawa wygląda z wypowiedzeniami a promocjami? W poniedziałek wysyłam wypowiedzenie, bowiem w grudniu wyszedł mi termin umowy. Proszę jednak mi powiedzieć, jak obecnie sytuacja wygląda, co mogą mi zaoferować mniej więcej/co oferują w chwili obecnej przy przedłużaniu umowy... :?:

Proszę o odpowiedź i wszelkie przydatne informacje.

Dziękuję z góry. Pozdrawiam :wink:

 

Wydaje sie ze moga zaoferowac cos podobnego co teraz ( z danych na stronie do 18 stycznia) proponuje oferta noworoczna , czyli 50% taniej na spory okres umowy i gratisowe paczki C+ i HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie jak podpisywaliście umowy w promocjach grudniowych i obecnych to jeden czy dwa dokumenty toz. potrzebne byly?

 

qmpel mi dzisiaj dzowni z zapytaniem czy na dowod bralem umowe w grudniu z prv hd, bo on wzial na dowod i dzisiaj dzownia z punktu cyfry ze potrzeb jest 2 dok. celem potwierdzenia danych osobowych.. co za cuda? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam małego "zonka" z zamówieniem C+. Najpierw co wymyśliłem:

- komfortowy an 13miesięcy, 50% przez 9+1=10 miesięcy (to jest *tylko* przez internet czy przez infolinię też?!)

- do tego paczka canal+ na 4 miesiace

- HBO na 2 meisiace

- opcje HD na cala umowe

- i do tego dekoder za 1gr (plan - zakupic za jakis czas troche lepszy dekoder)

 

niemniej jednak natknalem sie na kilka problemow:

- jak zaznacze obie opcje premium (C+ i HBO) to automatycznie jest zaznaczana paczka z C+/HBO i cinemaksami i później w podsumowaniu mam że ta wspolna paczka jest "Gratis przez 2 miesiace oraz 29,90zł/mies przez 2 miesiące) - na mojej twarzy maluje się radosne WTF. Nie ukrywam, ze HBO chciałbym mieć, skoro się reklamują że też ma być :roll:

- druga rzecz - wybierając jak wyżej nie ma nigdzie na stronie do wyboru tego cuda techniki za 1gr, więc zapewne z jakiś względów mi się nie należy (z tego co zdążyłem się przeklikać - jeżeli wybiorę jakąkolwiek opcję gdzie jest kanal HD, chociażby filmboksy, to wtedy tego dekodera nie mogę zamówić :/ )

 

Pytanie więc - czy da się to w jakikolwiek sposób obejść (miec to co wypisałem + 10 miesięcy + możliwość wzięcia dekodera za 1gr)? Wybitnie skomplikowana jest ta procedura :/:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- inni wynegocjowali sobie naprawdę fajne dodatki i ceny umów :)

 

tak naprawde nikt nic nie wynegocjował, konsultanci mają kilka standardowych ofert i możesz z nich wybrać. Wiecej nic nie dostaniesz, nawet jak masz gadane.

Na forum pojawiło sie kilka osob ktore twierdziły że coś tam ugadały wiecej ale po pierwsze było to przed swietami (moze wtedy takie cuda sie zdarzały) a po drugie nikt nigdy nie potwierdził że oferte ponadstandardową naprawde dostał np ma taką w ICA wprowadzoną. Było za to wiele postów o tym że konsultanci coś obiecali a skonczylo sie standardem. Tak więc coś takiego jak negocjacje nie istnieje, możesz wybrać najwyzej jedną z propozycji.

Do mnie dzwonili już w sumie z 20 razy z czego moze bylo 6 rozmow i zawsze z ciekaowsci pytam o oferte i zawsze jest identyczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie jak podpisywaliście umowy w promocjach grudniowych i obecnych to jeden czy dwa dokumenty toz. potrzebne byly?

qmpel mi dzisiaj dzowni z zapytaniem czy na dowod bralem umowe w grudniu z prv hd, bo on wzial na dowod i dzisiaj dzownia z punktu cyfry ze potrzeb jest 2 dok. celem potwierdzenia danych osobowych.. co za cuda? :mrgreen:

 

umowa na spokojnie była podpisywana na jeden dokument tożsamości. Wystarczało na wszystko co dostałeś - pvr, multiroomy i inne rzeczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam małego "zonka" z zamówieniem C+. Najpierw co wymyśliłem:

- komfortowy an 13miesięcy, 50% przez 9+1=10 miesięcy (to jest *tylko* przez internet czy przez infolinię też?!)

- do tego paczka canal+ na 4 miesiace

- HBO na 2 meisiace

- opcje HD na cala umowe

- i do tego dekoder za 1gr (plan - zakupic za jakis czas troche lepszy dekoder)

 

niemniej jednak natknalem sie na kilka problemow:

- jak zaznacze obie opcje premium (C+ i HBO) to automatycznie jest zaznaczana paczka z C+/HBO i cinemaksami i później w podsumowaniu mam że ta wspolna paczka jest "Gratis przez 2 miesiace oraz 29,90zł/mies przez 2 miesiące) - na mojej twarzy maluje się radosne WTF. Nie ukrywam, ze HBO chciałbym mieć, skoro się reklamują że też ma być :roll:

- druga rzecz - wybierając jak wyżej nie ma nigdzie na stronie do wyboru tego cuda techniki za 1gr, więc zapewne z jakiś względów mi się nie należy (z tego co zdążyłem się przeklikać - jeżeli wybiorę jakąkolwiek opcję gdzie jest kanal HD, chociażby filmboksy, to wtedy tego dekodera nie mogę zamówić :/ )

 

Pytanie więc - czy da się to w jakikolwiek sposób obejść (miec to co wypisałem + 10 miesięcy + możliwość wzięcia dekodera za 1gr)? Wybitnie skomplikowana jest ta procedura :/:roll:

 

Niestety hbo na 2 mies gratis to ściema. Ja próbowałem opcji komfort z canal + to ich [beep]ny program nie chciał przepuścić. Proponował jedynie zaznaczenie premium czyli c+ hbo i cinemax, ale już nie w promocyjnych cenach. Osobno canal i hbo nie przyjmował. Więc stawiam, że w twoim przypadku jak wyłączysz hbo po 2 mieś, stracisz też c+ Taka promocja.

 

Wynika, że hbo w gratisie nie da się wziąć, przynajmniej w opcji z c+ w stałej cenie.

Niestety biorąc kanały hd możesz zapomnieć o dekoderze SD zarówno na sprzedaż jak i na wynajem.

Jedynie możesz wziąć sd w oczekiwaniu na pvr ale wtedy opcje HD masz wyłączone.

 

Niby logiczne, ale nie rozumiem jednego co mają opcje hd do zakupu dekodera SD i to jeszcze złomu za 1grosz ;)

 

Próbowałem u kolegi w salonie kilkunastu prób i niestety program do zawierania umów nie chciał przepuścić.

 

Szczerze podarowałem sobie tą platformę, tysiące kruczków, umowa 18 stronicowa napisana maczkiem :) i te "13 miesięcy" liczone dosyć dziwnie też pozostawia wiele do życzenia.

 

Chciałem im (cyfrze) dać zarobić, ale odechciało mi się tej platformy. Kupiłem Polsat cyfrowy z modułem CI za 199zł/ na 4 miesiące. Bez żadnej łaski mam to co potrzebuje + opcje HD :)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie jak podpisywaliście umowy w promocjach grudniowych i obecnych to jeden czy dwa dokumenty toz. potrzebne byly?

qmpel mi dzisiaj dzowni z zapytaniem czy na dowod bralem umowe w grudniu z prv hd, bo on wzial na dowod i dzisiaj dzownia z punktu cyfry ze potrzeb jest 2 dok. celem potwierdzenia danych osobowych.. co za cuda? :mrgreen:

 

umowa na spokojnie była podpisywana na jeden dokument tożsamości. Wystarczało na wszystko co dostałeś - pvr, multiroomy i inne rzeczy

 

Od 1 stycznia w promocji SD13 wymagane są dwa dokumenty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam małego "zonka" z zamówieniem C+. Najpierw co wymyśliłem:

- komfortowy an 13miesięcy, 50% przez 9+1=10 miesięcy (to jest *tylko* przez internet czy przez infolinię też?!)

- do tego paczka canal+ na 4 miesiace

- HBO na 2 meisiace

- opcje HD na cala umowe

- i do tego dekoder za 1gr (plan - zakupic za jakis czas troche lepszy dekoder)

 

niemniej jednak natknalem sie na kilka problemow:

- jak zaznacze obie opcje premium (C+ i HBO) to automatycznie jest zaznaczana paczka z C+/HBO i cinemaksami i później w podsumowaniu mam że ta wspolna paczka jest "Gratis przez 2 miesiace oraz 29,90zł/mies przez 2 miesiące) - na mojej twarzy maluje się radosne WTF. Nie ukrywam, ze HBO chciałbym mieć, skoro się reklamują że też ma być :roll:

- druga rzecz - wybierając jak wyżej nie ma nigdzie na stronie do wyboru tego cuda techniki za 1gr, więc zapewne z jakiś względów mi się nie należy (z tego co zdążyłem się przeklikać - jeżeli wybiorę jakąkolwiek opcję gdzie jest kanal HD, chociażby filmboksy, to wtedy tego dekodera nie mogę zamówić :/ )

 

Pytanie więc - czy da się to w jakikolwiek sposób obejść (miec to co wypisałem + 10 miesięcy + możliwość wzięcia dekodera za 1gr)? Wybitnie skomplikowana jest ta procedura :/:roll:

 

Niestety hbo na 2 mies gratis to ściema. Ja próbowałem opcji komfort z canal + to ich [beep] program nie chciał przepuścić. Proponował jedynie zaznaczenie premium czyli c+ hbo i cinemax, ale już nie w promocyjnych cenach. Osobno canal i hbo nie przyjmował. Więc stawiam, że w twoim przypadku jak wyłączysz hbo po 2 mieś, stracisz też c+ Taka promocja.

 

Wynika, że hbo w gratisie nie da się wziąć, przynajmniej w opcji z c+ w stałej cenie.

Niestety biorąc kanały hd możesz zapomnieć o dekoderze SD zarówno na sprzedaż jak i na wynajem.

Jedynie możesz wziąć sd w oczekiwaniu na pvr ale wtedy opcje HD masz wyłączone.

 

Niby logiczne, ale nie rozumiem jednego co mają opcje hd do zakupu dekodera SD i to jeszcze złomu za 1grosz ;)

 

Próbowałem u kolegi w salonie kilkunastu prób i niestety program do zawierania umów nie chciał przepuścić.

 

Szczerze podarowałem sobie tą platformę, tysiące kruczków, umowa 18 stronicowa napisana maczkiem :) i te "13 miesięcy" liczone dosyć dziwnie też pozostawia wiele do życzenia.

 

Chciałem im (cyfrze) dać zarobić, ale odechciało mi się tej platformy. Kupiłem Polsat cyfrowy z modułem CI za 199zł/ na 4 miesiące. Bez żadnej łaski mam to co potrzebuje + opcje HD :)

 

Pozdrawiam.

 

I jakis kolejny niedouczony klient lub kolega u ktorego byles, bzdur nie pisz ze jak sie hbo wylaczy to sie straci c+. w systemie trzeba zaznaczyc canal++hbo i pozniej mozna zrezynowac z hbo czy tez cinemaxow zalezy od promocji.

Wszystko jest jasne wystraczy pomyslec lub spytac kompetentnej osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Szczerze podarowałem sobie tą platformę, tysiące kruczków, umowa 18 stronicowa napisana maczkiem :) i te "13 miesięcy" liczone dosyć dziwnie też pozostawia wiele do życzenia.

 

Chciałem im (cyfrze) dać zarobić, ale odechciało mi się tej platformy. Kupiłem Polsat cyfrowy z modułem CI za 199zł/ na 4 miesiące. Bez żadnej łaski mam to co potrzebuje + opcje HD :)

 

Pozdrawiam.

 

Masz racje kruczki są i niejasności ale większość z nas jest wytrwałych :) i pomyślnie przeszła negocjacje, zamówienia, odbiory lub oczekiwania na sprzęt więc to nic trudnego - w sumie najważniejsze jest zadowolenie z oferty programowej - też brałem po uwagę konkurencję ale moim oczekiwaniom inne tv nie narazie nie są w stanie sprostać - a nie mogę wybrać kablówki więc wybór ograniczony to tv z "nieba".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I jakis kolejny niedouczony klient lub kolega u ktorego byles, bzdur nie pisz ze jak sie hbo wylaczy to sie straci c+. w systemie trzeba zaznaczyc canal++hbo i pozniej mozna zrezynowac z hbo czy tez cinemaxow zalezy od promocji.

Wszystko jest jasne wystraczy pomyslec lub spytac kompetentnej osoby.

 

Stasior widziałeś program do zawierania umów na oczy? Spróbuj mądralo zaznaczyć np w komfortowym + canal w stałej cenie tak: osobno canal+ i hbo jako paczki niezależne. Jak cię program przepuści dalej to podaj adres APS podjadę zawrzemy umowę :)

 

Jeśli wybierzesz premium czyli canal+hbo+cinemax wtedy przepuszcza dalej, zobacz jakie genialne kwoty na poszczególne pakiety ci się wydrukują w umowie.

 

Myślenie akurat mam dobre i sprytne, ale programu nie przeskoczysz. Jeśli go używałeś to daj znać jak zrobić, jeśli nie widziałeś na oczy to nie odpowiadaj idiotyzmów na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie okaże się niedługo, jak pierwsze osoby będą wypowiadać opcję HBO- teraz to najwyżej możecie se podeliberować i poobrażać nawzajem . I po co te wyzwiska i wycieczki osobiste..., skoro rzeczywiście są różne interpretacje umów i sprzeczne odpowiedzi konsultantów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można wziaść dekoder SD z komfortowym z paczką kanałów HD. Wystarczy wziąść multiroom i zamiast dwoch dekoderów bierzesz jeden, a drugi w systemie przypinają jako własny HD i to przechodzi przez program. Babka mi tak tlumaczyla. Minusem jest to że masz multiroom ktorego nie potrzebujesz i dwa moduly zamiast kart. Nie da sie np zamknąć klapki w tunerze :( bo moduł wystaje. I chyba nie mozna zrezygnować z tego multiroomu po paru miesiacach bez utraty znizek na wszystko.

Mowa oczywiscie o promocji Smiałe Doladowanie za 49zl z multiroomem gratis.

 

Jak będzie okaże się niedługo, jak pierwsze osoby będą wypowiadać opcję HBO- teraz to najwyżej możecie se podeliberować i poobrażać nawzajem . I po co te wyzwiska i wycieczki osobiste..., skoro rzeczywiście są różne interpretacje umów i sprzeczne odpowiedzi konsultantów

dowiemy sie dopiero w marcu bo od litopada hbo bylo na piec miesiecy gratis...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze podarowałem sobie tą platformę, tysiące kruczków, umowa 18 stronicowa napisana maczkiem :) i te "13 miesięcy" liczone dosyć dziwnie też pozostawia wiele do życzenia.

Chciałem im (cyfrze) dać zarobić, ale odechciało mi się tej platformy.

Te "13 miesięcy", jak i "18 miesięcy" są od dawna liczone w ten sam sposób, więc nie wiem w czym tu widzisz problem. W C+ okresy rozliczeniowe to pełne miesiące kalendarzowe, jeśli podpiszesz umowę 1 dnia miesiąca, to liczą Ci już od tego dnia 13 pełnych miesięcy, a jeśli podpisujesz umowę 2 dnia miesiąca lub później, to jako, że okres rozliczeniowy musi zacząć się 1 dnia miesiąca, więc umowa rozpocznie się 1 dnia następnego miesiąca na okres 13 pełnych miesięcy, a dni pozostałe w miesiącu podpisania umowy masz za free. Proste i zrozumiałe dla większości.

 

Kupiłem Polsat cyfrowy z modułem CI za 199zł/ na 4 miesiące. Bez żadnej łaski mam to co potrzebuje + opcje HD :)

A później podpiszesz umowę na 2 lata, a kanały HD dodatkowo płatne, powodzenia.

 

Jeśli wybierzesz premium czyli canal+hbo+cinemax wtedy przepuszcza dalej, zobacz jakie genialne kwoty na poszczególne pakiety ci się wydrukują w umowie.

Myślenie akurat mam dobre i sprytne, ale programu nie przeskoczysz. Jeśli go używałeś to daj znać jak zrobić, jeśli nie widziałeś na oczy to nie odpowiadaj idiotyzmów na forum

A skąd system ma wiedzieć, że za 2 m-ce zrezygnujesz z HBO? W domyśle jest, że bierzesz coś gratis a później dalej z tego korzystasz, stąd masz naliczone kwoty takie, jakbyś HBO nie odłączał. Trzeba tylko dobrze i sprytnie pomyśleć :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi jedno... z racji tego, że w poniedziałek kończy się proponowanie promocji noworocznej przy przedłużaniu umów, wiadomo, że gdybym wysłał wypowiedzenie, to już na tą promocję bym się nie załapał... Zatem nie lepiej by było, aby zadzwonić do nich i konkretnie zapytać, co mogą mi zaoferować (licząc na to, że zaoferują mi właśnie tą promocję) zamiast wysyłać wypowiedzenie, które doszłoby do nich i tak w przyszłym tygodniu.??

Doradźcie coś... Dzięki z góry.... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I jakis kolejny niedouczony klient lub kolega u ktorego byles, bzdur nie pisz ze jak sie hbo wylaczy to sie straci c+. w systemie trzeba zaznaczyc canal++hbo i pozniej mozna zrezynowac z hbo czy tez cinemaxow zalezy od promocji.

Wszystko jest jasne wystraczy pomyslec lub spytac kompetentnej osoby.

 

Stasior widziałeś program do zawierania umów na oczy? Spróbuj mądralo zaznaczyć np w komfortowym + canal w stałej cenie tak: osobno canal+ i hbo jako paczki niezależne. Jak cię program przepuści dalej to podaj adres APS podjadę zawrzemy umowę :)

 

Jeśli wybierzesz premium czyli canal+hbo+cinemax wtedy przepuszcza dalej, zobacz jakie genialne kwoty na poszczególne pakiety ci się wydrukują w umowie.

 

Myślenie akurat mam dobre i sprytne, ale programu nie przeskoczysz. Jeśli go używałeś to daj znać jak zrobić, jeśli nie widziałeś na oczy to nie odpowiadaj idiotyzmów na forum

 

Jezeli nie wiesz czy widzialem to pisanie o idiotyzmach jest przedwczesne.

Oczywiscie ze nie mozna zaznaczyc osobno jezeli ktos chce gratisowego hbo czy cinemax na kilka miesiecy. Ale ja sie pytam co to ma za znaczenie czy osobno czy nie? tak juz jest bylo i będzie w c+ ze sie zaznacza razem. Byc moze razi to o oczy jak sie patrzy na aneks ale nie zmienia to faktu ze jak cos jest gratis np. 3 miesiace to w 3 miesiacu mozna wylaczyc bez problemu a promocja na opcje na ktore jest nadal promocja pozostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi jedno... z racji tego, że w poniedziałek kończy się proponowanie promocji noworocznej przy przedłużaniu umów, wiadomo, że gdybym wysłał wypowiedzenie, to już na tą promocję bym się nie załapał... Zatem nie lepiej by było, aby zadzwonić do nich i konkretnie zapytać, co mogą mi zaoferować (licząc na to, że zaoferują mi właśnie tą promocję) zamiast wysyłać wypowiedzenie, które doszłoby do nich i tak w przyszłym tygodniu.??

Doradźcie coś... Dzięki z góry.... ;)

Moim zdaniem nie ma większego znaczenia czy wysłałeś wypowiedzenie czy nie. Są przygotowane stałe oferty dla przedłużających, jak ktoś do nich dzwoni to je proponują, a jak dostaną czyjeś wypowiedzenie, to sami dzwonią i proponują te same. Tak wynika z postów zamieszczanych tu na forum. Więc i Tobie któraś z obecnie dostępnych zostanie zaproponowana. Sam przedłużałem swoją umowę w grudniu, jak również umowę teścia, obie bez wcześniejszego wysłania wypowiedzenia, i miałem za każdym razem takie same oferty jak inni tu na forum, nawet Ci, którzy wcześniej wysłali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to zupelny bezsens z tymi dekoderami O_o

 

a 50% zniżki na 10miesięcy jest *tylko* dla internautów czy przy zamawianiu via infolinia też?

 

C+ ma całkiem fajną ofertę, ale na prawdę - nie ułatwiają ludziom, a potem się dziwić że CP ma więcej abonentów :roll:

 

No raczej identycznie :) Chyba nie uwazasz ze kogos by dyskryminowano 'promocyjnie' z powodu zamiawiania internetowo, telefonicznie czy osobiscie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...