Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I przez fora internetowe nie da się z nimi za bardzo targować,wytarguje jeden to zaraz rzuci się 100 osób na dział utrzymania abonentów.Ja dzwoniłem przed chwilą ze nie chce podstawowego ani komfortowego,chcę tylko paczkę Canal+ z Orange za 30zł.Babka powiedziała ze nie ma takiej możliwości,niech się w d... pocałują nie będą mnie w .... robić ,a mecze Wisły czy Cracovia to sobie oglądnę skróty w necie. F.... z PZPN podpisał umowę z dziadami i tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy promocja, o której jest mowa tutaj https://satkurier.pl/news/51368/multiroom-0-zl-od-cyfry.html rzeczywiście jest dostępna? Są pod nią jakieś ulotki? Bo na stronie cyfry po awarii nic się nie zmieniło i są tylko znane już wcześniej promocje. I drugie pytanie - czy mogę w tej promocji nie brać HBO czy jest przymus?

 

Nie sądzę, żebyś mógł zrezygnować. W brew pozorom w promocjach chodzi o to, żebyś jednak im za coś płacił.

Ja biorąc Świąteczną promocje na 24 m-ce z TV, chciałem Komfortowy, C+ i HBO bez Multiroomu. Pani w warszawskiej Arkadii twierdziła, że muszę wtedy obowiązkowo wziąć Multiroom za 20zł i wynajem dekodera też za 20zł. Zrezygnować lub dostać Multiroom gratis mogłem dopiero z pakietem Prestiżowym.

ps. dostałem PVR Philipsa :jupi:, ale i tak muszę się wrócić bo zapomnieli o gratisowym HBO Digital na pół roku :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I przez fora internetowe nie da się z nimi za bardzo targować,wytarguje jeden to zaraz rzuci się 100 osób na dział utrzymania abonentów.Ja dzwoniłem przed chwilą ze nie chce podstawowego ani komfortowego,chcę tylko paczkę Canal+ z Orange za 30zł.Babka powiedziała ze nie ma takiej możliwości,niech się w d... pocałują nie będą mnie w .... robić ,a mecze Wisły czy Cracovia to sobie oglądnę skróty w necie. F.... z PZPN podpisał umowę z dziadami i tyle w temacie.

 

Miała rację, nie ma takiej możliwości. Nie możesz zmienić pakietu, nazwijmy to - standardowego, na Multipakiet C+. Jest to dostępne jedynie przy podpisaniu nowej umowy.

Może to nieładnie oszukiwać tym bardziej przed świętami ale zagraj tak.... :D

zadzwoń i zapytaj czy możesz dziś przedłużyć umowę, jeśli spotkasz się z jakimś oporem, powiedz, że w piątek proponowano Ci przedłużenie umowy, tylko poprosiłeś o czas na zastanowienie... 8) Brzydko ale skutecznie.

Co do warunków promocji, to poczytaj wcześniejsze wątki, dużo jest na ten temat od siebie dodam tylko, że jeśli nie zależy Ci na opcjach HD to możesz wytargować korzystniejsze cenowo warunki.

Hehehe, a konsultant widzi o czym była rozmowa w "piątek" i jeśli będzie kumaty to nie zgodzi się na taki "przekręt"... a tych kumatych to już niewiele... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem umowę do końca maja i bez problemu ja aneksowali. Nic nie kombinowałem, tylko zapytałem się: podobno można już aneksowac umowę. Potem konsultantka przestudiowała moja umowę i powiedziała, że bez probolemów. Może po prostu biorą pod uwagę staż i płatności... Nie wiem. W każdym razie, - ja też się specjlanie nie wykłócałem np. o paczkę Filmboxów nawet nie zapytałem - bo mając ja na wcześniejszej umowie - objerzałem na nim jeden kiepski film. Reszta już dawno leciała w C+ albo HBO. Tak więc mnie interesował dekoder HD PRV za 0 zł (płaciłem 20 zł) - upusty na kamforcie i C+. Do tego dołożyłem kanały HD i jestem zadowolony. Do końca maja płaciłbym prawie 120 żl, teraz trzydzieści jeden z hakiem - przez 9 miesięcy. Potem bedzie więcej. (Za HBO podziękuję za dwa miesiące, potem sobie właczę na dwa miesiące za złote punkty, a potem to już wiosna, to i tak sie niewiele oglada). Do tego przez strone internetową - dostałem kolejny prezent - prestiż do końca roku (przed anaeksem odebrałem już w prezencie HBO - które mam jakos od połowy listopada). MOżena oczywiście wyliczać: pięć złotych do przodu albo w plecy, ale generalnie szkoda mi na to czasu i energii. Tej platformie brakuje wiele do ideału, ale generalnie myslę,że nie jest źle i Ci abonenci, którzy są z nimi od lat, w tej chwili nie mają co narzekać. Pamiętam czasy, kiedy trzeba była wysyłać list za poręczeniem odbioru z wypowiedzeniem, ze pary złotych zyskać. Wówczas można było narzekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiołek tłumacze szczegółowo porównałem opcje dla osób Przedłużających umowę i dla nowych abonentów.

Stary Abonent przedłużający umowę telefonicznie

Komfortowy + Canal+ 42zł razy 18 miesięcy = 756zł

 

Nowy Abonent podpisujący umowę nie będący jeszcze abonentem cyfry

Komfortowy +canal+ 49,9zł razy 18 miesięcy = 898zł

różnica wynosi 142zł

ale dla nowego jest

HBO razy 5 miesięcy 29,9 x 5 = 149,5zł

FILMBOX razy 18 miesięcy 15x18=270zł

a dodam wszystko i policzcie sobie

Multiroom 15 razy 18 miesięcy 15x18=270zł

Wszystkie opcje HD bez promocji 37,9zł x18=682zł

 

I nie powie cyfra ze ma super promocje dla starych abonentów bo to jest g.... prawda

 

Podpisując nową umowę można zyskać

od 275,5zł do 1371,5zł :lol:

 

I taka jest prawda ja tylko przytoczyłem list Cyfry,ze dali mi super promocje która jest nie dostępna dla nowych.Mnie w B... to Francuzi nie zrobią.

 

 

Poproś przy przedłużaniu o to co powyżej (jak dla nowego klienta) i dostaniesz bez problemu. Nie jest to żadna rewelacja bo przedłużając można spodziewać się bonusu w porównaniu z nowym klientem ale pewnie jest już plan wykonany i przedłużającym dają to co nowym, 49,9 to prawie tyle samo co popularna teraz oferta konkurencji ale dla przykładu tam dwa kanały filmowe to kolejne 20 zł do ceny a tu są już w cenie. Wspominam o tym bo mocno brałem pod uwagę odejście ale po rozwazeniu i przeglądnięciu co mogę dostać za 48 zł u konkurencji wyszło na to biorąc pod uwagę porównanie - to tam miałbym super dekoder chociaż jego aktywacja to to samo co wypozyczanie za 10zł/miesiąc - a resztę pakietów daleko odbiegającą od cyfry za 49.9 - może poza bajkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a tych kumatych to już niewiele... :D

Jeśli pechowo nie trafi na Ciebie to mu się uda :D

a jeśli trafi na Ciebie to przymkniesz oko:D

Swoją drogą, skoro udzielasz się publicznie, to i ja to wykorzystam: przedłużyłem umowę, niepotrzebnie wpychając się w opcje HD, a potem usłyszałęm o podstawowym+c+ za 29 zł... czy mogę to jakoś odkręcać, przekręcać?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niet. :/ 35 dni obecnie i dopiero można zmieniać. Wcześniej nie wprowadzimy nowego aneksu.

 

Jak trafi na mnie to szybciej zakończymy rozmowę niż się połączył.... (chyba, że będzie miły i czymś mnie zauroczy :mrgreen: ) Hehehehehe... :lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar podesłać im taką propozycje z mojej strony

 

UMOWA NA 18 MIESIĘCY (WAŻNA OD 1 STYCZNIA)

PAKIET KOMFORTOWY+ CANAL+

OPCJE HD (CANAL+HD ANIMAL PLANETHD EUROSPORTHD EUROSPORT2HD MTVHD NATIONAL GEOGRAPHIC CHANNELHD)

DEKODER PVR HD

 

I NIC WIĘCEJ.

CENA ZA WSZYSTKO 49.90ZŁ

Ciekawe czy przejdzie :wink:

 

ps.poszłą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużając umowę i tak płacisz za PVR przy tej ofercie, nie 20 a 10zł. Gwarantuję Ci, że nie ma możliwości abyś miał stałą cenę za komfortowy+, c+ i kanały hd (w cenie), która byłaby mniejsza od podanej wyżej przeze mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem, palą głupa, że mają w systemie jakiś błąd. Zadzwoniłem później, babka powiedziała, że mam standardowy pakiet komfort i Canal+ dla przedłużających. :x za 42zł.

 

Co teraz robić? Niby rozmowa powinna być zapisana, więc o co tu chodzi? Zapytałem.

 

Powiedziała, że to musiał być błąd konsultanta i że przeprasza, za trzecim razem oddzwoniła do mnie i zaproponowała mi HBO do końca marca za darmo w ramach rekompensaty :shock:

 

Przemyślałem i się zgodziłem, oczywiście powiedziała, że ten konsultant będzie odpowiednio sprawdzony.

 

Trudno się mówi :cry: Dzięki wielkie,za ostrzeżenie, czyli jednak nie ma, żadnych dodatkowych bonusów do tego, po prostu konsultant coś pokiełbasił :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz mieć podłączonych kanałów HD, lecz spodziewaj się co jakiś czas zachęt do podłączenia kanałów HD.... może C+ kiedyś wprowadzi zniżki dla odbierających kanały HD lub w drugą stronę, podwyżki dla nie odbierających.

 

 

Kto wie.......? :woot::woot::woot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde całkowicie gubię się w tych ofertach. Umowę podpisywałem na 13msc. rok temu. Mam prestiżowy i chciałbym go mieć dalej ewentualnie poradźcie coś co mi się opłaci może jakiś komfortowy z dobranymi pakietami?

Wypożyczam od cyfry dekoder Thomson sd, i chce przy nim zostać nie potrzebuję opcji hd, a chciałbym multiroom.

Jesteście dobrze obeznani z tymi wszystkimi pakietami a samemu przez to przebrnąć to dramat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoń pod 223346191 (ja pod ten dzwoniłem), zapytaj o przedłużenie, miej przy sobie umowę, bo będzie potrzebny kod abonenta. Przedstawią Ci korzystniejszą ofertę na pewno. Dekoder dalej będziesz miał na wypożyczenie za 0zł. Zapytaj co i jak, powinni po prostu dać o wiele niższą cenę prestiżowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz mieć podłączonych kanałów HD, lecz spodziewaj się co jakiś czas zachęt do podłączenia kanałów HD.... może C+ kiedyś wprowadzi zniżki dla odbierających kanały HD lub w drugą stronę, podwyżki dla nie odbierających.

Logicznym jest, że tak powinno być, dziwię się, że jeszcze czegoś takiego nie wprowadzili. Bo niby dlaczego ktoś ma korzystać z dekodera HD (a inni czekają po kilka miesięcy od podpisania umowy z kanałami HD, biorąc w zastępstwo dekoder SD), jeśli dany pakiet odbierze spokojnie na dekoderze SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar zadzwonić zaraz do cyfry o przedłużenie. Jak myślicie czy zgodzą sie na takie warunki? (Chyba nie są wygórowane):

Umowa na 13 miesięcy

Komfortowy+ 50% taniej przez 9 miesięcy

PVR HD 100% gratis wynajmu

Kanały HD gratis

moge nie mieć HBO, aby był Canal+ 13 miesięcy gratis

A i czy daliby jeszcze multiroom gratis?

I dzwonić pod 223104565 czy pod ten co jest wyżej 223346191

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to rezygnujesz z kanałów HD i dostaniesz umowę na 18 m-cy (na 13 m-cy niestety się nie da) na pakiet z C+ za 42zł, ale kanały HD (nie wiem jak z dekoderem) będziesz musiał dokupić. Nikt tu nie dostał propozycji przedłużenia na pakiet z kanałami HD i C+ przez cały okres umowy, tym bardziej 13-miesięcznej. Albo HD (z C+ na 4m-ce) albo C+ (13m-cy, ale bez HD), tak to teraz wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...