Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie:

Komfortowy -25% x 12 miesięcy =43zł

Canal+ -30% x 12 miesięcy = 20.3zł

umowa 12 miesięcy

opcje dodatkowe brak zniżki

 

Na tę cenę ma na pewno wpływ fakt obecnej promocji dla nowych abonentów bo można odejść i nie myśleć czy coś zaproponują.

 

Nie wiem jak w innych częściach Polski, ale tu gdzie ja mieszkam te 278zł oszczędności trudno znaleźć na ulicy.

 

No, no proszę, promocja na cały okres umowy :) Brawo! Taką propozycje głupio przegapić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Tylko jest ona dla obecnych abonentów, którym się kończy umowa i zdecydują się na przedłużenie. Nie ma w tej opcji dekodera w promocyjnej cenie, anteny, konwertera o ile komuś na tym zależy, ale zawsze to dodatkowy sprzęt, który można sprzedać i "obniżyć" sobie abonament :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

zadzwonilła do mnie dziś Pani z Cyfry+ i zaproponowała mi pakiet komfort za 48 zł na 6 miesięcy nastepny miesiąc płatny według cenika 58zł /do tego dochodzi jeszcze rabat 10% za zlecenie/po tym okresie moge sobie zmienic za darmo na dowolny wybrany pakiet nawet na powitalny. Obecnie zmieniłem na podstawowy a w lipcu kończy mi sie umowa, wiec sie zstanawiam co dalej......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale nie bo dekodery sa po 289 zł przy umowie 12 miesiecznej, natomiast przy umowie 18 miesiecznej cena ulega obnizeniu o 100 zł.

 

Przy 18 miesięcznej umowie Philips kosztuje 189 :arrow:http://www.cyfraplus.pl/cyfraplus_295.html

 

I pewnie po tym okresie jak ktos chce przejść na nizszy płaci "karę" za zmianę pakietu

 

A jakiej wysokości będzie ta kara, przy tej promocji to ważne.

 

Ale mi chodzi o te używane trupy po 49zł

 

O trupach ani słowa, może się wreszcie skończyły. Ale nie ma strachu kupisz jakiś na Allegro za stówkę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Warunki promocji:

 

 

1) 2 pełne miesiące pakiet Komfortowy lub Prestiżowy za 38 zł + prorata gratis

 

2) 1 pełny miesiąc C+ lub HBO gratis + prorata za te opcje gratis

 

3) 2 pełne miesiące Multipremium (HBO, C+, Cinemax) gratis + prorata za tą opcje gratis

 

4) Przez 2 pełne miesiące + prorata nie można zmienić pakietu. Potem

już zmiana na warunkach ogólnych umowy o abonament.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie kalkuluję, że od lipca będą lepsze promocje. Choć przyznać trzeba, że obniżka Philipsa o stówę za osiemnaście, idzie w dobrym kierunku, z tym, że nie wiem, czy to jest dobry dekoder? Dziwne, że cicho sza o tych starszych i tańszych dekoderach, i nie tylko Philipsach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś platforma Cyfra+ wprowadziła nowa ofertę "Sięgnij po pilota"

 

Oferta ta łącznie z Canal+ i HBO to koszt 38zł/mies. w okresie 3 miesięcy

 

NowaPromo_apla_nr1b.jpg

 

 

A co do trupów philipsów, to znajoma, która ostatnio brała abo. mówiła że miała własnie taką propozycje kupna używanego za 49zł ale wzieła nowego - tego srebrnego. Sorry ale nie pamietam w tej chwili numeracji tego modelu.

Ten phil co ma menu jak mediasat :D taki malutki, mniejsza z tym... :D

Także mozliwe ze można sie dogadać ze sprzedawcą a właściwie właścicielem sklepu. Cyfra im daje ostanio wolą rekę a korzysta na tym klient.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za polecenie zapłaty juz upustów nie ma są tylko złote punkty. A jak weżmiesz pakiet prestizowy za 38 zł w tej promocji a potem zechcecie zejśc na nizszy płacicie opłatę 59 zł. Dzwoniłem na infolinie!!

 

To jaki jest sens brania Canal+ na 1 miesiąc + prorata, skoro można mieć prestiż z większą liczbą kanałów i to na 2 miechy + prorata ?

Kara jest bardzo niska...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także mozliwe ze można sie dogadać ze sprzedawcą a właściwie właścicielem sklepu. Cyfra im daje ostanio wolą rekę a korzysta na tym klient.

 

Co masz na myśli wolną rękę?? Bo odkąd ja znam C+ to nigdy nie dawała nikomu wolnej ręki. A nie sądzę żeby się zmieniło to bo i po co?

 

A co do tych starych philipsów to po prostu jak ktoś ma na magazynie to sprzedaje jak nie ma to nie wyczaruje.

 

Don_Mag

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...