Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, napisz co Ci zaproponowali Piotr :D

Nie podniecam się ale wiem, że z promocjami Cyferki często jest bardzo dobrze, i wiele osób, którzy przedłużali umowę wypowiadali się na tym forum, i z tego co czytałem, to Cyferka całkiem dobrą promocję za przedłużenie umowy potrafi dać :D

No a merca wiadomo że nie dadzą :lol::P

Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Cyfrze+ jestem od chyba 19 października 2005. Podpisywałem wtedy umowę na 19 miesięcy. Termin umowy wychodzi mi teraz w maju, a więc na pewno coś zaproponują za przedłużenie umowy! Hmm, tylko co? Obecnie Ci, którzy przedłużali umowę Cyfry mieli ciekawą promocję, wypowiadali się na tym forum. A ciekawe co ja będę mieć.

:wink::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. A prawdopodobnie HBO wiosną ma być 4 razy w ramach promocji odkodowany. Czyli HBO będą mieć wtedy wszyscy Abonenci Cyfry+, którzy nie mają wykupionej opcji premium HBO, czy ten kanał będzie jako FTA i będzie odkodowany również w pakiecie Powitalnym i ogółem dla wszystkich, którzy nie mają nawet C+ ? Jak to zawsze było bo nie pamiętam.??? Jak to będzie?

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa promocja

"23 marca wprowadzamy na rynek nowe, świąteczne oferty promocyjne.

Dla wszystkich klientów przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty na abonamencie aż do 6 miesięcy, teraz dotyczyć będą one również Pakietu Podstawowego ( w atrakcyjnej cenie 30,4 zł miesięcznie!)

Zwiększa się również rabat na opcje premium: CANAL+, HBO i MultiPremium - opcje kosztować będą teraz taniej o 30% też do 6 miesięcy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy odkodowany sygnał HBO będzie również w pakiecie Powitalnym??? Mimo, że do tego pakietu nie można dołączać opcji premium to czy będzie HBO odkodowany dla wszystkich pakietów w tym Powitalny???

P.S. Coś w tym sezonie, kiedy jest odkodowany sygnał HBO również w kablówkach to coś tym razem mało kablówek zaoferuje odkodowane HBO. A zawsze kiedy HBO przygotowywał taką promocję to oprócz CYFRY+ również wiele sieci kablowych odkodowało HBO. A tym razem, to co?

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...