Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Delikatny, wyluzuj, jest tak jak napisałem, nie możesz tylko zmniejszyć pakieru głownego, opcje możesz sobie wyłączyć, nie ma zadnej teorii spiskowej :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ręce odpadaj jak czyta takich ludzi. Pomijając fakt jego pisowni.

Skoro nie potrafisz zrozumieć prosto skonstruowanej umowy to coś y chłopie w szkole robiłeś? Kłania się czytanie ze zrozumiem. Jak się coś kupuje i nie czyta umów to tak jest, że potem nie wie co się podpisało. Gdybyś przeczytał regulamin przed podpisaniem znałbyś odpowiedź na to pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w umowie ze nie moge zmienaic przed uplywem 12 miesiecy, michal pisal ze tez tak ma, I TAK mi tez powiedzial facet w punkcie sprzedazy. A ja jak pisze na komputerze to nie patrze na pisownie czy sie jakas literka przestawi, a ty taki madry a sam zapomnailes literki zamiasty "ty" napisales "y", tyle ze ja sie tego nie czepiam bo mi to nie przeszkadza, tak tlyko chcialem ci pokazac ze taki swietny nie jetses.

 

Tak na marginesie to jezeli bierze sie opcje dodatkwoa tak normlanie to pierwszy miesiac jest gratis a za drugi sie placi i potem mozna z niej zrzygnowac tak? czyl ize opjce sie beirze tak jakby na 2 miesiace w tym jeden gratis za kazdym braniem opcji. tak?

 

Edycja pitter: połączone dwa posty, używaj funkcji "zmień".

Jeśli piszesz na klawiaturze, to także powinieneś patrzeć czy się literka nie przestawi, czy ortografów nie ma.

Tak niechlujny post nie świadczy o Tobie zbyt dobrze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE

Czy Wy czytacie ze zrozumieniem, czy nie możecie iśc do najbliższego dystrybutora i się dowiedzieć, a nie pisać na forum bzdury.

Byłem ostatnio w Arkadii w Warszawie i w ciągu 3 minut dowiedziałem się wszystkiego. Najlepiej podpisać umowę na komfort, wtedy dostaniesz zniżkę do końca lisptopada 2008 na pakiet komfortowy i jak masz konto bankowe będziesz płacił ok 41/mies (powtarzam: do końca XI 2008). Dodatkowo do końca marca 2008 będziesz oglądał opcję multipremium za darmo czyli 4 Canal+, 3 HBO i Cinemax x2. Do końca marca musisz się zdecydować czy chcesz dalej oglądać multipremium czy chcesz wyłączyć. Masz wybór. Ale podstawowy pakiet czyli komfortowy musisz utrzymać do końca listopada przyszłego roku.

W przypadku płatności za rok z góry umowa jest na 12 miesięcy. W przypadku płatności miesięcznych na 18. Sprzedawca w Arkadii w Warszawie zaproponował mi dodatkowo 3 X Discovery do końca marca 2008 za darmo.

Mysłe, że napisałem wszystko co się dowiedziałem. Szkoda tylko że w Arkadii nie mają PVR, ale jeżeli chodzi o promocje to można dowiedzieć się wszystkiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie musiał nic dodatkowo proponować bo w promocji przy Komforcie opcje Multipremium oraz AXN Pack, 3 Wymiary Discovery, Kino Polska, Mezzo oraz opcje HD są gratis do końca marca :D

 

Chyba, ze jakiś dystrybutor zapomni o tym powiedzieć ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet sie nie pytalem o wyzsze pakiety bo poprostu nie ogladam za duzo tv . Tylko chodzilo mi o Canaly+ i cos HD zeby mozna bylo nagrac bo biore tez dekoder HD PRV. Pytalem sie tez o jakies nowe kanaly HD to gosciu powiedzial ze maja dolozyc w nowym roku 2 kanaly HD ale nic wiecej nie moze powiedziec a nawet sam malo wie na ten temat:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fakt,wlaczyli mi wyzszy pakiet za darmo i pozniej mam -25%. tylko pytanie- znizki za polecenie zaplaty nie bede mial,bo juz mialem. czy moge w takim wypadku zmienic forme na karte platnicza i dostane jakas znizke bo widze promocje na stronie cyfry czy moze jak juz bylo polecenie to nic sie nie da za bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię. Karta płatnicza jest traktowana tak samo jak polecenie zapłaty. Gdzieś czytałem że promocję na to dany abonent może dostać tylko raz.

Czyli musiałbyś rozwiązać umowę i zawrzeć nową ale to przy obecnych promocjach dla odchodzących się nie opłaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie dzwoniłem do cyfry w imieniu rodziców którym wysłałem rezygnacje/cyfrę brali rok temu na święta/ no i po rocznym stażu proponowali im za 18 zł podstawowy lub 38 komfort czyli dostali tak samo jak ja po siedmiu latach.

Oczywiscie zdecydowali sie przedłużyć umowę na pakiet podstawowy

 

to tak w woli informacji odnośnie stałych abonentów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak a propo promocje to możę ktoś wie dlaczego kupując samą kartę C+, bez tunera w promocji za 1 zł nie jest tańszy abonament ? Przecież tuner + antena + konwerter parę złotych kosztuje - np 200 zł a zatem abonent który nie bierze tego sprzętu powinien mieć jakąś zniżkę. Moim zdaniem trochę dziwna polityka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...