Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

poprostu koles nie potrafi czytac co ma w procedurach :) no ale ogolnie delikatny badz przy swoim zdaniu- a straciles 4 miechy gratis :).pozdrawiam wiecej nie komentuje postow , ktore mijaja sie z prawda!!!!!

ps: cytat z procedór sprzedazy "ZMIANA PAKIETU NA WYŻSZY LUB WYŁĄCZENIE OPCJI PREMIUM W

OKRESIE PROMOCJI NIE OZNACZA UTRATY WARUNKÓW PROMOCJI"

D107 czytaj co pisze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIc nie stracilem kolego, idz do punktu i sie spytaj i zobaczymy jak ci mina zbladnie, ja wziolem sobei pakiet AXN ichcialem go zmienic na discavery i nie moglem, i mi mowili ze dopieor po 12 miseacach moge zrezygnwoac z axn, a 4 miesiace gratis, wiec jak wezniecie wszystkie opcje przy podpisaniu umowy to macie 4 miesiace je za free ale potem placicie za nie 25% taniej przez 12 miseicy a potem mozna z nich zrezygnowac.

D107 gratis masz ta opcje ktora wezmiesz przez 4 miesiace i potem 8 miechow za nia placisz czyli lacznie amsz ja 12 miesiecy. Musisz wybrac na pocztaku co chcesz. Za inne nie wybrane opcje nei palcisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie dzownilem na infolinie i sie dowiedzialem ze wybeirasz co chcesz opcje dodatkowa lub opcje premium i opcje multi premium i masz 4 mieisace gratis, w ramach promocji SWB7 po czym nie mozna z niej zrezygnowac po okresie nie platnym, rezygnacja jest mozliwa po 12 miesiacach objetych rabatem 25%, mozna dodatkowow wciagu 12 miesiecy wlaczyc dodatkwoa promocje i z niej zrezygnwoac keidy sie chce, ale ta opcja ktora jest podpisana w umowie i jest objeta 4 miesieczna nieplatnoscia nie mozna rezygnowac. I w punkcie tka mowili i w telefonie :P Sam koles w punkcie powiedizal ze to jest tak ladnie anpsiane tylko i w umowie tez nei jest wszysciutko jasno napsiane wlasnie poto zbey klijent sie nie polapal do konca, i powiedzial ze na tym polega marketing.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sie sklada ze wczoraj kupilem pakiet komfortowy + 4 miechy c+ i HBO za free, i sprzedawca mówił ze z z chwila zblizania sie konca promocjii -tej 4 miesiecznej- nalezy im to zgłosic zeby odlaczyli ten multipakiet, w przeciwnym wypadku faktycznie trzeba by było za niego płacic, delikatny nie siej paniki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak ktos chce to niech idzie i sie spyta, koles w punkcie jescze specjalnie na jakas karte patrzyl zeby sie upewnic taka tabela i bylo tam ze rezygnacja jest mozliwa po 12 miesiacach, przeciez takto tez bym bral wszystkie, ale sprzedawca mnei uprzedzil, nie wime robcie jak uwazacie ale radze sie dobrze pytac, bo tam jest bardzo ubarwione, ja bralem cyfre w poniedzialek i sprzedawca mi tak powiedzial, chyba ze mnie oszukal, ale watpie bo przede mna tez byl klijent i to samo mu mowil, ze to nie ejst tak fajnie jak pisza, ale jesli to on byl wbledize albo klamal to przepraszam wszystkich, ja powiedzialem tak jak bralem u siebie i co mi mowil sprzedawca. Pozdrawiam.

 

Dzwonilem ponownie do cyfry ale pod ten drugi numer i tam mi powiedizeli jednak ze mozna zrezygnowac, albo nie rezygnowac i 25% taniej pozniej sie placi, czyli gdzies jest jakis haczykl bo dlaczego sprzedawca by mowil inaczej? natomiast 1 raz jak dozwnilem powiedizeli ze mozna tylko pakiety canal+ albo hbo i ze nie mozna rezygnowac;/

Wiec gdzies jest hak bo albo sprzedawca u nas robi w balona ludzi :x , albo ci z infoliny sciemniaja zeby naciagnac ludzi. spytajcie sie dobrze sprzedawcow. Bo kazdy mowi inaczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec tak dzownilem ponownie i sie zapytralem pani konsultantki czy moge zamienic pakiet axn na discovery, i mi konsdultantka powiedizala ze nie mozna, ale mozna dolaczyc discavery ale bede pelnoplatne, powiedziala ze przed uplywem 4 miesiecy moge zrezygnowac z axn, i tu jest znak zapytania dlaczego nie moglem zamienic, przciez moge zrezygnowac z axn i wziasc discavery, a jestem przciez przed 4 miesiacami gratis i np . nie chce juz tych axn i chce zrezygnoac i wziasc discavery, i sie sama zamotala boi powiedizala ze mozna poitem zrezygnowac ale teraz nie mgoe tamtego wywalic i wziasc discavery tlyko axn musi byc moge dodac dodatkowo discavery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

W procedurze nic nie ma o zakazie zmiany opcji dodatkowych :shock: Nie siejcie strachu :shock: Jest tylko mowa o zakazie zmiany pakietu na niższy :) Można zmienić oakiet na wyższy bez utraty promocji i rabatu, opcje dodatkowe mozna normalnie wyłączyć przed końcem promocji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet podstawowy za 28,5zł z Strongiem- propozycja ciekawa- niestety nie mogę sie dowiedzieć (bo nie mam możliwości czytania pdf-ów) czy jest to umowa na 12 czy tez więcej miesięcy co jest rzeczą palącą ponieważ promocja jest własnie na 12 miesięcy.

Czy ktos ma Stronga? da się tam ulubione kanały ustawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi znowu powiedziano ze po gratisie znizka 25% jest... :/ Ja juz sam nie wiem tu mowia ze mozna rezygnowac, tam ze nie mozna w sumie jest 2:2 bo 2 konsultantki mi powiedizaly ze mozna rezygnwoac z opcji po 4 miesiacach, a sprzedawca i konsultant natomiast wlasnie tak jak michal mowi ze dopiero po 12 miesiacach mozna zerwac...Richi a tam czasem nie chodzi oto ze poprostu w trakcie trwania promocji 4 miesiace gratis jest tak ze mozesz se brac opcje i rezygnowac, a ta na poczatku co sie umowe z nia pisze to jest na 12 miesiecy, to trzeba bardzo dokladnie przeczytac to jest specjalnei tak napsiane zbeysmy sie nie polapali, zeby ludzie wpadali jak sliwka w kompot. Tam jest haczyk za haczykiem, oni wszystko robia zeby tylko utrzymac akse i klijentow a jak nie mozan rezygnwoac to ludize sie wiaza przez rok z bardzio duzymi ksoztami a dla cyfry to latwy lup.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...