Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wlansie zakupilem dizs cyfre+ z pakietem komfortowym, mam juz sygnal jakos 10 itp. iteraz dzownilem o aktywacje karty i mam pytaneio do was czy to na ekranie cos bedize pisac wtedy??cos wsykoczy ze sie aktywuje?? bo kazano mi ustawic na ekranie 1 czyli TV4 no mam wlaczony i czekac ponad godzine. wiec to jakos takowo wyglada czy tak samo po cichu sie robi??:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie, czy podpisując umowę...., : na pakiet powitalny=18 zł. miesięcznie

 

 

dostanę dekoder Strong, antenę, konwerter.........i aktywację - za 1 zł.

 

 

???

 

czy za coś będę musiał zapłacic ???

 

Edycja RafiX: Usunięta pogrubiona czcionka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie jest jeszcze tak tragicznie za stronga płacisz tylko 79 złotych wiec jeszcze ujdzie jak na pakiet powitalny :D

 

a jak biorę antenę, to coś płacę...........???

 

i za aktywację.......???

 

 

i czy mogę wziąśc sam dekoder.........., bez anteny

 

 

opiszcie całą opcję z pakietem powitalnym za 18 zł../mies.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to co napisze nie będzie na temat, ale dzisiaj dzwoniłem do C+ moówiłem że chce zrezygnować chciałem żeby mi podała kiedy mi się dokładnie kończy umowa ile pzred musze wysłać wypowiedzenie itp. babka ogólnie spoko poinformowała mnie nawet( co mnie baaardz zdziwiło i rozśmieszyło :D ) że za ostatni miesiąc musze zapłacic 87zł + 1 zł za antene satelitarna , którą dostałem przypodpisywaniu umowy, też tak mieliście? troche dziwna sprawa dostane rachunek na 87zł i co mam dać babce w sklepie 88zł? bo nie wiem jak mam tozrobić a juz nie dopytałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak kiedys zwracalem sprzet to musialem te zlotowke doplacic,ale te 87zl to rozumiem abonament za comfort z multiplexem(lub maxpackiem).To chyba jednak norma,zwlaszcza ze wtedy bralem talerz,ale pozniej jak oddawalem sama karte nic nie doplacalem,wiec w salonie doplacisz 1 zl,bo reszta to zwykly abonament.

 

Nie zauwazylem podpisu :D wiadomo,ze comfort z multiplexem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanko. Wziolem ostatnio w poniedzialek cyfre +komfort+axn pack, i tam koels mi powiedizal ze z axn moge zrezygnowac po uplywie 12 miesiecy i sa 4 miechy gratis, i teraz pytanko moje jak myslicie czy moge zameinic leb na leb te axn na 3x discavery?? bo na tych axn to nic ciekawego to nie leci :evil: i jescze jedno pytanko czy moge sobie dodac jescze jakas opcje dodatkwoa i wtedy juz nei bede z nia zoobowiazany na 12 miesiecy ze bede mogl zrezygnowac kiedy chce z tej opcji dodatkowej np. te discavery. I ostatnie pytank o mam, czytalem gdzies niegdzies ze cyfre mozna latwo zrobic w balona ze bedize sie mialo pakiet powiedzmy podstawowy a mozna zrobic z neigo nawet prestizowy a abonament bedize ten sam co w podst, jakeis wgrywanie kanalow cos? wiecie cos o tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega wziął w poniedziałek komfort ze zniżką 25% i do tego dali Multipremium na prawie 4 m-ce gratis, bo taka wydaje mi się była promocja. A dziś na stronie Cyfry widzę wszystkie opcje dodatkowe gratis do 4 m-cy. Czy coś przeoczyłem w tej wcześniejszej promocji czy od dziś na Mikołaja ulepszyli tę promocję dając wszystkie opcje dodatkowe gratis?

A namawiałem go, bierz w Mikołaja, nie posłuchał :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej , moze ktos napisac jak to wiec wyglada :

 

biore komfort z multipremium

za komfort place przez "do 12 miesiecy" - 25%

a multipremium mam do 4 miesiecy za darmo a potem jest -25% czy juz

normalnie ?

 

jesli jest normalnie to czy moge wizac po prostu komfort + multipremium bez zadnych darmowych miesiecy ze znizka -25% przez "do 12 miesiecy" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok , dziekuje za info.

to tylko 2 male pytanka jeszcze:

-czy to oficjalne i pewne ze promocja obecna trwa do 2 stycznia? tzn. czy tego 2 stycznia moge ja wziac jeszcze ?

- czy to prawda ze bbc prime ma bardzo niedlugo zniknac z cyfry ew. czy ma byc czyms zastapione ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie jest to oficjalne ani pewne bo promocja może się skończyć zarówno 26.12 jak i do np.15.01 (co jest chyba bardziej prawdopodobne, z doświadczenia wiemy)

2. BBC Prime zniknie w całej Europie więc musi i w Cyfrze choć oni oficjalnie nic o tym nie wiedzą :lol: A co dadzą w zamian to najstarsi Indianie nie wspominając o góralach nie wiedzą. Zapewne będzie można znów bezkarnie zerwać umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...