Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Prestiż: dawna umowa: 11x108,75 + 2 x 145 + 79 (dekoder) / 13 = 120,40 zł; nowa umowa 11x108,75 + 7x145 + 1 (dekoder) /18 = 122,90 zł. W tym wypadku jest to niewielka ale podwyżka. Poza tym związanie klienta na 1,5 roku. Inaczej mówiąc, kosmetyczne zmiany, chwytliwa cena dekodera (lepsza niż konkurencji) a przez to złapany klient na dłuższą o 5 miesięcy umowę. Widocznie dużo ludzi rezygnuje w Cyfrze z umów żeby zawierać nowe, korzystniejsze. Przy okazji na jaki okres zawierana jest umowa w promocji BP PartnerClub - pisze że pierwszy miesiąc gratis a 11 miesięcy zniżka na wszystko 20 % ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy w nowej umowie (swoją drogą na swojej stronie Cyfra nie pisze nic o 18 miesiącach!) lepiej mieć prestiż i zniżkę 25% przez 12 miesięcy czy wziąć komfortowy i opcje dodatkowe gratis przez 4 miesiące.

Jak rozumiem po tym okresie opcje są pełnopłatne a zniżka obejmuje tylko cenę pakietu komfortowego?

Może umie to ktoś dokładnie policzyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli nie zejda mi z 18 do 12 miesiecy,to nie wykluczam ze przedluze umowe,ale zrezygnuje z maxpacka i discovery.Zobaczymy kto sie bedzie cieszyl wtedy....Bede moze mial ciut mniej,ale i czasu znacznie mniej bedzie od lutego,a discovery nie ogladam wcale(zona tez juz nie,odkad sa kanaly HD),a i na HBO wychodzi max ze 2 filmy na tydzien.Zobaczymy kto na tym wiecej straci...Czy ja,ze nie obejrze doslownie kilku na miesiac przecietnych filmow,czy oni 38zl(po promocjach ciut mniej) za kanaly ktore oplacalem,a prawie nie ogladalem.Wiem,ze te pieniadze sa dla nich smieszne,ale gdyby bylo takich wiecej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar zakupić Cyfrę+. Pytania główne:

- Na ile jest umowa? Czy jest umowa na 12 miesięcy lub krótsza?

- Czy podczas trwania promocji mogę dokupić opcje dodatkowe? Po zakończeniu 4 miesięcy darmowych opcji mam zamiar wykupić 3xAXN i 3xDiscovery.

- Czy opcje przy których pisze Gratis są za darmo, czy muszę je wykupić ale nie płace za nie przez cztery miesiące? Czy zostaną one objęte promocją 25%?

- Czy jest coś jeszcze co powinienem wiedzieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ciebie co zadowala?Wyglada na to ze wszystko,czyli zupelnie nic...W kazdym temacie identyczne off topy,krytykujace wszystkich.Nawet nie wybranych,ale ogol forum.

@buster-zmien podpis,bo sie strona rozszerza i nie da sie normalnie przegladac,tylko ciagle trzeba suwac suwakiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jej abonentem od poczatku jej istnienia.Uczucia mam mieszane, co do sportu na cyferce jest oki ale filmy sa kiepskie same komedie raz w miesoacu jest jakis wartosciowy film no i często je powtarzaja az do znudzenia. niech nowi użytkownicy terminali HD nie narzekają na brak dodrej foni DD na poczatku gdy powstała cyfra programy były w mono dopiero po jakimś czasie stopniowo wprowadzano stereo no ale dzisiaj to za mało.poczekajmy jeszcze trochę i zobaczymy co jest wart cyfra w jakości HD jedno jest pewne cyfra jest troche droższa ale ofert bogatsza choby sport ligi zagraniczne polska zuzelGPa teraz na n sport nic nie lecimoże powtórki z LM Oj cienko w n sport.Z resztą kazdy niech sam decyduje jaką platformę wybrac bo kazdy ma jakieś swoje zainteresowania jedni lubia sport a drudzy programy popularno-naukowe. to tyle pozdrawiam. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w punkcie Cyfry+ w Tesco (taka budka) i podawali sprzeczne informacje. Że, w pakiecie Komfortowym w promocji mam za darmo tylko Canal+ albo HBO przez trzy miesiące, natomiast na stronie C+ jest napisane, że mam wszystkie opcje (prócz Relaxx) za darmo i promocja na nie 4 miesiące.

 

Poza tym dowiedziałem się, że umowa jest na 18 miesięcy. W ogóle to wszystko było zagmatfane. Tu mam opcje, ale płacę mniej, ale tu to tu tu i mam więcej i nadal nic się nie dowiedziałem.

 

Chyba zadzwonię na infolinię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem już po rozmowie z infolinią.

 

1. Cyfra ma dla nowych klientów tylko umowy 18-miesięczne (chyba wiedzą, że nie jest to pozytywna informacja, bo mówią o tym dopiero jak się ich zapyta).

2. Miesiąc w który podpisana umowa gratis (dlatego warto to robić na początku miesiąca).

3. Pytałem o różnicę między prestiżowym a komfortowym + multipremium. Przy prestiżowym 11 miesięcy zniżki 25%, przy drugim rozwiązaniu albo 25% zniżki na komfort i opcję albo 3 miesiące gratis na opcję i 11 miesięcy 25% zniżki na komfortowy (a opcja pozostałe 8 miesięcy pełnopłatna).

4. Pozostałe 7 miesięcy zgodnie z cennikiem (bez zniżek). Jeżeli w międzyczasie cennik się zmieni można wypowiedzieć umowę.

5. Tuner Strong za 1 zł na własność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie rozumiem dlaczego na siłę chcecie podpisywać umowy na 18 miesięcy.

Wiadomym jest, że są dwie opcje 13 i 18 miesięcy. Gdy brałem Philipsa PVR w nowej promocji to poprosiłem na 13 miesięcy i nie było z tym problemów.

Promocja kod oferty SW07 (artykuł 1. AKCJA RABAT) gdzie otwarcie jest napisane że 13 miechów okres minimalny - niech wydrukują wam zasady promocji i przedstawią, że jest inaczej.

 

No chyba, ża SW07 już nie oferują to wtedy wąska d.pa :-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...