Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a ile kanałów dochodzi jak jest na relacji podstawowy - komfortowy ?

Z tego co widzę, to oprócz Europosrt 2 , ESPN, oraz National G. i Animal P - większych wartościowo zmian to nie ma .

Mi tam podstawowy wystarcza. Myślę tylko nad opcją Kino Polska ( 3.5 zł miesięcznie ) BO to jednak świetny kanał i warto go mieć, w dobie amerykańskich szmir .... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podano mi link do tego pod forum z innego więc chciałem zapytać:

Jestem abo C+ od kilku lat. Chciałem negocjować z nimi cenę pakietu komfortowego z Canal+ i HBO aby był niższy. Mam kilka pytań:

1. Czy sprawę mogę poruszyć telefonicznie z bok C+?

2. Czy w razie ich zgody trzeba podpisywać jakiś aneks do umowy?

3. Przy jakiej cenie miesięcznej się upierać za w/w pakiet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

telefonicznie to kiepsko sie z nimi negocjuje.Mi zaproponowali tylko 10zł taniej przez 6 miesięcy.Też mam komfort,c+ i hbo.byłem tylko rok abonentem wysłałem wypowiedzenie:na komfort dali 25%,na c+ 30% a hbo normalna cena została bo włączyłem pózniej ale jak odrazu zapytasz to co obniąz.teraz mam 92zł a płaciłem 116.Ale byłem tylko rok jak ktoś jest dłużej to pewnie więcej coś dostanie.Aneks jest w moim przypadku na 12 m-cy.Możesz powalczyć z nimi nawet o 80zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podano mi link do tego pod forum z innego więc chciałem zapytać:

Jestem abo C+ od kilku lat. Chciałem negocjować z nimi cenę pakietu komfortowego z Canal+ i HBO aby był niższy. Mam kilka pytań:

1. Czy sprawę mogę poruszyć telefonicznie z bok C+?

2. Czy w razie ich zgody trzeba podpisywać jakiś aneks do umowy?

3. Przy jakiej cenie miesięcznej się upierać za w/w pakiet?

 

poczytaj sobie wyżej wymienione posty wiec sie zorientujesz ze generalnie jest tak ze cyfra proponuje indywidualna promocje pod danego abonenta, proponuje tylko wysłać pisemną rezygnację a nie bawić sie z nimi w jakies rozmowy telefoniczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jest 15 września - pierwszy dzień promocji: Poleć Cyfrę+ znajomym.

Jak się okazuje Cyfra+ dała plamę i nie wprowadziła promocji do systemu komputerowego. Dystrybutorzy nie mogą wprowadzić nowych umów przy udziale tej promocji.

 

Na infolinii Cyfry+ konsultant odsyła do punktu sprzedaży w poniedziałek. Czyli promocja nie działa i darmowy weekend już odpada.

 

Powinni termin skorygować w folderach reklamowych od 17 wrzesnia.

 

Ciekawe, czy można złożyć reklamację na brak możliwości skorzystania z promocji w terminie obowiązywania promicji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...