Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

A ja próbuje negocjowac z cyfrą od piątku. Jestem abonentem od początku istnienia cyfry. Mam pakiet komfortowy wraz z canal+ i płacę 97pln (10pln za nieszczęsny dekoder). W piątek tak jak przeczytałem na forum wysłałem im maila z zapytaniem czy coś mogą mi zaoferowac. Dzisiaj oddzwonił jakiś koleś od nich i zaproponował mi dekoder za 49pln wraz z umową na 12 miechów. Nic nie wspomniał o obniżeniu abonamentu. Kilka godzin później dzwoniłem do centrum telefonicznego abonentów i spytałem się na linii czy coś mogą mi zaproponowac by onbiżyc abonament. Uzyskałem odpowiedź, że mogę płacic 77pln, ale musze zmienic pakiet na...podstawowy. Potem zostałem przełączony do działu rezygnacji i usłyszałem..to samo. Ręce po prostu opadają. Co byście mi w tej sytuacji doradzili? Czy pisemna rezygnacja zmusi ich do zejścia z ceny? Tak czy owak jutro wyślę im tą rezygnację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis zainteresowalem sie obnizeniem ruchunku za cyfre i trafilem tutaj :)...

 

Wiec tak... abonentem jestem od 2001 roku od dluzszego czasu mam umowe na czas nieokreslony. Aktualnie oplacam pakiet tematyczny za 47zl/miesiecznie + 10zl za wynajem co miesiac. I teraz jaka obnizke moge uzyskac. Nie chce canal+ , chce pozostac przy tych kanalach co mam. KuchniaTV tez by sie przydala bo w rodzinie ogladaja, wiec w gre wchodzi pakiet tematyczny. Co wedlug was mozna uzyskac?? czy probowac najpierw telefonicznie uzyskac jakas promocje ?? Mysle ze po tych 7 latach mogliby juz nie pobierac ode mnie 10 zl za najm sprzetu bo mysle ze juz go spokojnie splacilem. Czy istnieje mozliwosc ze zaoferuja mi tanszy pakiet tematyczny (powiedzmy 15%) i umorza oplaty za najm sprzetu.

 

Zauwazylem ze wszystkim dodaja canal+ a ja go nie chce bo w domu malo tv sie oglada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@akslow

Zadzwoń na infolinię i powiedz co cię trapi :D Mogą nie dać zbyt wiele, to wtedy wyślij im wypowiedzenie. Z doświadczenia mogę powiedzieć, że tak więcej można uzyskać. Co do dekodera to powiedz, że chcesz kupić na własność za 49 zł, swój lub jakiś inny. Opłacanie tak długo najmu to koszmar :? I na koniec zawsze zostaje ci rozwiązanie umowy i zawarcie nowej. W okresie zimowym z pewnością dostaniesz lepiej niż masz :wink: Pamiętaj też, ze jak zrezygnujesz z tematycznego to do niego już nie wrócisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie zgodzą się na to żebyś już nie płacił za wynajem dekodera to ja bym odrazu rezygnował, za te 6 lat które ejsteś abo. powinni ci dać dobrą zniżke,ale jak wiadmo oni są mili i dobrzy jak zobaczą rezygnację, ale można spróbować powalczyć bez wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...