Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pamietam ze takze mi zaproponowali za 1zl wiecej przejscie na komfortowy z tematycznego. Widocznie czesciej takie promocje robia. Wydaje mi sie ze roznica obecna miedzy podstawowym a komfortowym jest duza
No bo chcą żeby klijenci szli na lepsze i drozsze pakiety a te promocje sie oplacaja bo kase oszczedzasz:)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze zapomniałem, że pytanie zadałem i miałem coś dopisać :P

 

Dekoder HD chyba bedziesz mogl wziasc co do zwyklego to watpie aby ci dali tak od razu.

A czym się różni sprawa wzięcia dekodera HD od SD ? Jak można jeden to i drugi też ;)

 

Może jakiś przedstawiciel Cyfry wie, czy można jeden dekoder kupić, a drugi wynająć ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze mozna dobrac dekoder w dzierzawe wkoncu dla nich to czysta kasa- najczesciej robione pod spliter- kupuje przy podpisaniu umowy phila 3201 a pozniej prosze o dzierzawe- tylko [beep] by nie przystal na kase z dzierzawy sprzetu.pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zadzwonili do mnie z c+ i zaproponowali abym nie rezygnował z ich oferety.Wspomne ze umowa rozwiązuje sie w moim przypadku z ostatnim dniem sierpnia,oczywiście po wcześniejszym wypowiedzeniu.Teraz opłacałem 47zł.za tematyczny oraz za canal+ 29zł.=76zł./m-c.

Ze strony konsultanta padła propozycja co mogą dla mnie zrobić zebym u nich został.Ja z głupia strzeliłem,ze jak obiży mi pan abonament za te pakiety co mam na 55zł to zostaje.Po chwili zastanowienia pan przystał na moją propozycje a ja sie zgodziłem.Umowa na 12 m-cy.

21 zł taniej za kazdy miesiąc,niz dotychczas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie dobrze zrobiłeś. Mogłeś ewentualnie zaatakować 55 zeta za komfort z canal+, ale nie wiadomo, czy ten numer by przeszedł (tak ostatnio dawali w grudniu ale dla nowych abo). Generalnie "zarobiłeś" 252 zł więc możesz spać spokojnie :) Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktokolwiek moze z Was bral ostatnio C+ jako nowy abonent i dostal cos innego (lepszego) niz aktualnie obowiazujaca promocja ?

A moze ktos slyszal ze mozna dostac cos innego niz oferta ogolnie dostepna dla nowych abonentow ?

 

Bo w chwili obecnej dla np. komfortu + c+ wyglada to tak :

3x38 = 114

9x87 = 783

 

114+783 = 897 / 12 = czyli srednio 74,75 za miesiac przez 12 miesiecy

 

czyli niespecjalnie w porownaniu do promocji "grudniowej" ktora dawala

 

87 x 0,75 = czyli 65,25 miesiecznie przez 12 miesiecy co bylo chyba najlepsza oferta c+ jak do tej pory

 

Tak tylko pytam bo przymierzam sie do c+ i chyba bede niestety musial poczekac do zimy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwonili do mnie z c+ i zaproponowali abym nie rezygnował z ich oferety.Wspomne ze umowa rozwiązuje sie w moim przypadku z ostatnim dniem sierpnia,oczywiście po wcześniejszym wypowiedzeniu.Teraz opłacałem 47zł.za tematyczny oraz za canal+ 29zł.=76zł./m-c.

Ze strony konsultanta padła propozycja co mogą dla mnie zrobić zebym u nich został.Ja z głupia strzeliłem,ze jak obiży mi pan abonament za te pakiety co mam na 55zł to zostaje.Po chwili zastanowienia pan przystał na moją propozycje a ja sie zgodziłem.Umowa na 12 m-cy.

21 zł taniej za kazdy miesiąc,niz dotychczas.

 

Ja uważam że nie ubiłeś interesu życia. Zauważ że teraz nie ma tematycznego za 47 tylko podstawowy za 38, z C+ to razem 67zł, czyli oszczędziłeś naprawdę 12zł a nie 21. Zysk poniżej 20%, a można się było bić o 25-30% lub, jakby nie dali, o jakieś opcje dodatkowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jako nowy abonent brałeś?

A mediasat to philips czy pioneer?

I jak zagaiłes? Bo ja przechodzę niebawem z CyfrPolsat na cyfrę+ i chciałbym wiedziec jak z nimi gadać o tuner za 49 i komfortowy + jakieś "bonusy" w postaci canal+ lub hbo.

Pozdrawiam.

 

Edycja pitter: wycięte zbędne cytowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, ze podstawowy, to nie to samo co tematyczny. Brakuje chociażby VH-1 i Kuchnia. TV. Zależy co kto lubi.

 

I tylko tych.

A jesteś pewien że jak przedłużają na czas określony to dają tematyczny a nie podstawowy?

Bo z tych starych pakietów przecież schodzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jako nowy abonent brałeś?

A mediasat to philips czy pioneer?

I jak zagaiłes? Bo ja przechodzę niebawem z CyfrPolsat na cyfrę+ i chciałbym wiedziec jak z nimi gadać o tuner za 49 i komfortowy + jakieś "bonusy" w postaci canal+ lub hbo.

Pozdrawiam.

 

Edycja pitter: wycięte zbędne cytowanie.

 

w sierpniu kończyła mi się umowa. dostałem pioneer. sami zadzwonili i zaproponowali te zniżki. spytałem się tylko o dekoder to sprawdzili czy mają na składzie i tak oto mam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maciej_41

Na stronie Cyfry są formularze kontaktu m.in. dla abonentów oraz dla zainteresowanych ofertą Cyfry+. Wypełnij ten drugi, przedstaw swoje oczekiwania i wyślij, możesz być pewny że szybko odpiszą i coś zaproponują. Ja korzystam tylko z tych formularzy to znacznie lepsze niż telefon, można się spokojnie zastanowić, a nie na gorąco. To takie negocjacje przez e-maila.

Bo my to Ci nie możemy oferować Niderlandów w ich imieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwonili do mnie z c+ i zaproponowali abym nie rezygnował z ich oferety.Wspomne ze umowa rozwiązuje sie w moim przypadku z ostatnim dniem sierpnia,oczywiście po wcześniejszym wypowiedzeniu.Teraz opłacałem 47zł.za tematyczny oraz za canal+ 29zł.=76zł./m-c.

Ze strony konsultanta padła propozycja co mogą dla mnie zrobić zebym u nich został.Ja z głupia strzeliłem,ze jak obiży mi pan abonament za te pakiety co mam na 55zł to zostaje.Po chwili zastanowienia pan przystał na moją propozycje a ja sie zgodziłem.Umowa na 12 m-cy.

21 zł taniej za kazdy miesiąc,niz dotychczas.

 

Ja uważam że nie ubiłeś interesu życia. Zauważ że teraz nie ma tematycznego za 47 tylko podstawowy za 38, z C+ to razem 67zł, czyli oszczędziłeś naprawdę 12zł a nie 21. Zysk poniżej 20%, a można się było bić o 25-30% lub, jakby nie dali, o jakieś opcje dodatkowe.

No właśnie nie dali bo powiedzieli ze tylko rok z nimi byłem,ale za rok jak będe przedłuzał to będą większe zniżki.Ale i tak jest nieżle-bo nawet jezeli ten podstawowy kosztuje 38zł.to c+ mam za 17zł. bo płace 55zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jesteś pewien że jak przedłużają na czas określony to dają tematyczny a nie podstawowy?

Bo z tych starych pakietów przecież schodzą.

 

Jestem pewien, że nic sami nie zrobią. Jeśli dobrowolnie przejdziesz na inny pakiet to do tematycznego już nie wrócisz. Jak będziesz chciał przy nim pozostać, to możesz tak długo jak chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak gwoli ścisłości to dawali (z PZ)

87 x 0,65 = czyli 56,55 miesięcznie przez 12 miesięcy i to była najlepsza oferta C+

8)

 

Co do promocji dla nowych abo musisz je po prostu śledzić na bieżąco, albo... poczekać do zimy :wink:

 

Wydawalo mi sie ze obnizka byla 25% na caly rok albo 50% przez polr roku co daje mniej wiecej taka sama kwote srednio.

 

Cos pomylilem czy tez faktycznie byla jakas promocja 35% taniej przez caly rok ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...