Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To co masz już pewne to podwyżki w świątecznych ofertach, np. multiroom za 15zł do każdego pakietu a było 10zł. Obniżek pakietów już nie będzie. Co do promocji z gadżetem to wolałbym aby był wybór opcji z PS3 lub telewizorem albo z laptopem. Po wejściu ofert z TV ludzie pytają o PS3. Jak w grudniu będzie "cyfrowa choinka" to będą pytać o TV. Pozostawienie wyboru przyszłym abonentom to byłoby trafne. Oczywiście są tacy co narzekają na wielkość tv - bo w N mają 32", a te 3D nie robi na nich wrażenia. Ale ludzie już tak mają, ze jak coś dają to chcieliby więcej. Mogę przewidzieć promocję w Polsacie - 6 miesięcy za darmo w 36 mies. umowie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie promocji 3-miesiące gratis. Mianowicie czy jak przy podpisaniu umowy nie skorzystam z opcji multiroom to czy np. po dwóch miesiącach mogę ją zamówić? Jeśli tak to ile jest płatna oraz czy dostanę 2 niezależne karty, czy też moduły, które trzeba co 6 godzin uaktualniać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena za MR wynosi 15 zł,co jest uwidocznione na stronie cyfry+ przy opcji skomponuj swoją cyfrę.

Ale przy komponowaniu oferty na stronie cyfry http://cyfraplus.pl/zamow_cyfre/oferta_3_miesiace.html przy zamawianiu z promocją 3 miesiące gratis jest tak jak pisze @missioo, czyli 15zł przy Canal+ superpremium, a przy innych pakietach 10zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...