Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Tak, rabaty na inne pakiety pozostaną ważne przez cały okres umowy, jak za rok zmienisz pkaiet na Canal+ Kompakt będziesz płacił 62 zł :D

 

A czy jesli bym wział Umowę na Pakiet Start + CANAL i np. zażądał aby za około rok na umowie 19 miesięcznej przekształcić Pakiet Start na KOMPACT to czy będą ceny Rabatowe za pakiet Kompact czyli kwota w wysokosci 62 zł czy też 76?

 

Nieprawda, nie straszy niż 3 miesiące :D

 

Tak, dowód wpłaty na Tnk nie starszy niż miesiąc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie: znajomemu skończyła się umowa, zdał sprzęt z cyfry, została mu jeszcze kablówka (trzymana tylko ze względu na cenę netu który jest gratis w pakiecie z tv), umowa z kablówką kończy się w najbliższym czasie i chce ponownie wziąć cyfrę. Ma ktoś dostęp do informacji ile musi upłynąć od rozwiązania poprzedniej umowy z cyfrą aby móc skorzystać z promocji dla abonentów innych tv?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Mam pytanie dotyczące pakietu Canal+ Kompakt. Przy opcji zamówienia przez internet mam informację, iż pakiet obejmuje 95 kanałów, a z ulotek papierowych i info na stronie wynika, że jest ich 84. Z tego co widzę na ulotkach/stronie jest logo kanału ID - Investigation Discovery, jednak przy składaniu zamówienia tego kanału nie ma w ofercie.

Czy oprócz ceny (60/62 zł) oferta internetowa różni się programowo od tej z punktów sprzedaży?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1canal+ kompakt przec cały okres trwania umowy bedzie kosztował 62 zł??

2 slyszalem ze jak zmieniam telewizje i pokaze im aktualny rachunek np.Cyfrowego Polsatu to jest pare miesiecy darmowe? dalej to jest aktualne i prosze o szczegoly

3 gdybym zdecydował sie na pakiet np canal + kompakt to place tylko 49 zl za dekoder i 1 zl za aktywacje ??? bo czytalem ze jakas tam oplata kaucyjna jest czy cos

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 slyszalem ze jak zmieniam telewizje i pokaze im aktualny rachunek np.Cyfrowego Polsatu to jest pare miesiecy darmowe? dalej to jest aktualne i prosze o szczegoly

 

Dołączam się do pytania, gdyż jestem zainteresowany pakietem C+Start, a mam rachunek z TNK sd. Ile wówczas bym płacił ? Czy cena jest stała przez cały okres umowy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 slyszalem ze jak zmieniam telewizje i pokaze im aktualny rachunek np.Cyfrowego Polsatu to jest pare miesiecy darmowe? dalej to jest aktualne i prosze o szczegoly

 

Dołączam się do pytania, gdyż jestem zainteresowany pakietem C+Start, a mam rachunek z TNK sd. Ile wówczas bym płacił ? Czy cena jest stała przez cały okres umowy ?

Dokonałem za Ciebie ogromnego wysiłku i znalazłem cenne informację..

http://www.cyfraplus.pl/oferta/promocje ... wizji.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga! Odkryłem bardzo ciekawą rzecz - jest strona internetowa Cyfry+: www.cyfraplus.pl , na której znajduje się 90 % odpowiedzi na pytania z tego działu. Strona działa na wszystkich przeglądarkach i uwaga ma mniej niż 754 strony (obecnie) tego wątku. Jak mawia klasyk gatunku - Naprawdę warto czytać! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...