Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem w APSie i wiem mniej niż przed wizytą. Niech mi ktoś konkretnie wytłumaczy jak wygląda opcja komfort + multirom dla przechodzących z innej platformy. Czy wygląda to tak:

- umowa 22 miesiące (3 za free + 19x51 zeta)?

- 2 x dekoder sd (2x49 zeta aktywacja) czy może jest jakaś inna opcja?

- dekodery są na własność czy w dzierżawie i jakie wybrać z oferty?

- pozostają w domu 2 anteny z CP - przestawiam z hotbirda podpinam dekodery i działa?

Do wizyty w APSie tak mi to wyglądało a teraz jestem kompletnie zdezinformowany. Chciałem wypowiedzieć CP familijny rodziców i familijny HD brata (16 i 17 lutego) a C+ w takim przypadku to dobra oferta by była.

W jakim pakiecie w C+ będzie BBC Knowledge?

Jeżeli ktoś używa takiej opcji to poproszę o konkretne info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma pakietu Komfort. Jest za to Kompakt. Ale do pakietu Kompakt nie ma Multiroomu. Jest od pakietu Optimum. Wiec najtanszy pakiet do Multiroomu kosztuje 63,90 ale uwzgledniajac znizke przy tej promocji to za Optimum wychodzi 50zl, wiec wychodzi 3x0 + 19x50 + koszt miesieczny Multiroomu. Anten nie trzeba przestawiac. BBC Knowledge od Optimum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz wziac pakiet Opimum z opcja multiroom, do tego weź sobie 2 dekodery za 1zł Stronga ( jest slaby, ale wystarczy. Chyba, że wolisz lepszego Pace za 49zł to weź 2xPace i zaplac 100zł ) - dekodery sa na wlasnosci. BBC KnowLedge jest od Optimum. Anteny spokojnie moga zostac tak jak sa teraz.

 

Jezeli chodzi o ceny to:

Masz umowe na 22 miesiace, przez 1-wsze 3 miesiace masz za free pakiet Prestizowy+ ( czyli wszystkie kanaly ). Od 4 miesiaca do konca umowy masz juz pakiet Optimum ze stala cena 50zł miesiecznie. Do tego dolicz miesieczna zaplate za multiroom i wychodzi ci ile bedziesz placił ca Cyfre+ miesiecznie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam dekodery SD Pace Dsr 2221/91 po 49zł sztuka razy dwa = 98zł

Dekodery HD polecam SagemCom HD DSI87

 

Opłaty za Multiroom :)

 

Umowa 13 przez 8 mies 7,50 5 mies 15zł

Umowa 19 mies 7,50 mies

Umowa 25 mies 1zł mies

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt Cię nie zmusza do kupna dekodera od Cyfry, ona daje tylko możliwość zakupu z której skorzystasz lub nie. Cyfra jako jedyna daje możliwość zakupu tylko karty abonenckiej, a dekoder (lub dekodery) możesz mieć własne. Nie ma żadnych modułów do multiroomu: są 2 niezależne karty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta ważna od 1 lutego 2011 :

 

1. Stałe, niższe ceny na Pakiety przez całą długość okresu minimalnego umowy:

 

● KOMPAKT w cenie 38 zł

● KOMPAKT HD w cenie 49 zł

● OPTIMUM w cenie 54 zł

● OPTIMUM HD w cenie 69 zł

● PRESTIŻ HD+ w cenie 139 zł

 

2. Opcje Premium:

 

OFERTA DLA UMÓW Z OBLIGACJĄ:

 

● CANAL+, CANAL+ SPORT, CANAL+ HD - GRATIS przez 3 miesiące, przez kolejne 19 miesięcy w niższych cenach:

● CANAL+ - 25,90 zł

● CANAL+ SPORT - 19,90 zł

● CANAL+ HD - 29,90 zł

● HBO, HBO HD lub MULTIPREMIUM - GRATIS przez 1 miesiąc, przez kolejne 21 miesięcy w niższych cenach:

● HBO - 25,90 zł

● HBO HD - 29,90 zł

● MULTIPREMIUM - 69,90 zł

 

OFERTA DLA UMÓW BEZ OBLIGACJI:

 

● CANAL+, CANAL+ SPORT, CANAL+ HD - GRATIS przez 1 miesiąc,

 

3. Opcje Dodatkowe:

 

● MULTIROOM - 10 zł miesięcznie przez całą długość okresu minimalnego umowy

 

● FILMBOX - GRATIS PRZEZ 1 MIESIĄC

 

4. Prorata dla pakietów i Opcji Premium GRATIS

 

5. Dekodery SD za 1 zł na własność

 

6. Dekoder PVR HD w niższej cenie - 17 zł miesięcznie przez całą długość okresu minimalnego umowy

 

7. Długość Umowy 22 miesiące

 

8. Pakiet STARTOWY dostępny w standardowej cenie 19.90 bez zniżek

 

 

● Oferta przejęciowa pozostaje bez zmian !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem oferta jak na luty jest dobra. Stała cena abonamentu przez cały okres minimalny będzie dobrze postrzegana przez abonentów. Weźcie jeszcze pod uwagę fakt, ile w ostatnim czasie Cyfra+ dołączyła kanałów :brawo: , za które nie są pobierane dodatkowe opłaty :brawo: . Kanały uatrakcyjniają ofertę, a cena nie wzrosła.

 

Pamiętajcie też, że mamy jeszcze równoległą, bardzo dobrą ofertę przejęciową dla abonentów innych operatorów. Tutaj też można odkroić kawałek torta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weźcie jeszcze pod uwagę fakt, ile w ostatnim czasie Cyfra+ dołączyła kanałów :brawo: , za które nie są pobierane dodatkowe opłaty :brawo:

 

Powinien być gruntowny remament ilości kanałów w stosunku do jakości. Wiem, że są umowy i zobowiązania w postaci transakcji wiązanych ale bez przesady. Zgadzam się na mniejszą ilość kanałów przy wzroście jakości. Nie chcę pisać jakie kanały są do wyrzucenia itp. Cyfra+ sama pownna podjąć decyzję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej widzieliście jak Cyfra porządziła z nowymi PROMOCJAMI aż strach się bać i czas się śmiać. Teraz to już tylko kwestia miesięcy na odpływ do CP i Nki, nawet stałych zagorzałych abonentów tej platformy.

 

A najbardziej bawi mnie to

3c99ce86.png

http://fotoo.pl/zdjecia/files/2011-02/3c99ce86.png

 

Wczoraj było 9,90 przez 6 miesięcy przy umowie na 19 a dziś wiele drożej i OFERTA SPECJALNA :D Raczej dla ludzi specjalnej troski :D. Oj Cyferko denko widać w czeluści twoich promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...