Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@cyfra.tv A jak opłacam abonament przez internet to wystarczy , że przyniosę wydrukowany przelew z konta internetowego w banku?

Ale pewnie mi by i tak nie dali nowej umowy jako przechodzącemu z innej platformy , bo pewnie od razu by wyczaili że mam już umowy z cyfrą :)

Ale cyfra.tv napisz mi czy przeszłoby takie coś iż mam rachunki, które świadczą o tym iż jestem abonentem innej platformy ale przychodzę z inną osobą , która wzięłaby na siebie umowę? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co rozumiem jak płacisz poleceniem zapłaty to bank sam przelewa pieniądze na rachunek napewno zanosiłes do banku numer konta na jaki należy przelać kase a po drugie to chyba nie interesuje platforme z jakiego konta wpływa przelew najważniejsze że pieniądze wpływają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takiej jeszcze pytanko odnośnie muliroomu. Dekoder SD kosztuje teraz 1 zł w umowie na 25 miesięcy a jak chcę wykupić multiroom to dostaje 2 dekodery i każdy po 1 zł? No i co z tymi kartami do dekoderów? Za nie też muszę płacić? Znajomy coś wspominał o ładowaniu karty która pozwala na oglądanie w 2 telewizorze przez 6 godzin a później znów trzeba ładować. O co z tym chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o całkowity koszt cyfry wraz z MR za zł. Najbardziej opłaca mi się ta opcja - będzie spłacana w 2 osoby ( fifti fifti ;P )

 

Aktywacja 2 dekoderów - 2zł ? Te dekodery za złotówkę - do zwykłego odbioru SD wystarczą ?

Dekodery - 2zł ?

Antena + montaż - ? tu właściwie nie jestem pewny, bo mam starą antenę po polsacie z tym,że ona wisi już dobre 5-6 lat :P

 

Z tego co obliczyłem :

umowa na 25mies/przez pierwsze 9mies. po 32zł, następne 16 64zł na pakiet optimum + multiroom 1zł przez cały okres.

 

I jeszcze jak wygląda rozłożenie sygnału na 2 dekodery - kabel z anteny gdzie się podłącza?

pozdrawiam i dziękuję za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Krasnalek

 

Jesteś Abonentem CP to najlepiej kup Cyfrą+ w promocji dla abonentów konkurencji wtedy za Optimum zapłacisz 50zł mies /2 = 25zł + multiroom 1zł mies

stała cena przez całą umowę dekodery za 1zł Pytaj o tunery Mediasat lub Philips DSX 6010 bo są najlepsze za tą kwotę Sagem SD to szmelc

 

Multiroom polega na otrzymaniu dwóch Dekoderów i dwóch osobnych kart abonenckich które działają cały czas w ramach jednej umowy

 

Koszt dekodery SD 2zł aktywacja 2zł umowa 22 mies

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abonentem byłem z 7 lat temu :P Teraz podpisuję nową umowę.

 

Jeżeli wszystko jest ok to wezmę optimum (10mies. 50%) + MR za zł + umowa na 25mies.

 

Jak z tym kablem? Od talerza który wisi wychodzi jeden kabel, dostanę od cyfry jakiś rozdzielacz sygnału czy coś w ten deseń ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz kupić podwójny konwerter (z dwoma wyjściami, twin się zwie) lub kupić drugi talerz. taniej wyjdzie Cię kupić konwerter i kabel: musisz każdy odbiornik podłączyć osobnym kablem (tv sat nie działa jak naziemna, gdzie z jednego kabla można było większą ilość odbiorników podłączyć)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Krasnalek

 

Jesteś Abonentem CP to najlepiej kup Cyfrą+ w promocji dla abonentów konkurencji wtedy za Optimum zapłacisz 50zł mies /2 = 25zł + multiroom 1zł mies

stała cena przez całą umowę dekodery za 1zł Pytaj o tunery Mediasat lub Philips DSX 6010 bo są najlepsze za tą kwotę Sagem SD to szmelc

 

Multiroom polega na otrzymaniu dwóch Dekoderów i dwóch osobnych kart abonenckich które działają cały czas w ramach jednej umowy

 

Koszt dekodery SD 2zł aktywacja 2zł umowa 22 mies

 

O czym ty piszesz? Ta oferta jest bardzo slaba i nie oplaca jej sie brac. W tej promocji masz przez caly okres umowy Optimum za 50 zł i paczke canal+ za 25zł -> czyli wychodzi ci 75 zł za KAZDY MIESIAC. W ofercie "swiatecznej" masz rabaty za 10 miesiecy na optimum i 8 miesiecy na paczke canal+ i srednio wychodzi ci 66zł za KAZDY MIESIAC. Roznica 10 zł -> oferta jest slaba i nieopłacalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...