Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja zajmuję się przedłużaniem umów, więc pretensje masz do niewłaściwej osoby

Zabrałeś głos w sprawie umów dla nowych abonentów,więc Ci odpowiedziałem.

I mam znać regulaminy i aneksy nowych umów na pamięć, mimo że PRZEDŁUŻAM istniejące umowy?

Każdy z was powinien wiedzieć to co do niego należy.Jeżeli przed podpisaniem umowy dzwonię do CTA i konsultant mi mówi ,że przy rezygnacji z HBO po trzech miesiącach nic nie tracę,to świadczy tylko o tym,że gość nie jest w temacie,a być powinien.Chyba,że robił to celowo.Część klientów po szantażu,że stracą multiroom pewnie pozostawi sobie HBO,a Cyfra na tym skorzysta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

deadprince dla nowych nic nie zapowiadacie,np Komfortowy z Canal+ za 49zł.Bo jak nie to doładowuje Telewizje na Kartę,i trzeba będzie poczekać do połowy Grudnia 2010.

 

Co do starych abonentów może by to by była oferta konkuręcyjna do telewizji N z tym że to jest na 18miesięcy a nie 13miesięcy a to poważna różnica.

Co tam o starych dajcie coś konkretnego dla nowych,teraz Cyfra w porównaniu z Grudniem jest droga Komfortowy z Canal+ o 30zł z (Paczką Filmbox) drożej.Jak tak dalej pójdzie to TNK będzie ofertą przejściową dla promocji Cyfry Grudniowych :lol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rawik, błagam, nie mów do mnie w liczbie mnogiej. Ja nie reprezentuję Cyfry na forum, po prostu się na nim udzielam. Nie wiem, co będzie dla nowych, wiem tylko mgliście, co będzie na przedłużenie umowy. Może coś w maju na 15-lecie Canal+, ale to są tylko plotki.

Jeśli chodzi o okres umowy, 13 miesięcy w N by Ci wypadało w czerwcu, a w Cyfrze+ w październiku. Różnica względem promocji w tych okresach jest spora.

 

@MZKS1929

Jak będę mógł. :smile:

 

Miłego wieczoru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co wiem tyle, że abonentom, którym koniec umowy przypada na koniec kwietnia, będą mogli skorzystać z Komfortowego+ za 49,90zł/18 m-cy, 5xHD i PACE HD PVR za darmo przez całą umowę, co już jest poważną alternatywą dla N. Z tego, co słyszałem, Prestiżowy+ ma być za stałą cenę 99,90zł przez 18 m-cy. Więcej szczegółów póki co nie znam.

umowa kończy mi się 31 maja; dziś zaproponowano mi przedłużenie, na warunkach jak dla nowych abonentów tj. 49,9 c+ i hbo po 19,9 za każde, 5xhd z 30% rabatem, pvr rabat 100% przez 6 m-cy i nic więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co wiem tyle, że abonentom, którym koniec umowy przypada na koniec kwietnia, będą mogli skorzystać z Komfortowego+ za 49,90zł/18 m-cy, 5xHD i PACE HD PVR za darmo przez całą umowę, co już jest poważną alternatywą dla N. Z tego, co słyszałem, Prestiżowy+ ma być za stałą cenę 99,90zł przez 18 m-cy. Więcej szczegółów póki co nie znam.

A pisałeś kilka dni temu że kolejne oferty/promocje mają iść w kierunku pogorszenia więc jak Ci wierzyć na forum? To o czym napisałes powyżej jest przeciez lepsze od dotychczasowych promocji. :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, jestem w okresie wypowiedzenia do końca maja, zadzwoniłem z ciekawości na ten nr. cyfry z końcówka 65 i: komfortowy+ za 44,90 na 18 miesięcy + PVR 0 zł na 6 miesięcy (!) + C+ za 19,90 na 18 miesięcy + 5xHD za 11,83 na 18 miesięcy. Do poprzedniego miesiąca płaciłem za komfortowy+ z C+ i 3x HD oraz PVR 62,00 zł więc szału żadnego nie ma. Więc żegnamy się z cyfrą na czas nieokreślony... witaj TNK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te ceny Cyfry to szok niedawno za Canal+ z Podstawowym płaciłem średnio 30zł.Teraz jest 59,8 ,komfortowy z canal+ i Filmbox był za 49,9 a jest 79,8.A dla przedłużających nawet 42zł,czekam na zmianę polityki cenowej Cyfry.Póki co zmuszony byłem doładować TNK,lepszy Rydz niż nic.Żeby w pakiecie podstawowym Cyfry nie było TVP SPORT to są kpiny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończy mi sie umowa pod koniec kwietnia (wypowiedzenie wysłane dawno ale mniemam, że można wycofać).

Tak wiec wspomniana oferta powinna mnie dotyczyć i stąd moje pytanie. Ile będę płacił za coś takiego:

Umowa na 18miesiecy- Komfortowy+ , 5xHD , PACE HD PVR oraz opcja canal+ premium hd ?

Czy do tego mogę wziąć multiroom. Jeśli tak to w jakiej cenie?

Pzdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim, którym umowa się kończy w kwietniu, mogą skorzystać z ofert starych, które były przed obecną, czyli pow+c+ 34,80, pod+c+ 49,80, kom+c+ 64,8, prest+ 109,90, presthd+ 119,90. Na prestiż można utargować 99,90zł.

 

@Killa_Bee

Jeśli kończy Ci się w kwietniu to zadzwoń, od jutra ma wejść prawdopodobnie ten wariant, o którym mówiłem. Jakieś dziś akcje były. Kom+ 49,90zł/18 m-cy, 5xHD i PVR 100% gratis 18 m-cy. Canal+ w tym wariancie jest bez promocji. Ta oferta jest stricte stworzona dla tych, którzy grożą przejściem do N i myślę, że spełni ich oczekiwania, tymbardziej że PVR ma dysk 500GB a u nich w promocji za 48zł ma 250GB. Oczywiście jeśli ktoś ma PVR-a na stanie, to ten mu zostaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...