Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wiadomo ze moze i cos robia nieczysto ale kto nie robi :lol: wystarczy troche uwagi i naprawde mozna dojsc do ladu z nimi. a co do podwyzek to nie po to sie z nimi wiazalem zeby po groszowej podwyzce od razu rezygnowac.juz wole dotrwac do konca umowy i przedluzyc promocyjnie bo jak dla mnie oferta programowa jest super. tylko znowu bez przesady z tymi podwyzkami zeby co roku :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Więc niby jak oni mieli by się odbić u mnie, za to, że dali mi promocję HBO itd? :)...

 

W bardzo prosty sposób :lol2:

 

Podpisałeś umowę na ABO za tyle i tyle.

Podczas trwania umowy podnoszą opłatę miesięczną za ABO o powiedzmy 2 PLN :lol:

Nie tylko Tobie. WSZYSTKIM swoim abonentom !!!

 

Abonentów jest obecnie ok. 1.8 mln do 2 milionów...

Ale niech będzie... Przyjmijmy, że jest jedynie 1,5 mln (tak aby odjąć tych co ew. zrezygnują) :]

Teraz pomnóż tą kwotę RAZY 2...

 

MIESIĘCZNIE dodatkowo mają 3 MILIONY ZŁOTYCH POLSKICH !!!

A abonentów cały czas przybywa i w czasie podwyżki będzie ich grubo ponad 2mln.

 

 

I co... Odbiją sobie "GRATISY" ?????? :twisted:

Takie proste posunięcie a jednak :>

Za przykładowe 2 PLN nikt nie zrobi afery. Ale te każde 2 PLN..... :lol2:

 

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego sandrapro

 

Jak jestem na forum jeszcze nigdy takich głupot nie czytałem. wybacz ale jak zaczynasz pisać o czymś to przynajmniej kończ.

Pisanie po części wprowadzasz w błąd.

 

Jeżeli już piszemy o podwyżkach to zwolnij ale nie były one co roku.

Druga sprawa, jeżeli dla Ciebie podwyżka dwu - zlotowa jest tak bolesna to zastanawiam się po co w ogóle Korzystasz z platform cyfrowych ( PŁATNYCH ) ??

Przy podwyżce każdy Abonent miał, ma i będzie miał prawo do zerwania umowy natychmiastowo co nikogo nie dziwi.

 

Nie rozumiem co masz na myśli we słowie gratis ??

Przecież normalne jest że nikt Ci nic nie da za darmo.

To że za TV płacisz 1 zł nie oznacza że C+ dostaniesz go z free.

Ale od drugiej strony jak ktoś korzystał z prestiżowego i zmierzał zastać w tym pakiecie to TV można powiedzieć że za free.

Długość umowy cóż 24 miesiące sporo ale leprze to jak 36 miesięcy umowy w polsacie gdzie dostajesz magiczne kilka miesięcy abonamentu gratis który resumując też nie masz za darmo.

 

Polecam Ci przestać pisać te śmieszne posty bo tak naprawdę nic nie wprowadzają poza bałaganem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego sandrapro...Druga sprawa, jeżeli dla Ciebie podwyżka dwu - zlotowa jest tak bolesna to zastanawiam się po co w ogóle Korzystasz z platform cyfrowych ( PŁATNYCH ) ??

Przy podwyżce każdy Abonent miał, ma i będzie miał prawo do zerwania umowy natychmiastowo co nikogo nie dziwi...

 

Odpowiedziałam na pytanie Kolegi @czarus9999

"...Więc niby jak oni mieli by się odbić u mnie, za to, że dali mi promocję HBO itd?..."

 

Prosto to wyjaśniłam... Nieprawdaż ??? :lol:

Czytaj ze zrozumieniem co inni piszą, podpowiem... Np. Ostatnie moje zdanie.

To po pierwsze.

 

Po drugie... W żaden błąd nikogo nie wprowadzam !!!

To są fakty... Ale może Cię one z jakegoś powodu bolą ??? :twisted:

 

Po trzecie... Nie masz racji pisząc, że korzystając z promocji (TV za zeta) można zerwać z nimi umowę...

To tu Ty piszesz bzdury i głupoty !!!

Przeczytaj dokładnie regulamin z czym wiąże się przedwczesne zerwanie umowy (TV) i jaka jest tego konsekwencja :read:

 

I nie chodzi tu o 2 PLN tylko o sam fakt ich postępowania.

Oraz to, że te "promocje" z nawiązką sobie na nas odbiją :evil:

 

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie mieszasz, piszesz ale nie kończysz.

Napisz gdzie źle napisałem ??!!

Nie wiem czy szukasz tutaj idioty który podpisuje umowy które nie czyta ??

Wiadomo przecież jeżeli zrywasz umowę z TV musisz za niego zapłacić kwotę która została ustalona.

 

Jeżeli już tak liczysz szkoda że nie policzysz tych warunków bardziej atrakcyjnych

 

np. Pakiet prestiżowy HD cena normalna 168.90 zł przez 24 miesiące wychodzi 4053.60 zł

Teraz promocja z TV ( dla przedłużających ) 109 zł miesięcznie a przez 24 miesiące wychodzi 2616 zł

 

Nawet jak w tym roku i przyszłym dodadzą po 2 zł podwyżki to do kwoty całościowej dojdzie niecałe 100 zł

Dodatkowo jest TV który jest wart 800 zł ( wycena C+ )

 

Oczywiście wiadomo że cena standardowa pakietu jest sztucznie podwyższona by promocje wychodziły atrakcyjnie ale każda tak firma robi i raczej nikgo tutaj to nie dziwi.

 

Nie wiem gdzie Kolega sie chował przez ostatnie lata ale z tego co pamiętam ten zapis w umowie jest już od 8 lat ale Tobie zaczyna to teraz przeszkadzać.

Mi sie poprostu wydaje że żal ci tyłek ściska i próbujesz jakoś rozładować swoje emacje na tym forum tylko jak widzisz nikt na Twoje śmieszne posty nie reaguje.

Jak już tak szukasz haczyków w umowach popatrz sobie do Polsatu. On od kilku miesięcy króluje w nich kruczki.

Co do N-ki nie będę się wypowiadać ale pewnie też są jakieś zapisy które Nam Abonentom przeszkadza.

 

Tak na przyszłość staraj się pisać bardziej czytelnie bo strasznie ciężko to się czyta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie kolega pisze :) 1-2 zł to nie argument, że można zrywać umowę, no i nie jakieś wielkie pieniądze.

Mi to tam wisi ile ma abonentów, że podniesie o 2 zł każdemu abonament i zyska kilka milionów zł.

Dla mnie się liczy to, że przez ten okres chciałem mieć tv i za to płacić :) A to, że nadarzyła się dla mnie promocja tzn, tańszy pakiet to duży plus :) A jeżeli jeszcze dali mi na kilka miesięcy darmowy HBO, itd + na 13 miesięcy paczkę canalu plus to rewelacja i te 2 zł podniesionego abonamentu jak dla mnie to śmiech na sali i nie powód do rozstawania się i zrywaniem umowy : ) I to, że oni się odbiją od tych promocji dla mnie to wrażenia nie robi, ważne, że na mnie się nie odbiją i nie wykorzystają mnie, a te 2 zł, to jak powiedziałem... za takie promocję nawet nie płakałbym z 5zł, że mi podniosą abonament.

Mówię nie liczy mi się ile platforma ma abonamentów, ile kasy trzepie, itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MaFiA_87

 

1. Nawet nie czytasz ze zrozumieniem... Ale już o tym PISAŁAM - (rodzaj jaki) ?

Nie czepiałam się do tego twojego "kolegi"...

 

2. Co mieszam i czego nie kończę ???

3. Teraz to okazuje się logiczne (umowa z TV) ??? :>

"...Przy podwyżce każdy Abonent miał, ma i będzie miał prawo do zerwania umowy natychmiastowo co nikogo nie dziwi..."

Jednak nie czas rezygnować i zrywać umowę z TV ??? :lol::lol2:

4. Nie porównuj cen w przedziale set złotych, ponieważ mamy rok 2010 i takie ceny nawet Ciebie jak to piszesz "za [beep]ę by chwyciły".

CYFRA+ - moja ulubiona platforma! nikogo za te pieniądze by wtedy nie przejęła.

5. Coś się tak przyczepił do tych 2 zł ???

Już wcześniej pisałam, że to był przykład odzyskania kasy za "promocje i gratisy".

- wyjaśnienie dla Kolegi @czarus9999 (pewnie dalej tego nie skumasz).

A czy jak podniosłą ABO o np. 20 PLN miesięcznie (a mają prawo) to też będzie Ci LOTTO ???

6. Ja się nigdzie nie chowałam...

I kto Ci napisał, że przedłużyłam umowę ??? Nie przedłużyłam.

Napisałam to po to, aby inni Użytkownicy tego forum mieli świadomość ew. podwyżki.

Co jest w tym nieprawdą ???

7. To nie dział Cyfrowego Polsatu ani N-ki. Więc o co Ci chodzi ???

8. Może i moje posty są śmieszne. Ale twoje na pewno wnoszą mniej !!!

 

I po ostatnie...

Z tego co czytam na forum co jakiś czas kłócisz się z różnymi użytkownikami :?Jara Cie to ??? :>

 

Zrozum, że nie tylko twoja racja jest "najlepsiejsza".

Forum jest po to aby pisać o spawach w temacie i zgodnie z regulaminem... Więc w czym problem ???

Piszę o cyfrze i jej "promocjach" i ew. skutkach ??? Piszę...

Nawet nie masz pojęcia ilu z nowych jak i przedłużających nie czyta dokładnie tego co podpisuje.

O przedłużeniu przez tel nie wspominając.

 

 

Zastanów się na przyszłość zanim coś znów napiszesz. I czytaj dokładnie co inni piszą !!!

Prosty przykład. Jestem DZIEWCZYNĄ !!!

O reszcie moich [beep]n nie wspomnę. Ale kto chce ten zrozumie :P

I ew. informację przyswoi.

Tylko o to mi chodziło. Uświadomić nieświadomych.

 

Więcej z Tobą nie będę polemizowała bo szkoda mojego czasu i klawiatury.

Bo z twoich wypowiedzi na tym forum łatwo wywnioskować, że jesteś Osobą ciężką.

 

Zastanawia mnie tylko jedno... Dlaczego tak agresywnie bronisz spółki Canal+ Cyfrowy ??? :lol2::lol2::lol2:

 

Czy teraz piszę wyraźniej ??? :>

 

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wcześniej pisałam, że to był przykład odzyskania kasy za "promocje i gratisy".

- wyjaśnienie dla Kolegi @czarus9999 (pewnie dalej tego nie skumasz).

A czy jak podniosłą ABO o np. 20 PLN miesięcznie (a mają prawo) to też będzie Ci LOTTO ???

 

o 20 zł ???? :shock: takiej podwyzki to na pewno nie zrobia nie ma o czym dykutowac :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy jak podniosłą ABO o np. 20 PLN miesięcznie (a mają prawo) to też będzie Ci LOTTO ???

 

Jak podniosą o tyle to zrywam umowę, jak podniosą o 4 zł to pozostaje dalej, chociaż mógłbym zerwać, proste nie?

 

Jasne... Ale masz na to określoną ilość czasu, w 2009r. było 14 dni. Później kara za zerwanie umowy :/

I musisz o tym wiedzieć(o ew. podwyżce), czyli czytać gazetkę PLUS+.

Bo na list z informacją o tym nie licz :evil:

 

Ja osobiście nie czytałam i nie wiedziałam, że planowali podwyżkę o 1.95 PLN w okresie promo i 3.90 PLN po nim.

Mi nie chodzi o kwotę, chodzi o fakt. O cwany sposób informacji o tym.

I to, że jeżeli w ciągu określonego czasu nie wypowiesz umowy to automatycznie ją akceptujesz.

Ew. wypowiedzenie kończy się karą umowną.

 

NIC WIĘCEJ :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj swoje posty sandrapro

Przecież tego się czytać nie da....

 

Takich jak Ty nazywamy "TROLE" definicje znajdziesz u wujka google.

Wszystkie Twoje posty są praktycznie o jednym i tym samym, próbujesz cytować ale coś Ci to nie wychodzi. Wałkujesz cały czas jeden temat ale nie kończysz go do końca twierdząc że zapis w regulaminie pozwalającym C+ na podwyżkę ale nie napiszesz że wiąże się to z możliwością wypowiedzenia.

To się nazywa manipulacją !!

Co ktoś napisze zaraz dopisujesz jakie to jest beee itp. Jeden post wystarczy. Może napisz poradnik jakiś typu UWAGA !!! CYFRA OSZUKUJE NA PODWYŻKACH. WIDZIAŁAM TO W SZKLANEJ KULI !!!

 

Proponuję zacząć od próby konstruowania czytelnych postów i jeżeli cytujesz to staraj się robić to w jakieś kolejności tak aby inny Użytkownik forum mógł go przeczytać i zarazem zrozumieć bo na razie jest wielki bałagan.

Starasz się pogrubiać zdania ale dalej panuje tam chaos. Wybacz ale ile ty masz lat ?? 5 ??

Jedynie to tylko krótkie posty jakoś da się przeczytać, może pisanie coś więcej sprawia trudność... ?? A może brakuje argumentów ??

Polecam skorzystać z FAQ tam znajdziesz informacje jak wypowiadać się na forum

 

Oczywiście wybacz ale faktycznie nie doczytałem że jesteś Kobietą może dlatego że pisze z PDA a jednak 3 cale robi swoje

 

Też nie mam zamiaru się z Tobą dalej sprzeczać bo napisałem tak jak jest, cały czas powtarzasz że mylę się, źle rozumie zdania ale patząc po Twojej odpowiedzi na mój pierwszy post Ty masz problem z czytaniem że zrozumieniem i odpowiedzią na nią ale mniejsza z tym.

 

Na koniec proponuje Ci przestać SPAMOWAĆ, już wszyscy wiemy co starasz się powiedzieć ale jak pisałem wcześniej, ten punkt już istnieje od kilku lat więc przespałaś trochę czasu.

Jesteś niezadowolona z platformy to dlaczego podpisałaś umowę ?? Nie było czasu przeczytać umowy ?? A może dopiero teraz ktoś zmądrzał i przeczytał co podpisał ?? A może po prostu ktoś zazdrości innym i nie może się pogodzić z tym ?? Sprzedaż spadła ??

Wybacz ale przez telefon nie da się czytać umowy :lol2: Co najwyżej jest czytana przez Konsultanta

Dodając wybacz ale 20 zł podwyżki to tylko w Twojej szklanej kuli może być. Znów jest to przykład tylko ?? A dopiero było 2 zł...

Głupie posty typu " A co będzie za mniej niż 24 m-ce ;) " itp potwierdzają że jesteś Typowym TROLEM i nie zamierasz tu nic dobrego zrobić tylko zamieszanie.

 

 

Mam nadzieje że Administracja troszkę posprząta Twoje posty razem z moimi....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez kitu, właśnie wróciłem z ukochanej pracy, gdzie słuchałem podobnych ripost jak są tu przytaczane przy umowach przedłużeniowych. Na szczęście są ludzie wyrozumiali i chętni do współpracy z C+, ale powiem jedno.

@Sandrapro

Twoje posty wprawiły mnie w świetny nastrój. Zwłaszcza ich budowa - niczym kolumny w CV, każde zdanie od oddzielnego akapitu i te znaczące pogrubienia, narzucanie swoich racji... Dzięki za poprawienie humoru po męczącym dniu w call center :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze skupmy sie w tym temacie co w tej chwili oferuja konsultaci kto co uzyskal w Lutym a nie bedziemy sie klocic i tak wiekszosc z nas zostanie przy Cyfrzy+ bo takich filmow ani sportu nie uswiadczymy u konkurencji niestety taka jest prawda. A o ze ktos wynegocjowal 5-10zl tanszy abonament poprostu trafil na lepszego konsultanta mogl wiecej zaoferowac. Pozatym ludzie z Cyfry+ powinni sie zastanowic nad uznaniowymi rabatami i preferowac klientow abonentow ktorzy sa z nimi tyle lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety jest jak jest w C+

Pamiętamy przecież nie tak dawno bo 4 - 5 lat temu takich promocji nie było.

Oczywiście mam tutaj na myśli takie promocje które możemy porównać z tą ostatnią z ostatnich świąt Bożego narodzenia lub zeszłego roku.

Wydaje mi się że jest to dobry krok do przodu, Dawniej C+ była taką elitą która Twardo siedziała na rynku i ceny praktycznie stały w miejscu które nie były osiągalne dla typowego Kowalskiego.

Między czasie Polsat jak i N zaczynała kusić promocjami i C+ chyba zrozumiała że bez promocji ( obniżenia cen ) nic nie zyska.

Mam nadzieje że to się nie zmieni i dalej Cyfrowa Telewizja Satelitarna będzie Nas kusić coraz bogatszą w kanały i zarazem osiągalną cenowo ofertą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mafia87 zgadzam sie z toba tylko nie potrzebnie tyle pakieow opcji itp. oraz ceny skoro moga dawac w promocji nie moga tego obnizyc i wprowadzic standardowe oferty cenowe. Pozatym dobrze ze jest konkurencja to ona wymusila na Cyfrze+takie ruchy az dziw bierze gdyby ktos 2-3 lata temu uslyszal ze C+ bedzie za free albo 9zl. Tylko ta konkurencja to tez problem dla kibica sportowego kazdy wie o co chodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki jest właśnie biznes.

Podobnie wygląda np przy neostradzie, w promocji cena jest zjadliwa ale cena nie promocyjna to już potrafi przestraszyć

Dlaczego tak jest, wydaje mi się że jest kilka powodów.

 

1.Najważniejsze to bardzo duża możliwość zejścia z ceny, np ostania świąteczna, w prestiżu to prawie połowa ceny pakietu w dół, robi wrażenie na nowych Abonentów.

2.Czysty pieniądz gdy Abonent za pomnie sobie i umowa przejdzie mu na czas nieokreślony.

 

Oczywiście jest pewnie dużo więcej czynników dlaczego tak firmy postępują. Pasuje to jedno powiedzenie, jeśli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze ;)

 

Polsat w tym przypadku działa inaczej co prawda zmieniło się to trochę ale różnica cenowa między ceną umowną a standardową nie jest aż tak odczuwalna jak w C+

 

Czas pokaże jak to będzie dalej. Jestem ciekaw ile zdobyli nowych Abonentów dzięki ostatniej promocji bo chyba nie publikowali jeszcze danych ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W grudniu 2009 aneksowałem umowę która miała się kończyć w maju 2010 na umowę 13 mc na warunkach

Zaproponowano mi:

umowa 13 mc

Komfortowy + rabat 50% 9 mc

C+ rabat 100% przez 4 mc

C+HD gratis 13mc

HBO do końca II 2010 gratis

Kanały HD gratis 13mc

PVR gratis 13 mc

Aneks od stycznia 2010

Propozycję przyjąłem.

 

Wiem że dużo osób tak aneksowało lub podobnie.

Pytanie. W rozliczeniach finansowych na ICA jestem na zero od dwóch miesięcy. Kwota naliczona za styczeń jak i za luty jest cała później w kulmie rabat jest pełny rabat i do zapłaty 0. Tak za styczeń jak i za luty. Dokładnie przeczytałem aneks i jest tak jak wyżej opisałem.

Ostatni rachunelk jaki zapłciłem to abonament za grudzień 2009

Czy ktoś ma podobny problem? :?:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...