Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na wielkanoc na pewno będzie coś lepszego niż obecnie. Ale na podobną promocje z grudnia nie liczyłbym. Rok temu promocja wielkanocna była o wiele gorsza od tej grudniowej 2008. Po prostu takie rzeczy zdarzają się tylko raz w roku i nie można przegapić tej okazji :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ustaleniu warunków umowy, konsultant odczytuje Ci cały aneks przez telefon. Wyrażenie zgody na niego jest nieodwołalne (tzn. w przeciwieństwie do przedłużania umowy u dystrybutora, nie ma możliwości odstąpienia od niego). Aneks po kilku dniach przychodzi listem pocztowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o call center to dzwoń od razu do działu utrzymania klienta, bo tam zaproponują najwięcej. Co do dystrybutora to nie mam pojęcia, bo nigdy w ten sposób nie przedłużałem umowy, ale wydaje mi się że warunki będą gorsze.

 

Na to IMO nie ma reguły. MI umowa kończyła się 30 kwietnia i gdy dzwoniłem na na początku stycznia na partyline zapytać się czy coś dla mnie mają, to miła pani twierdziła, że oferta dla mnie będzie dopiero w marcu. Traf chciał, że parę dni później padła mi karta i gdy poszedłem ją wymienić gość z salonu (Vobis) spytał się w czasie wymiany do kiedy mam umowę i czy nie chcę jej przedłużyć. Ja na to, że do końca kwietnia, i że infolinia nic dla mnie jeszcze nie ma. Sprzedawca powiedział żebym chwilę poczekał, coś tam poklikał i wystukał to co już pisałem wyżej, czyli komfort+ z canal+, filmboxy, 5xHD + canal+ hd za 49,90 przez 18 miesiecy i dodatkowo HBO na 3 miesiące gratis. Nowa umowa obowiązuje od dnia podpisania aneksu, czyli stara skróciła się o trzy miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta promocja walentynkowa to jest to samo, co było przez cały czas. na kilka dni wrzucili mniej korzystną ofertę (zniżka na pakiety przez 6 miesięcy + C+ za 19,90zł przez cały czas umowy). teraz triumfalnie prezentują "nową" promocję Walentynkową, choć taka sama była jeszcze tydzień temu. ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

223104560

Tam dzwonisz jak chcesz przedłużyć umowę

Najlepiej jest dzwonić dystrybutor nie da ci takiej oferty..

 

ja dzwoniłem dwa razy i nic z tego nie wyszło. proponowali mi komfortowy z C+ za 65zł, a do tego HBO w normalnej cenie ale w tym 2 miechy za darmo. wychodziło w sumie 91,5 zł/mies. podziękowałem i odmówiłem, w promocji to samo jest za 85 zł/mies. :read:

dziś im wysyłam rezygnację :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać z Cyfry zrobiła się CYFRA+ - moja ulubiona platforma! :lol2: .Może jelenie na nową promocję się znajdą .Owszem cena za Pace 500GB ,jest nie taka straszna jak oprogramowanie do tego tunera.Z rasowego odbiornika satelitarnego znowu mamy złom.Droga Cyfro nie sama Astra i Hotbird jest w kosmosie. :brawo:

 

CYFRA 500GB KICZ.Czy programiści cyfry mają rozum!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo się czeka na to pismo co maja przysłać od przedłużenia umowy? Chodzi mi o to pismo, w którym jest informacja kiedy najwcześniej będę mógł odebrać dekoder itp. Czy to przyjdzie razem z regulaminem który wysyłają pocztą, czy to raczej później przyjdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deadprince

 

Pracują W czy dla ??? ;)

Niestety wielu nie potrafi rozróżnić takich pojęć jak zarząd, kierownictwo, itp. Sp. Canal+ Cyfrowy od lokalnych dystrybutorów.

 

Przy okazji, jeżeli masz sensowny kontakt z ludźmi tworzących nowe "promocje"...

To szepnij im słówko aby na Wielkanoc dali nam jakieś naprawdę zachęcające oferty :brawo:

Od lat obserwuję dziwną sytuację. Dla Cyfry liczy się tylko okres świąteczny i noworoczny. Aby złapać jak najwięcej nowych klientów i później w lutym chwalić się ilu to abonentów mają.

I jak pięknie normę ze sporą górką wyrabiają :>

 

A stałych abonentów mają głeboko w [beep]ie !!! :evil:

Nie tędy droga. Konkurencja nie śpi. Choć czasami nie są wcale lepsi :crazy:

Później potrafią się tylko dziwić i obruszać o co chodzi klientom. Dlaczego tak na nich najeżdżają i krytykują...

 

Kiedy w tym kraju będzie normalnie (przynajmniej w kwestii DVB-S i DVB-T) ???

Prosta zasada, bądź fer wobec klientów i dopiero wtedy oczekuj uznania i ew. wdzięczności.

Podejście LEPSI (bo nowi) i GORSI (wiadomo) długo nie pociągnie. Już nie.

 

Prawda jest taka, że Cyfra nawet nie potrafi docenić i dogadać się ze swoimi lokalnymi przedstawicielami.

Przez co naprawdę wielu z nich rezygnuje ze współpracy z nimi.

Cyfra stawia na umowy przez Internet i telefon. Wtedy nie muszą się dzielić haraczem z "punktami Cyfry".

Paranoja i [beep]ość !!!

 

 

Osobiście czekam na promocje Wielkanocne. Wtedy się wszystko rozstrzygnie :wink:

Prosić ich na siłę nie będę o to aby miesięcznie móc oddać im kilkadziesiąt PLN ze swojego budżetu :crazy:

Pewnie nie tylko ja.

 

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się obawiam, że promocje Wielkanocne nie będą zbyt atrakcyjne, w takim sensie, że już dotychczasowe są całkiem niezłe (ale TYLKO dla NOWYCH klientów). nie dorównywałyco prawda N-ce, ale N-ka z faktu emisji podstawowych kanałów w HD musiała sporo zbić na cenie, by przyciągnąć klienta, i to takiego co już posiadał w domu sprzęt HD albo był skłonny kupić jakieś tele HD w mediamarkcie żeby móc odbierać N-kę. w Cyfrze HD jest opcjonalne, więc nie pociąga to za sobą musowego wydatku na jakiś telewizorek (jeśli się nie posiada). więc potencjalny klient nieposiadający HD chętniej sięgnie po cyfrę, bo nie pociągnie to dodatkowych kosztów.

za to skandalem jest cena HBO w Cyfrze, 29,90zł to o 50% więcej niż w CP i N-ce (tam mają po 20zł). I jeszcze tłumaczenie, że to jest paczka niezależna od nich więc nie mogą spuszczać ceny... a Filmboxy to pewnie ich oryginalne dzieło? a dają bez wahania za free.

popatrzmy też na propozycję jaką złożyli wielu stałym klientom: 65zł za komfortowy z C+ lub 106 za prestiżowy+. prestiżowy = komfortowy + C+ + HBO + Cinemax + Filmboxy + Orangesport + mezzo. zatem za 40zł oferują dodatki warte 74 złote, i wszystkie od niezależnych dostawców. prawie 50% upustu na kanały, których cen nie mogą zmieniać, jak usiłują nas przekonać - tak mi powiedzieli konsultanci na telefon. przy takim podejściu nie dziwota, że CP ma 2x tyle abonentów mimo gorszej jednak ofert, a N-ka tez podgania. tam wychodzą z założenia, że zaoferowanie klientom pakietów za pół ceny jest zyskiem, bo lepsze to, niż nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ale N-ka z faktu emisji podstawowych kanałów w HD musiała sporo zbić na cenie, by przyciągnąć klienta, i to takiego co już posiadał w domu sprzęt HD albo był skłonny kupić jakieś tele HD w mediamarkcie żeby móc odbierać N-kę. w Cyfrze HD jest opcjonalne, więc nie pociąga to za sobą musowego wydatku na jakiś telewizorek (jeśli się nie posiada). więc potencjalny klient nieposiadający HD chętniej sięgnie po cyfrę, bo nie pociągnie to dodatkowych kosztów....

Tutaj nie masz racji. Przecież n-kę można oglądać na każdym telewizorze a nie tylko HD. Oczywiście kanały HD będą oglądane wtedy w rozdzielczości telewizora czyli SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie racja.

ale wtedy to trochę mija się z celem, to jak jedzenie hamburgera na surowo, da się, ale nie smakuje tak samo. różnica oferowana przez HD jest na tyle duża, że sensowniej jest mieć tv HD - a to wydatek rzędu ok. 1400zł za tele z HD-ready. z drugiej strony, upust na N-ce był nie do pogardzenia, 40% przy pakiecie za 68zł. cyfra daje tyle upustu na 9 miechów, zaś N-ka na cały czas umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...