Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowałem się dzisiaj jadę wziąć cyfrę+ z tą promocją -50% na 9 mies. Jak myślicie czy na dniach zniosą jeszcze dzierżawę PVR HD 250 GB na dniach i będzie ona wynosić 0,- ? Proszę speców o pilną odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak przedłużę umowę na kolejne 13 miesięcy na pakiet podstawowy +

to do końca grudnia jest szansa że włączą mi pakiet komfortowy + ?

 

Mysle ze powini to zrobic.Ja podpisalem nowa umowe tylko ze jako nowy klient i wlasnie tak mam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesuje mnie pakiet podstawowy+.

Rozumiem ze dostanę na cały okres trwania umowy:

1. opcje canal+ plus HD

2. opcje filmbox plus HD

3. National G. plus HD

4. MTV plus HD

5. Euro Sport plus HD

 

A Animal Planet plus HD nie otrzymam bo nie ma tego kanału w pakiecie podstawowym+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesuje mnie pakiet podstawowy+.

Rozumiem ze dostanę na cały okres trwania umowy:

1. opcje canal+ plus HD

2. opcje filmbox plus HD

3. National G. plus HD

4. MTV plus HD

5. Euro Sport plus HD

 

A Animal Planet plus HD nie otrzymam bo nie ma tego kanału w pakiecie podstawowym+?

 

 

Ja dostalem Animal PlanetHD tez. Dodatkowo do konca roku pakiet Komfort :D

 

Ale opcji canal+ HD nie dostałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie promocja bez rewelacji, ta z ubiegłego roku na komfortowym z Canal+ przez 13 miesięcy wychodziła miesięcznie 10 zł taniej, od tego co teraz. Na dodatek dekodery SD były za free. No cóż. Poczekam jeszcze, a może dadzą coś jeszcze lepszego tuż przed świętami :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie promocja bez rewelacji, ta z ubiegłego roku na komfortowym z Canal+ przez 13 miesięcy wychodziła miesięcznie 10 zł taniej, od tego co teraz. Na dodatek dekodery SD były za free. No cóż. Poczekam jeszcze, a może dadzą coś jeszcze lepszego tuż przed świętami :?:

W ubiegłym roku umnie w Biedronce też cukier był tańszy czy tam gorzka żołądkowa.

 

Naprawde jak ktoś wcześniej wspomniał nie-którzy jakby dostali za darmo to i tak narzekaliby dalej:D

Porównajcie to może z normalnymi cenami za abo i wtedy zobaczcie ile zeszli w dół.

I odrazu mówie że nie jestem osobą którą stać na płacenia za abo 160zl i i sam jeszcze nie podpisałem umowy :D

Rozumie że waszych miejscach pracy też własciciel postanowił dać upust klientą w postaci 50% na towar przez 9 miechów? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nin i blady,możecie dać na luz? No chyba,że macie interes w tym aby uwalać każdą krytyczną opinię o promocjach.Napatrzyłem się na forach na działalność przedstawicieli różnych firm,więc takie sztuczne egzaltacje nad wszelakimi promocjami mnie nie wzruszają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, niestety Panowie blady i nin mają trochę racji. Te promocje są bardzo podobne do promocji w latach ubiegłych z tą róznicą, że do nich będą mogli dawać aneks już w 9 miesiącu użytkowania i nie będą tyle tracić co w sytuacji gdyby dawali aneks klientowi, któremu kończy się właśnie promocja 50% niżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 3 dniach roboczych oczekiwania oddzwonili do mnie z C+.

Średnio miła Pani wytłumaczyła i odpowiedziała na wszystkie moje pytania.

Zaproponowała żebym u niej zamówił dekoder i pakiet, dostanę +1 miesiąc 50% taniej.

W sumie to to samo co przy zamawianiu przez stronę C+. Czy można wytargować coś więcej od konsultanta ?

Będę brał: umowa na 13 miesięcy, pakiet podstawowy+, dekoder Philips HD PVR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowy Polsat mam do końca przyszłego tygodnia więc nie będę wcześniej nic instalował.

W tym tygodniu nie bardzo mam czas wybrać się do punktu i podpisać umowę chyba że w sobotę.

Zastanawiam się czy podczas rozmowy z konsultantem można uzyskać coś więcej niż podczas zamawiania przez internet lub w punkcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, widzę że niektórzy to by zabili za jedno złe słowo o ich ukochanej Cyferce. Panowie ~nin i ~blady zachowują się jakby byli udziałowcami w Cyfrze i mieli powieszone ich logo nad łóżkiem. Chciałem tylko powiedzieć, że użyte kilka stron wcześniej stwierdzenie, iż jest to najlepsza, niepowtarzalna oferta, jest grubo przesadzone, bo chociażby rok temu w tym samym okresie promocja była o wiele bardziej atrakcyjna. Korporacje mają szczęście, że są tacy ludzie jak w/w użytkownicy, którzy tylko zobaczą napis "PROMOCJA" i od razu, ślepo to biorą, bo inaczej gotowi by byli zniknąć z rynku. Na takich klientach się zarabia. Przedsiębiorcy wolą właśnie takich klientów, od tych, którzy chcą dostać jak najlepsze dla siebie warunki i będą negocjować do końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I stracą więcej negocjując, bo w tym czasie mogliby zarobić 5 razy tyle ile uzyskają :)

Kiedyś ktoś tak do mnie powiedział i wtedy nie wierzyłem, ale cóż do pewnych rzeczy trzeba dojrzeć.

Mały offtopic się robi, więc Panowie zakończmy ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To idz wez sobie CP lub n i marudz na ich forum bo juz się czytać tego nie da. Rok temu to było rok temu a teraz jest inaczej i za rok pewnie też będzie inaczej. Za chwile będziesz narzekał ze kijowe filmy lecą na Canal+ ze sportu nie ma itd. Cyfra+ musi zarabiać żeby inwestować bo sami wiecie ile kosztuja prawa do piłki noznej czy do filmów , a wy wszystko chcecie za darmo jeszcze może maja dopłacać zeby jeden z drugim łaskawie oglądał Canal+??? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...