Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

oficjalne wytłumaczenie c+ na brak tvp sport:
w promocji otrzymuja państwo 14 kanałów dostępnych w pakiecie komf+ gdyż ci nadawcy pozwolili na promocyjne udostępnienie swoich kanałów w ramach reklamowych, natomiast TVP nie zgodziła sie na udostepnianienie TVP Sport bez dodatkowych opłat!!!!!!!!!!

i co wy na to???

 

Troche to dziwne, że niby TVP ingerowało w to czy ten kanał jest udostępniany przez 1 miesiąc w pakiecie podstawowym.

Czemu niby nie miało nic przeciwko temu żeby ten kanał był (podobno jest) udostępniony wszystkim użytkownikom Cyfrowego Polsatu,nie zależnie od pakietu.

Więc coś tu Cyfra kręci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak HD PVR 10zl jednak trzy ostatnie miesiace koszt wynajmu 20zl

Canal+ ,Canal Film

 

 

Nie nom nigdzie no i w necie nie mogę ogarnąć na temat tej promocji z okazaniem rachunku od konkurencji... Napiszcie cos więcej ale tak przejrzyście... Te 2mc free C+ tylko na 2mc i po tym można zrezygnować??? Czy jak to jest???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Na pełne 2 miesiące i prorate czyli miesiąc podpisania umowy :D Czyli jak podpiszesz w czerwcu to masz C+ za friko do końca sierpnia :D Jak z każdej opcji dodatkowej premium możesz zrezygnować :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w lipcu ta promocja będzie jeszcze czy juz może jej nie być??

A i czy ta promocja tyczy sie tylko Canal+ i pakietów podstawowych??

No bo chce tez zakupić kanały HD a dokładnie ESP HD i NGC HD czy one tez sa po niższej cenie?? A co z Canalem po 3mc też będzie taniej czy już normalnie??

A no i czy jak teraz podpisze umowe to do końca miesiąca oglądam za Free i płace dopiero za lipiec, sierpień itd...???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do kiedy jest ta promocja z rachunkami ?

 

Za rachunek co jest uznawane ? W CP nie ma żadnych rachunków mogę wydrukować tylko przelew z ICOK lub pokazać wydruk konta też z ICOK lub umowę , rachunki jakie takie z CP nie przychodzą , czy to wystarczy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w lipcu ta promocja będzie jeszcze czy juz może jej nie być??

A i czy ta promocja tyczy sie tylko Canal+ i pakietów podstawowych??

No bo chce tez zakupić kanały HD a dokładnie ESP HD i NGC HD czy one tez sa po niższej cenie?? A co z Canalem po 3mc też będzie taniej czy już normalnie??

A no i czy jak teraz podpisze umowe to do końca miesiąca oglądam za Free i płace dopiero za lipiec, sierpień itd...???

 

 

Opcje dodatkowe sa w normlalnych cenach i po 3 mc za opcje dodatkowe placisz normalnie wg cennnika za Canal tj. chyba 29zl.

Jesli podpiszesz teraz umowe ten miesiac ogladasz za free placisz dopiero za lipiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pełne 2 miesiące i prorate czyli miesiąc podpisania umowy :D Czyli jak podpiszesz w czerwcu to masz C+ za friko do końca sierpnia :D Jak z każdej opcji dodatkowej premium możesz zrezygnować :jupi:

 

Byłem dzis w punkcie C+ ale nie mieli PVRa więc lipa... Maja mieć w poniedziałek lub wtorek...

Ale powiedziała mi że gratis 2mc są Canal+, Cinemax, HBO, Filmbox, Orange Sport i opcje HD, tzn. sa w promocji wszystkie opcje dodatkowe i HD...

A i czy jest coś takiego że ma się 7 dni czy iles tam na to aby wypowiedzieć umowę?? Coś takiego chyba był kiedyś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja podpisalam przed chwila ta umowe ,wszystko juz hula jak powinno tylko drugi kabel musze pociagnac z balkonu :(

Wzielam abo za 28zl do tego Canal+ i opcje Hd na 2miesiace gratis plus czerwiec gratis .Jednak HBO ,Filmbox Orange sport w ta promocje nie wchodza tak wyczytalam z Pania w regulaminie ktory dostala.

Dekoder owszem dostalam PVR 10zl miesiecznie wypozyczenie.

Z tego co wiem od 1 lipca cyfra podnosi abonamenty i jest to zaznaczone w regulaminach na 2 pozostale promocje ze podnosza pakiet przykaldowo komfort o 5% a w regulaminie promocji "rachunek od operatora" jest jasno napisane ze cena stala 28zl przez 12 miesiecy wiec tu nic nie podniosa...jesli podniosa znow szansa na zerwanie umowy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa promocja :jupi: Dla Klientów, którzy przedstawią rachunek od innego operatora

 

Musicie dostarczyć kserokopie rachunku innego opertaora (N, CP, lub dowolna kablówka) nie starszego niż 3 miesiące, promocja nie dotyczy prestiżowego

Pytanie za 10 punktów - może być wydruk potwierdzenia przelewu za doładowanie TNK? :mrgreen:

 

A czy rachunek z kablówki (Vectra) jest wystarczający czy tylko providerzy satelitarni? :?::roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie z kazdej kablowki rachunek przejdzie.

Moj to byl mistrzostwo poniewaz nasza kablowka osiedlowa ma wylacznosc od spoldzielni i jest wliczana w czynsz...

Jedynie co to mialem swistek z czynszu gdzie w pozycji jakiejs pisalo Oplata tv...A oplata tv nie musi swiadczyc ze to kablowka wiec Pani powiedziala poprostu ze da mi ta promocje ale zapewne Warszawa nie da jej prowizj od podpisania i bedzie musiala im to wyjasniac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w tej chwili C+, której umowa niedługo się kończy. Co myślicie na temat tej promocji w Vobisie?

Wydaje mi się, że nic lepszego w tej chwili nie znajdę. Jeżeli ktoś zna jakąś ciekawszą to prosiłbym o info ;)

 

Aha, czy orientuje się ktoś jak jest z dostępnością Philipsów HD w tej sieci? Bo coś słyszałem, że może być ciężko :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawsza promocja to ta dla abonentów innych platform lub kablówek.

Natomiast jeśli chodzi o Philipsy HD to są w Vobisie - przynajmniej we Wrocławiu, nie wiem jak w innych miastach. Można zadzwonić i zapytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktoś się orientuje czy te promocje są jeszcze aktualne:

1. http://www.cyfra.info.pl/pakiety.html

2. https://satkurier.pl/news/46000/nowa-ods ... cyfry.html ?

Sprawa wygląda tak że chcę przejść z N do C+ ze względu na Canal+Sport ale muszę mieć jeszcze TVN CNBC Biznes. Jest on dopiero od pakietu podstawowego, da się z nimi jakoś targować żebym miał powitalny + TVN CNBC Biznes? ;)

No i teraz co mi możecie polecić? Bo podstawowy+ (40zł) + canaly+ (29zł) + canal+hd (6zł) + eurosport hd, nat geo hd (10zł) + dzierżawa dekoderu hd pvr (20zł) daje w sumie 105zł/miesiąc co nie bardzo mi się widzi.. Da rade jakoś zamknąć te wszystkie pakiety +dekoder w kwocie 70zł? Tyle jest tych promocji, że ja już się pogubiłem. Aha no i też nie widzi mi się brać umowy na xx miesięcy a tylko przez pół roku mieć -50% bo potem znów zostaje z abonamentem +100zł/mies, dobra była ta oferta świąteczna... Może ta wiosenna aktualna albo ta z punktu 1?

Ewentualnie widzę jeszcze coś takiego: http://www.cyfra.tv/cyfra_plus_3.html

Ale tu już kompletnie nie wiem o co chodzi, abo 28zł, potem ten sam abo 20zł, jakieś opcje HD w ogóle nie wiem do jakiej oferty...

Proszę o pomoc, pomóżcie mi coś wybrać do 70zł/mies. Przypominam przechodzę od N, interesuje mnie TVN CNBC Biznes, Canal+Sport HD, Nat Geo HD Eurosport HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktoś się orientuje czy te promocje są jeszcze aktualne:

1. http://www.cyfra.info.pl/pakiety.html

2. https://satkurier.pl/news/46000/nowa-ods ... cyfry.html ?

Sprawa wygląda tak że chcę przejść z N do C+ ze względu na Canal+Sport ale muszę mieć jeszcze TVN CNBC Biznes. Jest on dopiero od pakietu podstawowego, da się z nimi jakoś targować żebym miał powitalny + TVN CNBC Biznes? ;)

No i teraz co mi możecie polecić? Bo podstawowy+ (40zł) + canaly+ (29zł) + canal+hd (6zł) + eurosport hd, nat geo hd (10zł) + dzierżawa dekoderu hd pvr (20zł) daje w sumie 105zł/miesiąc co nie bardzo mi się widzi.. Da rade jakoś zamknąć te wszystkie pakiety +dekoder w kwocie 70zł? Tyle jest tych promocji, że ja już się pogubiłem. Aha no i też nie widzi mi się brać umowy na xx miesięcy a tylko przez pół roku mieć -50% bo potem znów zostaje z abonamentem +100zł/mies, dobra była ta oferta świąteczna... Może ta wiosenna aktualna albo ta z punktu 1?

Ewentualnie widzę jeszcze coś takiego: http://www.cyfra.tv/cyfra_plus_3.html

Ale tu już kompletnie nie wiem o co chodzi, abo 28zł, potem ten sam abo 20zł, jakieś opcje HD w ogóle nie wiem do jakiej oferty...

Proszę o pomoc, pomóżcie mi coś wybrać do 70zł/mies. Przypominam przechodzę od N, interesuje mnie TVN CNBC Biznes, Canal+Sport HD, Nat Geo HD Eurosport HD

Co do CNBC Biznes w powitalnym, to szanse są bardzo małe :(

Poczekaj do jutra i weź sobie podstawowy, będzie za 20zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc z tego co się dowiedziałem z infolinii to ta promocja dla osób przechodzących z innej platformy dla mnie wyglądałaby tak:

umowa na 13miesięcy

pakiet podstawowy 28zł przez 12 miesięcy

chyba wszystkie kanały hd za darmo przez dwa miesiące a potem można z nich zrezygnować (jak tu wygląda opcja canal+ za 29zł? przez 2 miesiące za free?)

potem już normalne ceny czyli canal+(29zł), canal+hd(6zł), eurosport hd(5zł), national geographic hd(5zł) = 45zł

dekoder pvr hd 10zł przez 10miesięcy

=83zł miesięcznie

trochę za drogo jak dla mnie.. aktualnie jestem w N, płacę ponad 2x mniej, mam mix kanałów HD, brakuje mi canal+sport...

 

No nic w takim razie poczekam na promocję wszystko -50% tak jak to było na święta czy też "promocja wiosenna"... oby szybko się pojawiła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...