Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale pitter zobacz, że cena HD jest taka sama jak w poprzednich promocjach (499 zł), tylko teraz nie trzeba od razu sięgać do portfela po dużą kasę, wystarczy 109 zł, resztę spłacasz przez 13 m-cy i masz tuner na własność ( i problemy :lol2: )

 

ale za 499 to on jest średnio wart uwagi:-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylam i juz wszystko wiem

nie wiem jak ja to czytalam na forum ze wyczytalam ze to 50% jest w kazdym badz razie umnie przedstawialoby sie to tak

Pakiet Podstawowy VI gratis od VII-VI.10 28zl,ostatni miesiac 40zl ... Canal+ 3 mies pierwsze gratis pozniej 29zl to samo z HD tylko pozniej 6zl

Dekoder PVR VI gratis od VII-III 10zl od IV do VII 20zl teraz musze to wszystko tylko policzyc i sprawdzic czy Pan nie pomylil sie i czy aby napewno ta promocja jest super :)

 

jeszcze jedno ktos tu pisal

"cyfra.tv napisał(a):

Kolejna nowa oferta w czerwcu to zakup na własność terminali SD i Philipsa HD w 13 ratach po 12 zł (opłata u dystrybutora 23 zł) za SD i 30 zł za Philipsa HD (opłata u dystrybutora 109 zł)"

 

czy ja moge kupic takiego Philipsa HD bo tam Pani to mi oferowala na wypozyczenie tylko ten z nagrywarka a ona mi do niczgo nie potrzebna wolalabym placic i cos po roku miec swojego nic placic i oddawac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pauli - dokładnie Ci powiedziała, zresztą tak też jest na stronie Cyfry. Pierwszy miesiąc masz gratis, jeśli bierzesz pakiet Podstawowy+, to w czerwcu masz Komfortowy+. od lipca do października za Podstawowy+ płacisz 20 zł, a potem do końca umowy 40 zł/m-c.

Odnośnie dekodera, to Ciebie interesuje Philips HD DSR 6201, bez twardego dysku. Zapytaj w innym punkcie, np. w Vobisie przy Zwierzynieckiej albo Kapelance (możesz tam zadzwonić i zapytać czy mają)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwonilam do Vobisu ale przy tej promocji nie oferuja Philpsa na sprzedac mozna wynajac jedynie z nagrywarka eehhh zawsze cos sie znajdzie:)

Placic 190 bo tyle chyba wyjdzie za wynajecie to troche dla mnie rpzesada zwlaszcza ze nagrywarki nie skorzystam napewno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

W wiekszości sklepów cięzko bedzie dostać ten model bo jest juz nie produkowany od zeszłego roku i nowych dostaw nie bedzie, to co jest na rynku to niewielkie pozostałości :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pauli - są dwie równoległe promocje : 20% taniej nawet przez 16 miesięcy i 50% taniej nawet przez 6 miesięcy. Ciebie interesuje ta ostatnia i nie ma znaczenia czy przechodzisz od innego operatora. To promocja ogólnopolska we wszystkich punktach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jest jeszcze trzecia równoległa promocja czyli rabat na abonament przez 12 miesięcy przy umowie na 13 miesięcy 8) (Podstawowy za 28 zł i Komfort za 38 zł)

 

To jest też ogólnopolska promocja ważna we wszystkich punktach tak samo jak 2 poprzednie :jupi:

 

Bo ta oferta jednak jest niezła 8) Oczywiście jak się ma ten rachunek 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa promocja :jupi: Dla Klientów, którzy przedstawią rachunek od innego operatora

 

Musicie dostarczyć kserokopie rachunku innego opertaora (N, CP, lub dowolna kablówka) nie starszego niż 3 miesiące, promocja nie dotyczy prestiżowego

Pytanie za 10 punktów - może być wydruk potwierdzenia przelewu za doładowanie TNK? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W maju przedłużyłem umowę - dziś dostałem list w którym poinformowano mnie że mogę wynająć/kupić dekoder HD. Idę do punktu z tym listem i :shock: pokazuję owy list, że mam zgodę na dekoder. Miła pani podaje dekoder tylko najpierw mówi, że trzeba spisać umowę na dekoder. Wpisuje wszystkie dane do formularza i nagle znów :shock: bo się okazuje, że nie ma zgody na dekoder choć z listu wynika zupełnie coś innego. Miła pani dzwoni do centrum Cyfry i okazuje się, że zgodę to oni muszę dopiero wyrazić. No... myślę sobie ... niezły cyrk, pani też lekko podirytowana ... czekamy ... w głowie już obmyślam plan. Miła pani klika i ... jest zgoda na ZAKUP dekodera za 199 zł na własność. Lekko zdziwiony. Kupuje dekoder choć w umowie widzę, że sprzedają dekodery z promocji w których były one na wynajem. Nówek nie ma. Pytam dlaczego sprzedają - próbuję dociekać bo miałem go mieć na wynajem ... to taka nowa promocja - zostałem poinformowany, weszła z dnie 01.06.2009r. Ile w tym prawdy (w tej promocji) nie wiem. Podobnie kupiłem Philipsa dsx 6010 w 2005 roku za 189 zł który dziś trafił na boczny tor (można coś jeszcze z niego zrobić - oprócz sprzedaży) . Działał bezproblemowo 4 lata - mam nadzieję, że również ten będzie tak działał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Tak jak napisałem wczesniej, od zeszłego roku te dekodery są juz nie produkowane, więc 99% tego co w tym roku szło na sprzedaż za 199/499 to dekodery, które juz były u kogoś i wróciły do C+, żadna tajemnica 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przedstawią rachunek od innego operatora 8)

 

-

Przez 2 miesiące + prorata CANAL+ oraz opcje HD - GRATIS !

 

Wynajem dekoderów SD, HD i PVR za 50% ceny przez 10 miesięcy 8)

 

:brawo::jupi:

 

ta promocja będzie opis na stronie czy tylko w punktach ?

 

czyli HD PVR 10 PLN

 

co oznacza prorata CANAL+ oraz opcje HD - GRATIS ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...