Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wojcur, to w grudniu C+ łacznie z podstawowym wynosilo 20 zł ? ...no nic teraz jak rozumiem 9,5 zl (powitalny) + 14,5 C+ / 10 miesiecy i ew. 20 + 14,5 za podstawowy czyli 24 lub 34,5 jeśli chce mieć np. TVN 24 ...a na jaki czas umowy ? czy tak jak w grudniu 13 miesiecy ? czy dłuższy .....

 

Można przyjąć takie założenie,że wynosiło 20zł, bo podstawowy do 10 mies. 20zł i C+ za darmo :)

Teraz jest dokładnie tak, jak piszesz dalej. Najtańsza opcja, żeby mieć C+ to 24zł, co uważam, że patrząc na dotychczasową politykę Cyfry i porę roku jest rewelacyjną promocją :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy koniec miesiaca więc nie za bardzo kalkuluje sie brać już dziś pakiety skoro jesli podpisze umowe 2 kwietnia to cały kwiecien mamy gratis na dziś tylko kilka dni marca ...choć dziewczyma w punkcie sprzedaży ostrzegała że ta nowa promocja jest zapewne jedynie na kilka dni do k. marca ...ale ja jakoś w to nie wierzę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani dystrybutor w sklepie z cyfra powiedziala mi ze nie ma informacji o konkretnym terminie jej zakonczenia jest tylko ze od 25 marca ale do kiedy juz nie podaja. Jedynie pisza ze do odwolania. Wiec... albo to juz wielkanocna albo bedzie jeszcze lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie taki termin przyszedł do APS-ów z centrali. Jeszcze 2 dni temu pisali, że poprzednia promocja ma trwać do 28.03, a tu już 25.03 jest nowa. Też myślę, że obecna już zostanie na święta, bo to już mało czasu jest. Może będą najwyżej jakieś drobne zmiany, ale tego nikt w tej chwili nie wie, nawet APS-y.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki sens miałoby planowanie ogromnej kampanii reklamowej o jakiej można przeczytać . Jeśli promocja miałaby trwać raptem 5 dni. Nie bądźcie śmieszni kupę kasy władować żeby promocja 5 dni trwała i niby przez te 5 dni ludzie z orientują się ze cyfra ma taka ofertę. Na chłopski rozum to mało czasu i zły czas ...

 

Kampania wspierająca promocję obejmie takie stacje telewizyjne, jak: TVP1, TVP2, Polsat, TVN, TV4, TVP Info, oraz radiowe - Zet, RMF FM, Eska Trójmiasto, Eska Katowice, Złote Przeboje 88,4 (Poznań), Złote Przeboje Pogoda (Warszawa), PR3, Antyradio 94 FM, PiN, Planeta, RMF Classic, RMF MAXXX i Tok FM.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja biore 3 kwietnia zaraz po tym jak w TV pojawi sie reklama informująca o szczegółach i licze że jeszcze jakiś drobiazg dołożą do tego co jest na dziś ...nie mniej oczywiscie sądzę że jeżeli w ogóle to będzie kosmetyczna poprawa oferty z cała pewnoscia w dniu 3 kwietnia będziemy mieli najkorzystniejszą ofertę wiosenna i pierwsze 28 dni gratis :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej wątpię, żeby promocja się skończyła wraz z końcem miesiąca. Co najwyżej może dojść do małej zmiany typu cena poszczególnego dekodera lub cena anteny, choć to też bardzo mało prawdopodobne. Prędzej zmienią promocję po Świętach, czyli koło 15.04. chociaż według mnie najbardziej prawdopodobne jest, że będzie do końca kwietnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...