Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co mi mówił gość w AP, gdzie podpisywałem umowę, to można zrezygnować z tunera i oddać go po bezpłatnym okresie. Natomiast sama karta nie jest parowana z tunerem, więc powinna chodzić w innych tunerach z CI, które obsługują kodowanie Seca 4. Jednak wolałbym, żeby tę informację potwierdził ktoś bardziej kompetentny ode mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Jako że jest to mój pierwszy post tutaj także na wstępie: witajcie!

A z konkretów, panowie, jaki tuner SD kupić od Cyfry? Myślę o DSR 3201 ale trochę martwi mnie ten rozjazd audio/video na TVN, o którym piszecie. Jak nie on to który, tak żeby użytkowało się w miarę przyjemni i ewentualnie dało się splitter podłączyć pod niego. Thomson, Pace?

I wie ktoś już na 100% jak to jest z tym 12 miechów Canal+ za darmo w opcji z HBO bądź samodzielnie?

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mateuszbednarczyk- więc powiem ci jak to wygląda , dodać sobie możeż tylko będzies za niego płacił , te 4 miesiące trzeba było ich wybrać w pukcie sprzedaży i wtedy byś ich miał za darmo teraz możez mieć najwyżej grudzien gratis a od stycznia płaciś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reasumując. Jakbym wziął cyfrę+ teraz to tak:

1) Biorę np. pakiet PODSTAWOWY+ za 20,- / mies ( 10 mies. -50% ) potem mogę zrezygnować na nizszy pakiet na te 4 mies. Ile kosztuje zejscie na niższy pakiet ?

2) CANAL+ dostaję na 12 mies. GRATIS, po czym w grudniu 09' wyłączam opcję by nie płacić ostatniego miesiąca

3) FILMBOX, HBO, CINEMAX, ORANGE SPORT, przez 5 mies. GRATIS i mogę w kwietniu 09' zrezygnować z w/w opcji nie placąc ani grosza.

4) NGC HD, EUROSPORT HD, MTVN HD, CANAL+ HD, HBO HD też GRATIS na 5 mies. i tak samo jak wyżej w punkcie 3

5) a jaka jest procedura z tym dekoderem HD za 0,- ? biorę na czas umowy, ale przez ile mies. będę miał za 0,- :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorę np. pakiet PODSTAWOWY+ za 20,- / mies ( 10 mies. -50% ) potem mogę zrezygnować na nizszy pakiet na te 4 mies. Ile kosztuje zejscie na niższy pakiet ?]

Jak weźmiesz Podstawowy to niżej już nie zejdziesz. Jesli weźmiesz na starcie Komfort to potem możesz zejść na Podstawowy za jednorazową opłatą 10zł.

 

a jaka jest procedura z tym dekoderem HD za 0,- ? biorę na czas umowy, ale przez ile mies. będę miał za 0,- :]

Przez pierwszych 9 pełnych miesięcy nie płacisz najmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z samym HBO nie traci sie promocji na C+.Za to z Cinemaxem wg roznych zrodel powiazanych z Cyfra TAK TRACI SIE

Witam, jestem po raz pierwszy :)

Dziś wziąłem Cyfrę. Wzialem też opcje dodatkowe C+. HBO. Z zapisu w aneksie do umowy nie wynika jasno, że można zrezygnować albo nie można i nie traci się promocji na C+. Lecz moim zdaniem jeżeli weźmie się zestaw C+ HBO Cinemax, które tworzą tzw. opcję MULTIPAKIET wg regulaminu, po 4 miesiącu trzeba placić za niego 29 zł mniej. Troche stykam się z różnymi umowami i tak bym to wyczytał. Ja wzialem C+ HBO które nie tworzą wg regulaminu żadnego wspólnego pakietu.

Czyli bez promocji byłoby to 29 + 29 zł = 58. W aneksie do umowy jest jednak zapisane razem C+ HBO, a to oznacza, że przez następne 8 miesięcy po 4 miesiącu rabat wynosi 29 złotych. Więc jeżeli chce się mieć Canal + trzeba będzie zapłacić jednak te 29 złotych. Jeżeli nie chce się HBO, automatycznie rezygnuje się z Canal+.

Sprzedawca zapewniał mnie, że można zrezygnować z każdej opcji - i HBO i Cinemax bo tak zapewniał go jego prowadzący w Cyfrze i jeszcze jakiś koordynator regionalny. Ale ja wzialem tylko te C+ i HBO.

Ale znając zapisy czasem niejasne (z którymi walczą później rzecznicy konsumentów np, :) ), może być różnie z tą akcją promocyjną C+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Tides teraz pakietu nie moż zmienić bo utacisz wszystkie przywileje. Pakiet możesz zmienić dopiero po 9 albo 10 m-cu. Nie wiem tylko czy wtedy będziesz mieć te kanały z pakietów z plusikiem.

Nie wprowadzaj gościa w błąd, w górę można zawsze, w dół chyba po 3 miesiącach (w tym przypadku opłata 10zł). Nie można tylko na powitalny.

 

Tak . Ale czy gdy przejde na wyzszy pakiet to zachowam - 50% od abonamentu i czy dostane plusowe kanaly do pakietu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dot. opcji C+ HBO CINEMAX a promocji C+ na 12 miesięcy za darmo.

 

Rozmawiałem o możliwości rezygnacji po 4 miesiącach z HBO i CINEMAX i utrzymania promocji na C+ - pani na infolinii powiedziała, że można zrezygnować z samego HBO i CINEMAX i że utrzyma się promocję na C+.

 

To samo mówił człowiek na stanowisku CYFRY +.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hugo a z kąd masz takie info?? To pewne??

Pracuję w C+ i wiem na jakich zasadach przyznawane są kupony promocyjne w systemie. Jest osobny kupon promocyjny na C+ na 12 m-cy gratis, i osobne na HBO i Cmax. Po odłączeniu HBO i Cmax, kupon na C+ pozostaje więc zniżka jest dalej naliczona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hugo a z kąd masz takie info?? To pewne??

Pracuję w C+ i wiem na jakich zasadach przyznawane są kupony promocyjne w systemie. Jest osobny kupon promocyjny na C+ na 12 m-cy gratis, i osobne na HBO i Cmax. Po odłączeniu HBO i Cmax, kupon na C+ pozostaje więc zniżka jest dalej naliczona.

 

:brawo: Super choć ... nie do końca. :brawo:

 

Jeśli ktoś wziął opcję "Canal+ HBO Cinemax" to po 5 miesiącach może się zdziwić.

 

Na infolinii, u przedstawicieli Cyfry+ klienci są wprowadzani w bład!

 

1. Jeśli weźmiecie opcję którą C+ nazywa "Canal+ HBO Cinemax" to:

do 5 miesięcy wszystkie programy w tej opcji są bez opłat. Opcja "Canal+ HBO Cinemax" normalnie kosztuje 68zł/m-c (można sprawdzić na www Cyfry). Po tych pierwszych 5 miesiącach dostajecie rabat 29 zł (tyle kosztuje sam Canal+). Wiec przez kolejne 8 miesięcy trzeba płacić 39zł/m-c (68zł normalna cena - 29zł rabat = 39zł). Najlepsze jest to, że nie nie można po 5 bezpłatnych miesiącach wyłączyć HBO i Cinemax i mieć bezpłatny Canal+ gdyż wszystkie te kanały są w jednej, nierozdzielnej opcji "Canal+ HBO Cinemax"

 

2. Tak samo może być w przypadku "Canal+ HBO"

3. Jedynym pewnym sposobem na bezpłatny Canal+ bez ukrytych opłat za inne kanały jest posiadanie tylko opcji "Canal+"

 

Jeśli weźmiecie do pakietu samą opcję Canal+ to w umowie art.2 pkt.1 wyraźnie będzie napisane że dostajecie go bez opłat przez 12 miesięcy

 

WSZYSTKICH OBOWIĄZUJE UMOWA A NIE TO CO POWIEDZĄ NA INFOLINII CZY W PUNKCIE SPRZEDAŻ.

WYSTARCZY SPRAWDZIĆ CO JEST WPISANE W UMOWIE! :read::read::read:

 

A oto dowód:

1. W umowie która była zawarta na opcję "Canal+ HBO Cinemax":

ANEKS Artykuł 2. AKCJA OPCJA:

"1. W ramach akcji promocyjnej "OPCJA" Abonant nabywa prawo do odbioru wybranych w Umowie Opcji ze specjalną zniżką na Ratę Miesięczną należną za Opcję tj.:

- dla Opcji "CANAL+ HBO I CINEMAX" zniżkę w wysokości 100% aktualnej wartości Abonamentowej Opłaty Uzupełniającej za tę Opcję oraz zniżkę w wysokości 100% Raty Miesięcznej przez okres 4 kolejnych miesięcy a następnie zniżkę w wysokości Raty Miesięcznej w kwocie 29 zł miesięcznie przez kolejne 8 miesięcy. (...)"

 

2. W umowie która była zawarta na opcję "Premium Canal+":

ANEKS Artykuł 2. AKCJA OPCJA:

"1. W ramach akcji promocyjnej "OPCJA" Abonant nabywa prawo do odbioru wybranych w Umowie Opcji ze specjalną zniżką na Ratę Miesięczną należną za Opcję tj.:

- dla Opcji "PREMIUM CANAL+" zniżkę w wysokości 100% aktualnej wartości Abonamentowej Opłaty Uzupełniającej za tę Opcję oraz zniżkę w wysokości 100% Raty Miesięcznej przez okres 12 miesięcy."

 

Problemy są z opcjami Premium: Canal+ , HBO , Cinemax

Za to bez problemu można brać opcje DODATKOWE typu: Canal+HD, NatGeo HD, MTV HD, EuroSport HD, Filmbox, Orange Sport, itd. ... i wyłączyć przed końcem 5 miesiąca.

 

Ktoś namieszał w tej promocji.

 

Życzę wszystkim powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem w punkcie Cyfry. Sprzedawca był bardzo dobrze zorientowany, w tym, że są poważne wątpliwości co do funkcjonowania promocji na Canal+ branego w pakiecie z HBO i Cinemax. Wyjaśnił, że z przecieków i z informacji w innych punktach wynika, że będzie można po 5 miesiącach wyłączyć HBO i Cinemax i zachować Canal+ za darmo do końca 12 miesięcy promocji. Tak podobno aktywują klientom w całej Polsce i nie wyobrażają sobie żeby centrala Cyfry inaczej to zinterpretowała. Natomiast oficjalnego stanowiska Cyfry, która wie o sprawie wciąż nie ma i cały czas czekają na nie... Filmboxy i Orangesport można brać i bez problemu później wyłączyć. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...