Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W procedurze sprzedaży jest jasno napisane że biorąc Multipremium (C+ HBO + Cmax) przez pierwsze 4 m-ce jest rabat 100% a kolejne 8 m-cy rabat 29zł czyli właśnie jest to rabat na C+. Tym samym można odłączyć HBO i Cmax i pozostawić sam C+ dalej na promocji przez kolejne 8 m-cy.

 

Co do wzięcia samego C+HBO najwyraźniej rzeczywiście takiej możliwości nie ma przy podpisywaniu umowy. Po promocji jednak można odłączyć sam Cmax i zostawić C+HBO tzn. zamienić Multipremium na C+HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej :) to jak w końcu zamówić tą cyfrę żeby się najbardziej opłacalo ? :D

bo ja myślałam o pakiecie podstawowym no i do tego mam gratis ten canal + przez 13 m-cy. Czyli płacę 20 zł przez pierwsze 10 miesięcy, poźniej 40 zł i po 13 miesiącach będą opłaty za c+ => 29 zł. Więc wychodzi na to, że będę płaciła maksymalnie 69zł. Dobrze rozumuję ? :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo C+ i HBO (brane razem) w systemie Cyfry jest traktowane jako jedna opcja (C+HBO). Tzn system odrzuci podłączenie osobno C+ i HBO i trzeba wybrać jedną opcję C+HBO.

 

Natomiast jesli pytasz czemu nie można podłączyć na starcie C+HBO tylko trzeba brać Multipremium, to nie wiem :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak odłączysz w ostatnim miesiącu zniżki (tzn. 12. miesiącu) to tak, wtedy w ostatnim miesiącu umowy nie masz C+ i za niego nie płacisz. Pisałeś jednak wcześniej, że C+ ma się za darmo przez całą umowę, a to nie jest prawdą, bo w trzynastym miesiącu albo płacisz albo za wczasu trzeba C+ odłączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zdecydowałem się na przedłużenie umowy tydzień temu (dokumenty do mnie nie dotarły jeszcze).

Nie wiecie czy zawarcie takiej umowy przez telefon jest traktowane przez cyfrę jako zakup na odległość z możliwością 10-dniowej rezygnacji??

Wolałbym tą promocję obecną...

_Marek_

 

Mam taką samą sytuację.

Bo nie chciało mi się wysyłać wypowiedzenia.

No i napisałem już maila do Cyfry i dostałem odpowiedź że nie mogę zerwać tej umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz najbardziej opłaca się brać Cyfrę. Ich oferta na święta przebija wszystko. Jakby to teraz wszystko łącznie obliczyć, podsumować, to na prawdę wychodzi nam doskonała oferta za rozsądną cenę. W końcu, taka [beep]a Cyfra dała jakąś rozsądną promocję. Brawo. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno nie ma tu jakiegoś kruczka ?? Biorąc pakiet podstawowy + canal plus + canal plus hd + 3 x hd + prv hd i sumując koszty z każdego miesiąca ( 13 + grudzień) oraz dzieląc na 14 miesięcy wychodzi średnio 43 zł z groszami miesięcznie. To przecież prawie darmo. Mam teraz n i bardziej mi się opłaca płacić za n i cyfre plus niż za n i multipakiet canal plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A orientuje się ktoś czy ta infolinia sprzedażowa Cyfry+: 022 334 60 60 czynna jest w jakiś konkretnych godzinach, czy jest całodobowa. Bo na stronie C+ nie ma żadnego infa w tej kwestii.

 

Ta promocja tak się opłaca że ja ze swoją umową podpisaną pół roku temu schodzę na sam pakiet podstawowy i biorę HD PVR w tej nowej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...