Skocz do zawartości

Ja dzisiaj zakupiłem cyfrę +


JarDor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj do posiadanego już wcześniej polsatu zakupiłem cyfrę z pelnym pakietem i przez trzy miesiące płacę 58 zł abonamtu poźniej cos okolo 130 zł czekałem na ofertę iti i nie powaliła mnie na nogi więc poszedłem po cyfrę

iti cenowo jest dobre ale ofertą nie przebija zapewne zaraz się podniosą głosy że stać cię to kupiłes tak to jest prawda po to są własnie na rynku 3 telewizje aby jak najwiecej osób z nich korzystało

pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co Ci Cyfrowy Polsat i Cyfra Plus?W C+ kanały takie same jak w CP,a wiele nowych,lepszych.Chyba nie zrobiłeś tego dla Polsatu(lepiej wziąś kablówę za mniejszy koszt i masz Polsat) CZY pOLSATU Sport bo tam nic nie ma zbyd ciekawego.

No fakt C+ ma najlepszą ofertę i najdroższą na dzień dzisiejszy,ale N się rozwija i z vodem,nowymi kanałami będzie ciekawa oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodze sie z toba jupi, ze na PS nie ma nic ciekawego. Jest i to sporo ciekawych rzeczy. Moze piłka nie jest z najwyzszej połki ale jest. Sa takze inne sporty jak koszykówka i siatkówka, żuzel. Zdecydowanie lepiej oferta PS prezentuje sie od nSportu gdzie nic nie ma na tym kanale oprucz LM czy od wiosny PU. C+ Sport i PS dobrze sie uzupelniaja. Zalezy pod jakim wzgledem bedzie ciekawie po to o czym pisze a mianowicie sport bedzie w tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w nsport masz puchary europejskie,w c+ ligi zagraniczne,w polsacie sport reszte,

oferta sportowa iti nie najgorsza(liga mistrzow,uefa,cup,magazyn ligowy,mecze reprezentacji polski i polskich druzyn w pucharach,elm.Mistezostw Europy-tvp sport,copa liperdadores,) tak sumując ofertę alebrak mi jedynie tam ligi europejskiej wtedy byloby superowo,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w nsport masz puchary europejskie,w c+ ligi zagraniczne,w polsacie sport reszte,

oferta sportowa iti nie najgorsza(liga mistrzow,uefa,cup,magazyn ligowy,mecze reprezentacji polski i polskich druzyn w pucharach,elm.Mistezostw Europy-tvp sport,copa liperdadores,) tak sumując ofertę alebrak mi jedynie tam ligi europejskiej wtedy byloby superowo,

 

Przecież w polsat sport tez masz puchar UEFA do zakończenia fazy grupowej(w nsport od ćwiercfinałów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasno Ci powiem-zainteresowanie Pucharem Uefa nie jest zbyd duże.

N ma w ofercie mecze od 1/4+polskie drużyny w TVP+niektóre mecze pokazanae w tych rozgrywkach w Eurosporcie,

i to starczy,bo PS 2-3 meczami na runde wielkiej popularnosci nie ma,

pozatym elm.ME pokazywane będą w TVP SPORT(70MECZY!)więć i na tym PS traci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama oferta nsportu owszem jest slaba, ale biorac caly pakiet sportowy za 16zł jest to chyba najtansza mozliwosc dotarcia do innych dyscyplin (TVP Sport, Eurosporty...), w cyfrze+ jest to dopiero mozliwe za 86zł (W tym 30zł idzie na canal+, wiec jak sadze ok. 10-15zl z tego na Canal+Sport). Takze calosciowo jest to na pewno najszybsze dotarcie do oferty sportowej,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasno Ci powiem-zainteresowanie Pucharem Uefa nie jest zbyd duże.

N ma w ofercie mecze od 1/4+polskie drużyny w TVP+niektóre mecze pokazanae w tych rozgrywkach w Eurosporcie,

i to starczy,bo PS 2-3 meczami na runde wielkiej popularnosci nie ma,

pozatym elm.ME pokazywane będą w TVP SPORT(70MECZY!)więć i na tym PS traci

 

"W naszej telewizji pokazane zostaną dwa największe pojedynki bokserskie tego roku z udziałem polskich zawodników: Tomasz Adamka z Australijczykiem Paulem Briggsem w obronie tytułu WBC w wadze półciężkiej oraz Krzysztofa Włodarczyka z Amerykaninem Steve'em Cunninghamem, którego stawką będzie pas federacji IBF w kategorii junior ciężkiej" - powiedział Kmita.

 

Walka Adamka odbędzie się 7 października w Chicago (na tej samej gali boksować będzie Maciej Zegan - z Amerykaninem Nate Campbellem - w pojedynku eliminacyjnym IBF w wadze lekkiej), a pojedynek Włodarczyka - 25 listopada w Warszawie (hala Torwar).

 

Kmita poinformował również o podpisaniu trzyletniej umowy z grupą promotorską Hammer KnockOut Promotions na transmisje z gal bokserskich w Polsacie. "Będzie ich rocznie co najmniej dziesięć z kraju i tyle samo z zagranicy" - dodał.

 

Zarówno Adamek, jak i Włodarczyk (także Zegan), przebywają w Stanach Zjednoczonych, gdzie przygotowują się do swoich walk. Adamek przebywa na Florydzie, zaś zawodnicy związani z Hammerem - w Chicago. Wszyscy sparują z mocnymi rywalami.

 

Dziś Polsat poinformuje o swoim największym sukcesie w ostatnich miesiącach - zabraniu telewizji publicznej siatkarskiej Ligi Światowej. - Kupiliśmy prawa na dwa lata, później postaramy się przedłużyć umowę. Pokażemy nie tylko mecze Polaków, z jednej edycji przeprowadzimy nawet kilkadziesiąt transmisji - mówi "GW" jeden z pracowników stacji.

 

W środę Polsat kupił też o prawa do rewanżowego meczu Pucharu UEFA Iraklis Saloniki - Wisła Kraków.

 

Stacja zdobyła także prawa do transmisji znaczących imprez siatkarskich: najbliższych mistrzostw świata kobiet i mężczyzn w Japonii, Ligi Mistrzów i Ligi Mistrzyń, turniejów World Grand Prix, Polskiej Ligi Siatkówki mężczyzn, pucharów europejskich i turniejów siatkówki plażowej z cyklu Swatch FIVB World Tour. Oznacza to pozbawienie kanału TVP Sport ważnych pozycji w zapowiadanej ramówce.

 

Oprócz tych lokomotyw programowych Polsatowi udało się kupić prawa do kilku interesujących pozycji piłkarskich, chociaż nie tak efektownych jak Liga Mistrzów. Lukę po niej mają wypełnić wybrane transmisje meczów w ramach eliminacji do ME 2008 kilkunastu reprezentacji, m.in. Włoch, Niemiec, Holandii i Szwecji i w wielu ligach europejskich (m.in. portugalskiej, holenderskiej i szkockiej), w Pucharze Niemiec i Francji, a także kanały klubowe najsilniejszych drużyn Starego Kontynentu.

 

W ofercie Polsatu są jeszcze pozycje dla kibiców koszykówki (mistrzostwa Europy), piłki ręcznej (mistrzostwa świata i Europy), rugby (Puchar Świata 2007), żużla (Ekstraliga i liga szwedzka), tenisa (Wimbledon, turnieje Masters Series i wybrane turnieje WTA i ATP), lekkiej atletyki (mityngi Grand Prix IAAF), hokeja (mistrzostwa świata), narciarstwa klasycznego i alpejskiego, tenisa stołowego i golfa (British Open 2007).

autor artykułu: masz-pap-Gazeta Wyborcza-Rzeczpospolita

 

Do tego posiadaja jeszcze prawa do PLS,PLK(negocjacje) seriea (4 kluby),pozatym jak narazie nsport nie posiada praw do żadnych zawodów z których mógłby przeprowadzic własną transmisję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie i tak ich oferta na kolana nie rzuca,

co do boksu to prawa kupili,ale i tak to nsport ma pokazywac najwazniejsze walki boksowe(waga cieżka),

mecze elm.Euro będą poazywane w tvp sport(70!),

iraklis ma byc pokazany tez w glownym polsacie,choc to tylko 1 mecz,

co do siaty to tylko siata z udzialem reprezentacji mezczyzn to jest ok,ale przez to z tvp wywolali wojnę i kto wie czy tvp sport będzie u nich,więć więcej gniewu niz pozytku z tego czynu moze byc,

puchar niemeic i francji ok,choc to ladanie dziur,

sam widzisz ile tego jest na PS,stawiają na ilość,

nie wiem n sport moze nie ma takiej oferty rozbudowanej bo nie ma,leszcz PS po stracie bundesligi i ligi mistrzó stracił w moich oczach,

ja ten kanal mam na kablowce w miare jestem z niego zadowolony,choc wiem ze istnieje wyzszy poziom meczow niz te ktore prezentuje PS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kanale sportowym to moga byc 1-2 programy pamietam kiedy na Wizji Sport była bardzo dobry program Piłkarska goraczka bodajrze i bodjarze 2x 45 minut na PS. Czym wiecej takie badziewia tym gozej. ta stacja to bardziej moze konkurowac z Eurosportem 2 a nie C+ Sport czy PS. ilosc jest bardzo wazna, czym wiecej sportów w ofercie lig itd oferta lepsza. takie mecze jak Chelsea - Arsenal, Barca - Real czy PSG - Marsylia stoja na owiele wiekszym poizomie niz LM. Tak samo jak derby Moskwy Spartak - Lokomotiv. W LM wbrew pozorom jest bardzo duzo słabych meczy. Druga sprawa jezeli emcze te beda dalej komentowały te same osoby to tez bedzie nie ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowy Polsat jak dla mnie śpi.

W N Comedy Central,w C+ prawdopodobnie HBO Comedy,a co w CP?Oczywiśćie nic.

W N filmowy kanał HD,w C+ C+filmowy i HBO,a co z filmu w CP?Cinemax o 5 złoty droższy niż w N,i kanały typu Ale Kino albo Zone Europe-śmieszne.

Polsat traci Bundeslige,Lige Mistrzów,Puchar Polski czyli najlepsze co mieli.A konkurencja nie śpi-LM w NSPORT,C+ przedłuża NBA I PRIMIERADIVISION.

 

Teraz niby się obudzili,bo dołózyli Europosrt 1 i 2 co jest i w N i w C+.Dołożyli 1lige angielską,koszykówkę czy puchar niemiec,ale ja wolę ich ofertę z bundesligą i ligą mistrzó.

 

popatrzcie ci co chwalą cenowo:

cinemax albo stoi 15zloty a w N 10,dokladnie te same programy,

w CP pakie bajki(jetix play,bumerang) 5.20 jak w N za 10 złoty można mieć jetix,jetix play,bumerang,carton network i tworzoncy się kanał wlasnie,

albo pakiet muzyka z dwoma mtv kosztuje 5 złoty a w N za 10 złoty masz

(TVN Style, Travel&Living, MTV Polska i MTV2, VIVa, VH1, 4Fun TV, TVP Rozrywka, Fashion TV, TVN Gra)

pakiet film z ich zawartośćią-tragedia,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo pakiet muzyka z dwoma mtv kosztuje 5 złoty a w N za 10 złoty masz

(TVN Style, Travel&Living, MTV Polska i MTV2, VIVa, VH1, 4Fun TV, TVP Rozrywka, Fashion TV, TVN Gra)

pakiet film z ich zawartośćią-tragedia,

 

10 złotych za 5 kanałów dostępnych za Free i za 5 kodowanych, z czego TVN style mam w CP w podstawowym - jak to się mówi: całkiem niezły deal się robi biorac ten pakiet :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W N filmowy kanał HD,w C+ C+filmowy i HBO,a co z filmu w CP?Cinemax o 5 złoty droższy niż w N,i kanały typu Ale Kino albo Zone Europe-śmieszne.

A już. Ale Kino! jest produkowne przez Canal+Cyfrowy i jest w C+ a nie w CP

w CP pakie bajki(jetix play,bumerang) 5.20 jak w N za 10 złoty można mieć jetix,jetix play,bumerang,carton network i tworzoncy się kanał wlasnie,

Bo to jest dodatek do pakietu podstawowego w Cp, w którym są CN, Jetix.

albo pakiet muzyka z dwoma mtv kosztuje 5 złoty a w N za 10 złoty masz

(TVN Style, Travel&Living, MTV Polska i MTV2, VIVa, VH1, 4Fun TV, TVP Rozrywka, Fashion TV, TVN Gra)

pakiet film z ich zawartośćią-tragedia,

To też dodatek do Podst. CP (no nie ma tylko T&L) Viva,4funtv,FashionTV,TVN Gra,itv -> FTA. Dziwię się, że TVN Gra ma wg. ich być płatny

 

 

Nie ma się czym podniecać. I tak za kilka miesięcy w N zapewne ceny pójdą w górę, z wymówką, że to w związku z "rozwijaniem technologicznych nowości dla państwa konfortu"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...