Skocz do zawartości

NBox Recorder


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy w jakiś sposób jest możliwe zgrać np. do kompa to co zostało nagrane na NBoxie :?:

 

Chodzi mi o to aby materiał nagrany np. w poźniejszym czasie zgrać na płytkę CD lub mieć w kompie ...

 

Na tylnim panelu znajduje się USB więc pomyślałem że np. można podłaczyć tam twardy dysk z kompa, ale to chyba nie takie proste.

 

Jeśli ktoś z Was działał w tej materii to proszę o info...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisz bzdur kwiatek. To zwykły SATA Seagete ST3250820SC. Pod PC odpalisz go bezproblemowo. Możesz go sobie sformatować i używać dysku jako dysku kompa. Bios widzi dysk normalnie.

 

Jest inna kwestia. System plików używany przez Nboxa. recordera. Jest to jakiś system oparty na jądrze Linuxa teraz tylko kwestia jaki. I w jaki sposób jest szyfrowana zawartość dysku.

 

 

Prawdopodobnie wkładają nowy dysk do Nboxa recodera on samby sobie go sformatował według potrzeb i by działał.

 

Eksperymentować raczej się nie opłaca bo to za drogi interes może się okazać. A chodzi mi o kary umowne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie . Jestem użytkownikiem n od początku, a od 2 miesięcy posiadam nrecordera. Podpiąłem mojego boxa pod nagrywarkę DVD (eurozłącze). Bez problemu zgrywam filmy i programy które wcześniej nagram na dysku. Oczywiście,nnie dotyczy to filmów z kolekcji vod. Pozdrawiam i życze pięknego Nowego Roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...