Skocz do zawartości

Karty Prepaid


GieKa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Witam.

 

Właśnie kupiłem na satpolska roczną kartę arabesque, rzekomo z pakietem sportowym włącznie. Po włożeniu karty do dekodera (ferguson 8800) okazało się, że odbierają mi wszystkie możliwe araby z tej platformy za wyjątkiem tych sportowych, więc jako zupełny laik w temacie zacząłem się zastanawiać czy możliwe jest to aby w ramach jednej platformy jedne kanały działały praktycznie od razu po włożeniu karty, natomiast do działania innych niezbędny jest moduł dostępu, którego na chwilę obecną jeszcze nie posiadam czy jednak raczej nie ma takiej opcji, a mi po prostu została sprzedana jakaś trefna karta?

 

Czy mógłby ktoś uprzejmy poratować swoją wiedzą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście jest to możliwe - zależnie od uprawnień na karcie. Ale przykładowo w przypadku DigitAlb też tak jest - chodzi wszystko oprócz sportu, a po 24h sytuacja się odwraca - chodzi to co ma być, czyli tylko sport. Może w Arabesque jest tak samo - kto wie. W takich sprawach orientować się powinien sprzedawca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jest nadzieja ... :smile: Jak już się zorientuję co i jak to dam znać jak wygląda dokładnie sprawa z tym arabesquem, którego jak mniemam jeszcze nikt tutaj nie testował. Wielkie dzięki za info, weekend na pewno będę miał spokojnieszy, bo owszem, sprzedawca zapewne wszystko mi dokładnie wytłumaczy, tyle że w poniedziałek, a do tego czasu co bym się nairytował to moje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Ligi angielskiej nie pokazują-prawa do Premiership na kraje arabskie ma Showtime. Al Jazeera pokazuje Puchar Anglii i Puchar Ligi angielskiej. Ale i tak karta Al Jazeera Sport jest warta kupna ze względu na bardzo dużą ilość ligi włoskiej i hiszpańskiej. A od września 2009 będą pokazywać też Ligę Mistrzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...