Skocz do zawartości

problem z zainstalowaniem modulu CAM cyfry


radosfx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

POSIADAM TELEWIZOR HUMAX Z WBUDOWANYM DEKODEREM .KUPILEM MODUL HD W CYFRZE ALE NIE MOGE GO ZAINSTALOWAC . Z ZEWNETRZNEGO DEKODERA DZIALA BEZ ZARZUTU NATOMIAST W MOMENCIE PRZEłOZENIA DO WEWNETRZNEGO ( CZYLI W TELEWIZORZE ) NIE DZIAłA WYSWIETLA SIE BRAK SYGNAłU PROSZE O POMOC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój telewizor faktycznie ma wbudowany tuner satelitarny HD/MPEG-4 z 1xCI i według Hollexu poprawnie działają w nim moduły zarówno Aston 2.18 jak i moduł Cyfry+. Ale jednak zawsze może być jakiś problem z telewizorem bo jak pisałeś wyżej na zewnętrznym tunerze przecież działa.

 

Chivay 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40-calowy odbiornik LCD TV HD Ready o rozdzielczości 1366 x 768 firmy Humax z wbudowanym odbiornikiem satelitarnym DVB-S2/MPEG-4 dla telewizji HDTV z 1xCI.

 

Matryca Samsunga. Tylko jedno gniazdo CI - poprawnie działają moduły Cyfra+ HD i AstonCrypt v2.17 dla Canal+ HD.

 

 

to opis telewizora czyli z tym modułem nie bedzie dzialal

 

nie nie sprawdzilem bo nikt nie ma dekodera hd, jest jakas inna mozliwosc sprawdzenia, jestem laikiem :oops:z góry dziekuje

 

Edycja Burli: Sklejone dwa posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz możliwość, to sprawdź, czy działa w tym TV jakikolwiek moduł - uszkodzenie też jest przecież możliwe. Dodatkowo sprawdź wersję oprogramowania TV i przedzwoń do dystrybutora tych TV (nie wiem czy też Sensor się tym zajmuje, czy ktoś inny) i zapytaj, czy mają nowsze wsady - może chodzi po prostu o aktualizację oprogramowania TV, aby poprawić współpracę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...