Skocz do zawartości

Jakość Cyfrowego Polsatu na TV LCD


zielik13
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Psiadam telewizor LCD Sony KDL-32S3000 i chce wziąć Cyfrowy Polsat z ich tunerem Samsung HD :D

Mam pytanie jaka jest jakość programów Cyfrowego Polsatu (AXN, TVN Turbo, BBC-bardzej polularne) na LCD 32'' :?:

Jak jakość Polsat Sport HD :?:

Jaka jest jakość TVP1 i TVP2 na TV LCD :?:

 

Z góry dziękuje za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi zielik13,

 

niestety, duzo programow na Polsacie jest nadawana w tragicznej jakosci. Istna tragedia to TVP1 i TVP2. Te dwa kanaly, tak jak je Polsat nadaje, powinny kandydowac do wyborow na najgorszy obraz TV na swiecie. To jest zalosne, ze w czasach kiedy wszyscy przgotowuje sie do HD-TV, cos takiego jest jeszcze nadawane. Sam mam Panasonica 42'' plasme i czesto az mnie szlag trafia jak widze obraz ktory nie ma nawet normalnej rozdzielczosci PAL.

Ale zebys nie myslal, ze wszystkie kanaly sa do kitu, to dodam tylko iz sa tez takie, ktore nawet w SD maja bardzo dobry obraz.

 

Ciao

Misiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Mam tuner polsat hd.Przyznaje ze obraz jest znaczaco lepszy niz na DSB-305G.Korzystam z lacza hdmi.Ktore zaskoczylo dopiero po 20 minutach mimo wybrania prawidlowego sygnalu wejsciowego.Zgadzam sie z kolegami ze mimo tej poprawy jakosc tvp 1 i tvp2 jest AGONALNA.Wiadomosci ogladam zawsze na TV POLONIA ktore sciagam z Astrypodobnie jak TVP KULTURA I TVP HISTORIA.JAKOSC POLSAT SPORT HD IDEALNA.CHODZ JUZ NUDZI CIAGLE OGLADANIE TEGO SAMEGO POWINNI JUZ DAC ROWNOLEGLE TO CO IDZIE NA SD.TUNER MA JEDNA WADE NIEMA NAJCZULSZEJ GLOWICY I WYPADA BLADO PRZY SWPIM STARSZYM BRACIE DSB-305G.PRZEZ HD MUSIALEM ZMIENIC PRZELACZNIK NA MAXIMUM KTORY DOPIERO SYTUACJE URATOWAL.TLUMACZONO MI ZE POPRZEDNI BYL NIESPRAWNY MIMO ZE CHODZI ZE WSZYSTKIMI TYLKO NIE Z TYM.MOZE TAK WSZYSCY ABONENCI CP NAPISZA JEDEN LIST ZEBY POPRAWIONO JAKOSC TVP BO NAPRAWDE SZKODA TYCH CIEZKICH PIENIEDZY ZA LCD I PLASMY.W KONCU JAKO ABONENCI MAMY JAKIES PRAWA

 

Edycja Burli: Po co tak krzyczysz? Uszy zaraz wszystkim pękną!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Dzieki za odzew.Ja mam polsat od samego poczatku praktycznie ( jeszcze za czasow on ona relaks.internety sagemy a skonczywszy na hd) stad moje wielkie przywiazanie do nich.Za ta cene miedzy Bogiem a prawda niema sie co czepiac bo cos maja zeby do tego doszla jakosc to wiadomo ze musi isc za tym kasa.Tak zgadza sie polsat sport hd to demo.Leca jeszcze trzy testy HD raz tylko pokazali swoje logo i znow sie zakodowali.Mam nadzieje ze do swiat puszcza POLSAT HD W DD 5.1.BO mimo ze maja hd demo to ciagle bez dd.O dziwo tv Polnonia z Astry daje non stop 2.0.a jakosc obrazu jest o wiele wiele wiele wyzsza niz z polsatu.Pozyjemy zobaczymy lepiej miec cos jak nic.Niechcialbym wracac do czasow kiedy bylo tylko 1, 2 polsat przy dobrej pogodzie i zwrotnica na tvn :D to chyba juz za soba mamy.Moim skromnym zdaniem TVP 1 I 2 POWNNO ISC Z ASTRY BEZPOSREDNIO W NAGRAVISION ALE IM NIE DADZA ZNAJAC ZYCIE POZA TYM NIE KAZDY MA ZEZA W POLSACIE.CHODZAC PO SWOIM MIESCIE WIDZE PRAKTYCZNIE POJEDYNCZE KONWERTERY.WIEC POMYSL SPALONY NA STARCIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza sie ze musza isc za wymogami.Jednak wiekszosc Naszego spoleczenstwa nie widzi roznicy miedzy sd czy hd grunt ze widac a mniejszosc ktora dysponuje kasa i chce isc z duchem czasu nie wskura nic bo przeciez rzadzi ekonomia jezeli sprzedadza odpowiednio duzo tych dekoderow wtedy zaczna myslec co dalej.przeicez nie wprowadza pelnej oferty hd dla tysiaca dekoderow bo chcieliby pare zlotych miec dla siebie a kanaly trzeba utrzymac.NIE WIEM MOZE KTOS ODPISZE JAK WIE CZY POLSAT WOGOLE PRZEWIDUJE OFERTE VOD I DEKODER HDD TWIN? CZY SKONCZY SIE NA 5 KANALACH HD KIEDYS TAM :D

 

Edycja RafiX: Przypominam o regulaminie - nie piszemy wielkimi literami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na LCD u mnie jest pakiet Mini, ogolnie jakosc TVP 1 i 2 jest tragiczna, ale moi rodzice nie widza roznicy :P Polsat TVN, TVN 7 Polsat 2 fajnie wygladaja, no na P2 brakuje troche MBitów ale ogolnie jest spoko. O kanalach tematycznym sie wypowiedziec nie moge, no poza Polsatem Sport ktory ma bardzo dobra jakosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

to ja sie podziele moimi odczuciami co do jakość obrazu na tv lcd 32 cale,to po pierwsze co mnie troche dziwi najlepszą jakość ma kanał TCM,następnie TVNy, Polsaty też nienajgorzej, TVP 1 i 2 tragedia,viva polska koszmar,discovry średnio,cartoon network nieźle. Ogólnie co do większośći stacji to jakość obrazu jest słaba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na TV 32" z FullHD dobrze wyglądają tylko kanały HD

kanały SD w Polskich realiach to jest tragedia, czasami muszę dość daleko siedzieć od TV bo to strasznie razi po oczach jak nie wiele widzisz...

Najgorzej wypada niewątpliwie w CP kanały TVP1 i 2, ładnie wyglądają nowe BBC i CartooNetwork oraz Disney... Tragedia to tez tematyczne Discovery i Zone... A najładniej wygląda Polsat Sport HD

 

Tak samo z Cyfra+ najładniej odbiera Canal+ Film HD...

Oraz BBC Prime... Reszta jest na poziomie kanałów z TP Polsatu TRAGEDIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak co do tematu jakosci:

 

Moze nie mamy naj lepsza, ale mamy wszystkie kanaly na cala dobe.

 

Niemiecka Premiere stosuje inny, okropny system:

 

Oni, by zyskac lepsza jakosc, nadaja bardzo duzo kanalow w Time-Sharingu. Taki AXN dzieli sobie miejsce z Animax !

 

To ja osobiscie wole miec slabsza jakosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...