Skocz do zawartości

Kiedy VOD w CYFRZE+???


karoo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy są jakieś informacje dotyczące usługi VOD w C+.

Chcialbym się dowiedzieć ile będzie kosztowal pojedyńczy film, z jakich wytwórni będą filmy i czy bedzie możliwośc korzystania z tej uslugi jeśli posiadam tą nową ofertę w CYFRZE+ - Canal+ za 45 zł?

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to jest jak nie wyzysk?Kiedys wprowadzili kanaly premium,zrobilo sie za malo kaski to wymyslili Vod,a jak i tu sie nie nabiora,to wprowadza jeszcze PPV.Nie mam pretensji,a zalosny jestes sam zarzucajac mi to.Twoje podejscie zmienilo sie z chwila ucieczki z Cyfry do N-ki(ja tez to zrobilem,ale tamta oferta byla za uboga,wiec wrocilem).Tam dotychczas nie bylo kanalow premium,a odkad wprowadzili wcale nie tanszy i na pewno nie lepszy Vod(poza tym,ze niektore pozycje sa ciut wczesniej,a inne ciut pozniej)jako zamiennik dla premium,Twoje podejscie do Cyfry zmienilo sie o 180 stopni,bez wzgledu na to co sie dzieje.Zostales zwyklym fanbojem N-ki,a zwlaszcza jej "wynalazkow"takich jak Vod,ktory zostal stworzony wlasnie dla dojenia portfeli.Proponuje,by kazdy pozostal przy swoim zdaniu,bo powstanie kolejny konflikt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam encyklopedię by się w końcu dowiedzieć co to jest wyzysk. Edukacja zawsze się przyda.

VOD nie ma być tańsze. Ma być przede wszystkim wygodniejsze. Szybsze. Z natychmiastowym wyborem. I takie było, jest i będzie. Za to się płaci. Taki sposób zakupu filmów i programów to przyszłość i nie zmienią tego na pewno pretensje paru userów na forum.

Zastanów się także kto tu jest fanboyem i czego bo jak na razie to ty wszędzie widzisz agentów N. Pokaż mi w którym zdaniu tamtego posta słowem o tej platformie wspomniałem.

Idąc twoim tokiem myślenia to wypożyczalnie DVD, kina, teatry, opery i podobne to też wyzysk dojący portfele bo za każdym razem trzeba płacić. Pogratulować podejścia do życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie spokojnie, wyjaśnijcie to między sobą na PW.

 

VOD ma swoje dobre i złe strony. Z jednej strony byłby to duży krok Cyfry do przodu, z drugiej, ta usługa byłaby oczywiście dodatkowo płatna (za taki bajer na pewno nie mało trzeba by było zapłacić Cyfrze), co oczywiście przelałoby się na szalę goryczy jej klientów.

 

Cyfra+ i tak jest najlepsza pod względem puszczanych premier, tak więc mało by było abonentów, którzy by mieli wykupione obie usługi (VOD i pakiet HBO/Canal+ włącznie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie na cyfrze bedzie tylko TVOD - czyli zamiast do wypozyczalni sciagamy filmik na dysk twardy- mysle ze michal ma pretesje za vod n-ki nscrenn czy picture box gdzie ogolnie leca starocie i tzw. zapelnianie ramowki bez sensu- natomiast mysle ze michal jak bedzie wypozyczalnia to ma zdanie raczej pozytywne. ogolnie popieram michala w jego opinii w tym temacie.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i masz racje,oprocz tego ze mam jekies pretensje wobec N-ki.Ja nie wykluczam nawet szybkiego pwrotu do N-ki.Jesli Cyfra nie da mi 12 miesiecznej umowy z 25%rabatem,to jest to bardzo realne.Nie mam nic przeciwko wypozyczalniom(ale tylko nowosci).Inny Vod niech sobie bedzie np w TPSA.Tunera nie bede zmienial,zawsze mozna wziac drugi,nie bede przerabial instalacji pod katem Vod-u,o mnie ta usluga nie jest potrzebna,wole tradycyjne wypozyczalnie,gdzie wybor jest wiekszy i mozna kilka razy obejrzec wziety film(nawet w ciagu jednej doby).

Wiem czym jest wyzysk-ale nie mozna podchodzic slownikowo do tematu tv sat.Na tyle ile mi potrzeba juz sie wyedukowalem.Agent N-ki nie jest zadnym fanboyem.Niczego sie nie doszukuje.Nigdzie nie wspomniales,ale wszyscy to wiedza.Udzielasz sie nie tylko tutaj,wiec latwo to stwierdzic.Wszystko co jest inne niz w N-ce,jest gorsze wg Ciebie,wiec jak nazwac takie podejscie?No i na koniec,nie trzeba mi gratulowac podejscia do zycia...Jestem dosc szczesliwym czlowiekiem i mam niemal wszystko,co jest mi do jego osiagniecia potrzebne.Zarowno materialnie,jak i duchowo i emocjonalnie.Jesli chodzi o moje zycie,nie mam na co narzekac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forumowicze trochę zboczyli z tematu i nadal nie uzyskałem odpowiedzi na moje pytanie(Chcialbym się dowiedzieć ile będzie kosztowal pojedyńczy film, z jakich wytwórni będą filmy i czy bedzie możliwośc korzystania z tej uslugi jeśli posiadam tą nową ofertę w CYFRZE+ - Canal+ za 45 zł?)

 

 

Pozdrawiam :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto info z cyfry+

 

dziękuję za nadesłaną korespondencję. Pragnę poinformować, że na dzień dzisiejszy nie posiadam oficjalnych informacji na temat pojawienia się na naszej platformie kanału HBO HD. Staramy się jednak wzbogacać naszą ofertę programową o nowe interesujące kanały, które mam nadzieję zaspokoją gusta wszystkich naszych Abonentów.

Zapewniam, że wszystkie sugestie są wnikliwie analizowane i wykorzystywane zarówno przy planowaniu oferty programowej, jak również we wszystkich działaniach związanych z obsługą Abonentów.

 

A więc kanału może nie być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta właśnie widać jak się "starają wzbogacać ofertę programową o nowe interesujące kanały", nic ciekawego nie dali a mogli :? Nie sądzę aby kanał HBO HD był na wyłączność w jednej platformie, a będzie w tych, które mają (będą miały) paczkę HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...