Skocz do zawartości

Multipakiet Canal+


peyton
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od 1 września w każdej ofercie wymagany jest tylko 1 dokument tj. dowód osobisty, a jak dystrybutor wymaga nadal 2 dok. to nie czytał maili od C+ i aktualnych procedur sprzedaży :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy promocja urodzinowa będzie dostępna w najbliższym czasie? Mam obecnie full pakiet n wraz z Multipakiem C+ wraz z Orange Sport, więc trochę się obawiam wzięcia pakietu podstawowego cyfry+ dla samego kanału National Geographic HD. Czy Twoim zdaniem opłaca się ten zakup? A jeśli tak czy ponownie będę musiał udać się do punktu Cyfry+ w celu podpisania umowy czy też będę mógł zamówic pakiet przez telefon tak jak to ma miejsce w przypadku platformy n?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wyczytałem już, że jest możliwe posiadanie np. n-ki i multipakietu c+. Z tego co wiem trzeba do tego posiadać podwójny konwerter i czaszę powyżej 80 cm ( bardzo konieczne ? ) no i rzecz jasna osobny dekoder. Pytania techniczne: jak już uporam się z ustawieniem n-ki ( tak wiem,powodzenia ;) ) to z odbiorem sygnału c+ nie będzie problemu ( to ten sam satelita ale tylko pytam ) ?. I jak wygląda sprawa z kablem ? Chcąc obejrzeć c+ po prostu odpinam kabel z n-boxa i wpinam do dekodera c+ ? Sorki,ale jestem laikiem, a na forum się nie mogłem jakoś do tego dogrzebać ( a szukałem...). Pozdrawiam i liczę na wyrozumiałość.

 

 

Jeśli to nie ten dział to proszę przenieść :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli do odbioru n-ki zdecydujesz się na odbiornik nBox Recorder, to będziesz musiał zainstalować konwerter "Quad" (poczwórny) ---> przykład. Czaszy powyżej 80 cm "koniecznie" nie trzeba, w zupełności 80-tka wystarczy. Jeżeli dobrze Ci się zainstaluje n-ka, to Cyfra też będzie chodzić. Mała uwaga - instaluj najpierw Cyfrę, później n-kę. W dziale "SAT Kurier FAQ" znajdziesz łatwą instrukcję jak odnaleźć właściwego satelitę (w tym przypadku HotBird). Jeśli chodzi o sprawę z kablem... nic nie trzeba będzie odpinać by podłączyć drugi odbiornik, obie platformy będą działały niezależnie od siebie i pełna wygoda w przełączaniu. :jupi:

 

Faktycznie z tematem źle wtrafiłeś - polecam wątek przyklejony w tym dziale "Cyfra - pytania początkującego". Pozdrawiam ;)

:arrow:viewtopic.php?f=6&t=832&start=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyzby jakaś promocja na multipakiet? wchodząc na stronę http://www.cyfraplus.pl/home_pro.html pisze w prawym dolnym rogu że multipakiet canal% taniej o 50% przez 8 miesięcy(wcześniej było przez 7) ,ale klikając na link do multipakietu pisze nadal że 50% przez 7 miesięcy.ciekawe jak to jest? i czy umowa nadal jest tylko na 12 miesięcy i czy jest tak jak do tej pory płatne co miesiąc a nie od razu ca całe 12 miesięcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mecis54, odpowiedź na swoje pytanie znajdziesz choćby na początku tego tematu (pierwsza, czy druga strona...). Dopuszcza się kupno własnego tunera, a w Twoim przypadku wystarczy aktywacja samej karty.

 

Wielkie dzięki. Jeszcze pomęczę: nie,zamówiłem zwykłego nboxa, wtedy wystarczy podwójny konwerter ?
Dobra, niech będzie off topicowo... Jeżeli jest to zwykły n-box, to podwójny konwerter zdecydowanie wystarczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można kupić sam multipakiet C+,wczoraj właśnie nabyłem taki zestaw.

Aktywacja 1zł, dekoder Mediasat(Kenwood) 1zł .Umowa na 13 miesięcy,październik gratis,7 miesięcy 19zł pozostałe 6 miesięcy 39 zł. Całość wychodzi 369 zł :13 mies = 28,30zł mies.

Szkoda tylko że jakość obrazu z tego tunera nie jest zadowalająca,gdyż posiadam również CP i dekoder samsunga HD i tam jakość kanałów SD jest zdecydowanie lepsza niż kanałów z multipakietu C+.

Ogólnie jestem zadowolony gdyz teraz mam to co lubie najbardziej czyli dużo siatki (polsat sport) i piłki na najwyzszym poziomie(C+) za w miare rozsądna cenę.

Pozdrawiam uzytkowników forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Ludzie powiedzcie.Mam antene niestety tylko 6o czy to ma jakies znaczenie dla podwojnego konwertera maximum 0.2 db.Podobno musi byc koniecznie duza antena i diseqc o duzej separacji.Mam fergusona 8900 hd z modulem cam polsatu wzialem dzis pakiet cyfry plus tzn same canal plus z opcja hd i chce to na diseqc dac mam oczywiscie zeza.Boje sie tylko ze nie bedzie sie chcialo przelaczac jak na HB bedzie TWIN A NA DRUGIM POJEDYNCZY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można kupić sam multipakiet C+,wczoraj właśnie nabyłem taki zestaw.

Aktywacja 1zł, dekoder Mediasat(Kenwood) 1zł .Umowa na 13 miesięcy,październik gratis,7 miesięcy 19zł pozostałe 6 miesięcy 39 zł. Całość wychodzi 369 zł :13 mies = 28,30zł mies.

Szkoda tylko że jakość obrazu z tego tunera nie jest zadowalająca,gdyż posiadam również CP i dekoder samsunga HD i tam jakość kanałów SD jest zdecydowanie lepsza niż kanałów z multipakietu C+.

Ogólnie jestem zadowolony gdyz teraz mam to co lubie najbardziej czyli dużo siatki (polsat sport) i piłki na najwyzszym poziomie(C+) za w miare rozsądna cenę.

Pozdrawiam uzytkowników forum

 

dzięki za info myślałem że nadal mediasaty do multipakietu są po 49 a tu juz za za 1 zł i aktywacja tez 1.W poniedziałek ide do punktu cyfry i kupuje.a tak apropos to byłem juz dziś w swoim mieście ,a dokładniej w Busku -Zdroju i mowie że chciałem kupić multipakiet canal+ a facet wmawia mi że pierwszy raz o tym słyszy,i że czegoś takiego nie ma.jakas paranoja!!!.oferta jest juz ponad rok a on twierdzi że nie ma czegoś takiego jak multipakiet canal+!!.więc zacząłem się z nim kłucić i wkońcu przedzwonił gdzieś i wyszło że jest takie coś jak multipakiet.stanęło na tym że mam przyjśc w poniedziałek bo wtedy ma sprowadzić kogoś kumatego.ale ja bede w poniedziałek w Kielcach i tam kupie multipakiet canal+.tak wygladała moja próba kupienia multipakietu canal+ dzisiaj.a tak aprops brał ktoś multipakiet w Kielcach ? chodzi mi żeby mieli w ofercie te mediasaty za 1 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie miałem to samo co Ty.Dzwonię do dwóch punktów dystrybucji C+ w moim mieście aby dowiedzieć się na jakich warunkach można nabyć multipakiet a oni nic nie wiedzą na ten temat że cos takiego istnieje.

Wkurzyłem się,zadzwoniłem na infolinię gdzie złozyłem zamówienie i po dwóch godzinach miałem juz zestaw w domu.Musiałem tylko udać sie do dystrybutora w sąsiednim mieście wskazanego przez panią z infolini,aby podpisac umowę i odebrać dekoder.

Wychodzi więc na to, że nie wszystkie punkty sprzedaży Cyfry+ mogą sprzedawac sam multipakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachecony reklama na stronie C+ http://www.cyfraplus.pl/multipakiet/canalplus dzwonie na infolinie zeby sie upewnic, iz owa promocja jest aktualna i na jakich zasadach.Pani potwierdza milym glosem, ze Tak. Wiec wybieram sie dzis do mojego dystrybutora C+, a Pan oczy wiekie robi i nic o promocji nie wie.Ide wiec do drugiego dystrybutra C+ i ten tez nic nie wie, ale pochwili grzebania w komputerze stwierdzil, ze jest oferta multipakiet.Zadowolony podpisuje papierki, zabieram karte i do domku.Wkladam karte do modulu, czekam 15 min. zagladam do umowy zeby zobaczyc, czy moze napisane jest jak aktywowac karte.Przegladam kartki i...czytam, czytam i nie wierze...a tu napisane, ze podpisalem umowe na starych zasadach, a znizke mam 50% na kanaly HD ;).Dzwonie na infolinie z pytaniem, czy jest promocja na multipakiet, a Pani po chwili mowi, ze nie ma! Mowie jej, ze na ich stronie jest taka oferta, a ona mowi zebym podal link do strony ;).Pani dzwoni do jakiegos szefa...czekam chwie i Pani mowi, ze takiej oferty nie ma ;(. I co k...a zrobic mam teraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli wychodzi na to że najlepiej zamówić multipakiet na infolinii i odebrać co trzeba u dystrybutora cyfry+.też chyba tak zrobie że zadzwonie na infolinie ,a potem odbiore gdzie trzeba

do debos-nie wiem w jakim mieście mieszkasz ,ale skoro piszesz że w twoim mieście jest dwóch dystrybutorów to nie jest to małe miasto.Więc czemu kazali ci jechać do sąsiedniego miasta po odbiór sprzeętu.Sprzęt można odbierać tylko w dużych miastach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna babka mowi, ze jest promocja, a druga,ze nie ma takiej promocji...o co tu chodzi?

 

przecież ta promocja że 7 miesięcy po 50% jest już od dawna.Z tego co widze to po tej konferencji cyfry zmieniły się tylko ceny dekoderów mediasat z 49 na 1 zł i aktywacja z 19,90 na 1 zł.nie pytaj się może czy jest jakaś tam promocja ,czy jej nie ma ,bo promocję to oni maja zawsze.zadzwoń lepiej jeszcze raz i zapytaj sie "jak obecnie wygląda oferta na multipakiet canal+" jak babka bedzie kumata to ci wszystko wyjaśni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no więc zadzwoniłem dziś na infolinie cyfry i zamówiłem ten multipakiet canal+.Cytając niektóre wypowiedzi w tym temacie postanowiłem nie szukać dystrybutora ,który by łaskawie coś wiedział tylko zadzwoniłem i zamówiłem.Jutro ide po odbiór sprzętu. dekoder 1 zł ,aktywacja 1 zł ,umowa na 13 miesięcy ,50% przez pierwsze 7 miesięcy reszta 39.opłata miesięczna.doskonałe uzupełnienie do posyadanej przeze mnie oferty polsatu cyfrowego.jeszcze tylko muszę kupić konwerter twin i podpiąc go do anteny polsatu cyfrowego aby oglądać cyfre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...