Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

TVP Sport w niedziele pokaże od 16.15 towarzyskie spotkanie żużlowe Polska - Reszta Świata które zostanie rozegrane w Toruniu, transmisja z tego spotkania również w TVP 1 od 17.30, emocje na pewno gwarantowane, reprezentacja polski wystartuje w najmocniejszym składzie i będzie faworytem tego meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za realizację meczów reprezentacji Polski rozgrywanych poza Polską odpowiada firma sportfive. TVP nie odpowiada za realizację tych spotkań.

Ja sobie nie przypominam transmisji meczu żużlowego na antenie którekolwiek z głównych anten TVP. Widać,że TVP stawia na stawia na ten sport,a na antenie TVP Sport Żużel jest chyba dyscypliną flagową,takim ekskluzywnym towarem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast tenisa stołowego nadają reklamy i pierwszego seta finału debla mężczyzn nie ujrzeliśmy. Jak już muszą emitować reklamy to niech to robią między setami, między spotkaniami a nie w trakcie meczu. Na dodatek skończyli transmisję ponad godzinę wcześniej niż planowano i nie pokazali ćwierćfinałów mężczyzn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inny przykład z dziś? Proszę bardzo. Reklamowano dokument o drodze do mistrzostwa Falubazu, premiera miała być dziś o 14:10. I co? Ano to, że zamiast tego pokazano końcówkę jakiegoś archiwalnego meczu EURO, a później jakieś dyscypliny konne czy coś takiego. Profesjonalizm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko przez to, że przedłużyła się poranna transmisja z tenisa stołowego. Z drugiej stronie dlaczego zaplanowano dokument, który można wyemitować zawsze akurat wtedy gdy można by pokazywać tenis stołowy na żywo. A tak oczywiście okrojono transmisję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi takie niepokazywanie wszystkich meczów od początku,sam byłem tego świadkiem czekając na mecz Chinki reprezentującej Polskę Li Qian.Wczoraj w ogóle chyba jakieś straszne opóźnienie było,bo mecze ćwierćfinałowe pań skończyły się zdecydowanie później niż było to zaplanowane. Pewnie TVP nie nadał wszystkich transmisji,które planował,bo musiał pokazać jeszcze koszykówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby pewnie nie urwać transmisji koszykówki. I to są takie chwile,żeby się przydał drugi kanał sportowy tak jak we Włoszech. A nie wiesz czy później pokazali z odtworzenia to co nie zdążyli nadać live z tenisa stołowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę bronił TVP SPORT. Widać,że relacje z tenisa stołowego wyglądały lepiej w programie telewizyjnym niż w rzeczywistości.

Natomiast zaskoczyła mnie obecność wczoraj podczas meczu żużlowego Irka Bielenika(To nazwisko sprawia mi kłopoty) .Nie wiem czy to był taki gościnny występ osoby znanej z TVN-u czy to jakiś transfer do TVP??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny TVP Sport marnuje prawa jakie posiada. Dziś z niewiadomego powodu TVP Sport nie transmitowała 1. przejazdu Pucharu Świata w Soelden w narciarstwie alpejskim tylko pokazała go przed 2. przejazdem i to jeszcze jako skrót bezczelnie umieszczając napis "na żywo".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

TVP Sport pokaże spotkania Turcja-Chorwacja o awans do ME w 2012.Pierwszy mecz z retransmisji o 23.20,a drugi już live o 20.00 we wtorek,14 X. Dodatkowo we wtorek pokaże o 22.00 mecz Niemcy-Holandia. Oferta w porządku. Podoba mi si także duża ilość transmisji euroligi kobiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna niezrozumiala decyzja TVP. Po co dawac mecz Polska - Wlochy na dwoch antenach kosztem braku transmisji na TVP Sport najciekawszego spotkania meczow barazowych o Euro 2012 Turcja - Chorwacja.

 

W Polsce jest kilkanascie kanalow sportowych a mimo to tylko jedno spotkanie z czterech z piewszych meczow barazowych bedzie mozna zobaczyc na zywo z polskim komentarzem. Dobrze ze chociaz mecze rewanzowe zostana pokazane wszystkie na zywo w polskich stacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecze Wisły Can-Pack są pokazywane w sportklubie. A TVP Sport pokazuje mecze Lotosu i CCC. Patrząc na zainteresowanie koszykówką kobiet to kluby powinny być bardziej zainteresowane by ich mecze były pokazywane w TV niż telewizje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to dla Ciebie jest czucie sportu?? Czy TVP ma obowiązek nadawania euroligi kobiet?? Nie. Dlaczego niby TVP ma nadawać gnioty,których nikt inny nie chce.TVP Sport tokomercyjna stacja,a co jest zadaniem komercyjnej stacji to sobie sam odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nabiorę się na gadanie, że TVP Sport jest komercyjną stacją bo nie da się w obecnej sytuacji rozdzielić finansowania TVP Sport. Wisła Kraków odnosi z pośród wszystkich kobiecych drużyn największe sukcesy bo przegrała tylko jeden mecz. Natomiast CCC Polkowice i Lotos Gdynia wygrały tylko jedno swoje spotkanie. Uważasz nadal, że mecze Wisły to gnioty? Czucie sportu to jest właśnie "to coś" czego w TVP często brakuje. Trudno to sprecyzować ale na jego brak często ma wpływ to, że zamiast zawodów lekkoatletycznych oglądamy studio. TVP marnuje swoje prawa do transmisji. Przykładem niech będą ostatnie Mistrzostwa Świata w lekkiej atletyce. Brak transmisji z porannych sesji. Brak przejazdów polskich zawodników w transmisjach z narciarstwa alpejskiego. Nie chcę teraz tworzyć elaboratu na ten temat. W poprzednich postach pisałem o tym szczegółowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla TVP liczy się kasa, szczególnie dla TVP Sport,która jest stacją komercyjną,o czym świadczy to,że nie jest kanałem ogólnodostępnym ani FTA na satelicie. Jarek999 świetnie orientuję się w sporcie i wiem jakie kto odnosi wyniki,ale także bardzo dużo słyszałem o fatalnej kondycji finansowej TVP. A Koszykówka nie cieszy się popularnością w Polsce jak choćby siatkówka. Brak porannych sesji -zgadzam się powinny być,bo wszyscy inni je pokazywali,to troszkę dla mnie niezrozumiałe. Brak przejazdu polskich narciarzy alpejskich- żadna strata,sam oglądałem tylko przejazdy tych najlepszych,na resztę szkoda czasu.

To o czym piszesz to brak profesjonalizmu w pokazywaniu transmisji,że pokazuje się studio zamiast ważnych wydarzeń. Konkurencja polska nie jest niestety lepsza. Ale widzę,że uparłeś się na krytykę TVP Sport. Jak tak Ci przeszkadza ten kanał-masz Eurosport,Rai Sport i inne kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redakcja TVP Sport, TVP 1, TVP 2 jest ta sama. Za jakie pieniądze jest opłacana? Komercyjne czy abonamentowe? Sprzęt wykorzystywany do produkcji jest wspólny. Za jakie pieniądze został kupiony i jest konserwowany? Transmisje wspólne, na antenie TVP Sport i TVP 1 lub 2 za jakie pieniądze są finansowane: abonamentowe czy komercyjne? Nie da się rozdzielić finansowania TVP Sport od reszty kanałów dlatego twierdzenie, że jest to kanał komercyjny jest tylko mydleniem oczu by przykryć to, że jest pobierana podwójna opłata: abonamentowa i komercyjna. Nie uparłem się na TVP Sport. Trzeba ją pochwalić za wiele transmisji, które nie miały by szans na zaistnieje w innych stacjach. Chociażby mecz szermierczy z Włoszkami. Krytykuję też inne stacje sportowe jeśli na to zasługują, np. wspomniany przez Ciebie Eurosport (Rai Sport oglądam sporadycznie i nie mam zdania). TVP Sport ma wielkie zasługi ale w wielu sprawach odwala fuszerę, bije po oczach amatorką a czasami wręcz głupotą. Na takie rzeczy zwracam uwagę bo w TVP Sport dzieją się nieco częściej niż u konkurencji. Tak to już bywa, że jeśli wszystko jest pokazywane tak jak trzeba to nikt nic pochwalnego nie napisze. Jeśli coś złego od razu jest pełno negatywnych opinii. Nie urządzam nagonki na TVP Sport. Po prostu wydarza się wiele złych rzeczy o których staram się na tym forum informować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...