Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądałem wczoraj na TVP Sport ME w Koszykówce i realizacja tego wydarzenia nie odbiega od realizacji innych wydarzeń na antenach TVP. Wejście z relacjami spóźnione (co prawda zdążyli z rozpoczęciem meczu) ale wszystko jest na styk. Poza tym - puszczanie tego w 4:3 z przyciętą górą - w tych czasach to już prawie przegięcie. Polsat dostaje sygnał z Turcji w 4:3 i tego nie przycina i daje sie to obejrzec. TVP sama produkuje sygnał - i nie jest w stanie (lub nie chce) puścić 16:9 w TVP Sport. Poza tym telewizja ma prawa do wszystkich meczów a na swojej antenie umieszcza 3 z osmiu meczów rzgrywanych w każdej kolejce. Aż przykro że nie można było wczoraj obejrzeć przegranej Hiszpanów z Serbami. Taki mecz mogliby puścić w TVP 2 lub Info - na pewno miałby oglądalność. Poza tym jeszcze jakość - mam dostep do trzech wersji TVP Sport - w cyfrze ta jakość jest chyba najgorsza (chyba że to wina philipsa PVR). najlepsza jakośc na TNK (odbieram to z modułem w Humaxie). Wszystkie powyższe niedogodności - powodują że gdy będe miał wybór będę wybierał siatkówkę na Polsacie a nie Koszykówkę z Polski. To smutne

 

A to nie czasem FIBA produkuje sygnał? Bo coś mi się nie chce wierzyć, że TVP realizuje mecze we wszystkich miastach skoro pokazują tylko 3 mecze na dzień (2 na żywo i powtórka z poprzedniego dnia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Wrocławia w HD , z pozostałych miast w SD 16/9, wszystko na transponderach TVP

http://www.satelliweb.com/index.php?sec ... Basketball

 

Redakcja Satkuriera w jakimś wywiadzie z prezesem lub innym vipem z Woronicza powinna się spytać dlaczego TVP Sport jest 4/3, przecież ten kanał nie jest emitowany w analogowej tv naziemnej, więc spokojnie mogli by puszczać 16/9 z Wide Screen Signal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziwi mnie dlaczego TVP Sport nie pokazuje całych wyścigów kolarskich na Mistrzostwach Świata. Na przykład dziś po 30 minutach przerwali transmisję na godzinę by nadać magazyn piłkarski. Jakby było coś na żywo to rozumiem, ale magazyn? Jak uważają, że oglądanie całego wyścigu jest nudne to niech w ogóle nie transmitują. Eurosport znów jest na plus. Chociaż dziś się nie popisali bo zaczęli transmisję jak już kolarki były od 30 minut na trasie. W TVP Sport było od początku ale z tą nieszczęsną przerwą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli rzeczywiście przerwali z tych powodów, które napisałeś to poziom wiedzy kolarskiej Pana Roberta Korzeniowskiego jest mierny. W kolarstwie jest czarowanie, ucieczki, wywrotki i ciekawe krajobrazy, które mogą się wydarzyć w każdej chwili. Z tego co pamiętam chody na Mistrzostwach Świata w Berlinie były transmitowane przez 4 godziny bez przerwy. Nie mam tego za złe, że pokazywali chód w całości ale idąc logiką TVP Sport po co pokazywać jak zawodnicy przez 4 godziny idą po 2 kilometrowych pętlach. Panie Korzeniowski - więcej konsekwencji a mniej amatorki bo sposób prowadzenia przez Pana tego kanału czasami przypomina mi całkowitą samowolkę różnych ludzi tam pracujących. Coraz bardziej dochodzę do wniosku, że jest Pan tylko postacią, którą pokazuje się na konferencjach prasowych jako dyrektora TVP Sport a za sznurki pociąga ktoś zupełnie inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej Ligę Mistrzów w piłce ręcznej pokazywał Eurosport 2 i nie zawsze można było oglądać mecze polskiej drużyny. Teraz na pewno meczów z udziałem VIVE będzie dużo więcej o ile nie wszystkie. Według mnie lepiej, że prawa ma TVP Sport.

 

Oglądałem dziś w Eurosporcie między 17:00 a 18:00 transmisję z obrad MKOl-u gdzie miała zapaść decyzja co do wyboru gospodarza Letnich Igrzysk Olimpijskich. W trakcie transmisji w Eurosporcie można było się dowiedzieć tylko o wyborze dwóch kandydatów: Rio de Janeiro i Madryt, czyli ścisłej czołówki. Informacje były przekazane oficjalnie na konferencji i były transmitowane na żywo. W TVP Sport relacja zaczęła się o 18:15 i jednymi z pierwszych słów Włodzimierza Szaranowicza były (nie jest to dosłowny cytat): "Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy zostały już tylko kandydatury Rio de Janeiro i Madrytu. Informacje potwierdziła m.in. BBC". Później było to jeszcze powtarzane przez komentatorów a po wyborze gospodarza powiedział, że te nieoficjalne informacje się jednak potwierdziły. No chyba to jakaś farsa. Co to za nieoficjalne informacje skoro cała Europa i nie tylko mogła to na żywo oglądać w Eurosporcie. Co za amatorka. To jest dział informacji Telewizji Polskiej. Nie ma to jak być dobrze poinformowanym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wie ktos gdzie jutro transmitowany bedzie mecz mlodziezowki U-21 Polska-Holandia? Final ligi zuzla zostal przeniesiony z niedzieli, wlasnie na wtorek na godzine o ktorej ma byc mecz naszych kopaczy.Zuzel raczej ma pierwszenstwo i to jego pokaza w TVP Sport, ale co z pilkarzami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17:35 Piłka nożna - Eliminacje Młodzieżowych Mistrzostw Europy: Polska - Holandia (studio)

Finał Centernet Mobile Speedway Ekstraligi jest od 20:00, więc po prostu TVP Sport nie pokaże meczu MŚ U-20: Brazylia - Kostaryka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Copa Sudamericana - w końcu są transmisje live! :jupi: Co prawda to już ćwierćfinały, ale i tak jest z czego się cieszyć. Oglądalność późnowieczornych i nocnych transmisji live pewnie nie zachwyca, ale jednak dali w środę spotkanie live.

Jest jednak jeden problem - wieśniacka belka w lewym górnym rogu ekranu. Beznadziejnie wygląda. Po co to dają, skoro i tak co 5 minut realizator wyświetla u dołu ekranu wynik. Mogliby chociaż zrobić jakąś belkę podobną do tych od Fox Sports, a nie pchają te "standardowe".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...