Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, tyrla napisał:

Zaskakująca decyzja. W TVN tylko skoki, w TVP Sport boks, podnoszenie ciężarów itp.

Przecież przechodzi do grupy Discovery, a nie do samego Tvn. Eurosport ma kolarstwo i podnoszenie ciężarów, ktore Sebastian Szczesny komentuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemysław Babiarz w wywiadzie o skokach narciarskich

Cytat

Wielu się na tym zna, nawet szczegółowo. To ich pasja. Zajmują się tylko tym. Śledzą zawodników nawet z czterdziestych miejsc. Analizują wyniki z Pucharów Kontynentalnych. Mnie takie kwestie mniej pasjonują.

Cały wywiad na https://sport.tvp.pl/56736740/przemyslaw-babiarz-58-urodziny-skoki-narciarskie-komentarzy-i-kasliwych-uwag-nie-czytam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lanser123 napisał:

Piotr Jaigełło & Maciej Miszkin skomentują hitową walkę Canelo vs Plant. Mateusz Borek poprowadzi studio. Start gali od 02:00. Akurat w przypadku boksu nie ma co narzekać na opakowanie. 

 

https://twitter.com/KrolJagiello/status/1456174100062351364/photo/1

I znowu ten TVP Sport który nie ma ciekawego boksu😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta dyskusja to tak mi się kojarzy jakby piłka nożna kończyła się na meczach Bayernu Monachium , Barcelony czy Realu Madryt. Na boksie się nie specjalizuje, ale często w tenisie wolę obejrzeć mecz typu Fritz -Norrie niż kolejne starcie Djokovicia, którego wynik z góry jest do przewidzenia. Tutaj też nie wykluczam, że Lanser123, który mocno interesuje się sportami walki nie patrzy tylko na znane, utytułowane nazwiska, alep szerzej i dla niego może być ciekawsza gala z udziałem zawodników, którzy kibicom z doskoku nic nie mówią. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo masz racji, wislok. Tzn. oferta bokserska TVP jest właśnie bardziej skierowana dla tych co oglądają z doskoku, którzy znają kilka nazwisk, którym wystarczą 3-4 gale w roku - mowa oczywiście o galach zagranicznych. Natomiast dla tych którzy śledzą co weekend dużo atrakcyjniejszą  ofertę mają Polsat i DAZN. Tyle w temacie. 

Edytowane przez Lanser123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta boksu w Polsacie jest słaba

Że o polskim boksie na tychże antenach nie wspomnę bo nie ma o czym.

Ktoś wyżej napisał DAZN i TVP

Gale Polsatu to w 90% poziom taki jak lokalne czy też galę mało znanych federacji na Fightklub i tak dalej.

Natomiast jeśli chodzi o MMA Polsat ma lepszą ofertę chociaż TVP teraz A 3 lata temu to niebo a ziemia

Dawniej nic A obecnie TFL,Armia Fight Night,Bellator,PFL no i ACA jeśli Rosjanie nie dają w PPV.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, FanMMA napisał:

Że o polskim boksie na tychże antenach nie wspomnę bo nie ma o czym.

 

No szczerze mówiąc to o polskim boksie w TVP też nie ma za bardzo o czym mówić, mimo że gale pojawiają się regularnie. Mam wrażenie, że poziom jest jeszcze niższy niż jak te gale były u konkurencji (co jest dużą sztuką). W zasadzie jedyna porządna polska gala w ciągu tych 4 lat w TVP to Szpilka vs Wach w Gliwicach. Polscy zawodnicy są wysyłani na zagraniczne walki i są skazywani na pożarcie - brutalna rzeczywistość, a nawet tego TVP nie pokaże bo ostatnie pojedynki były dostępne wyłącznie w DAZN. Jeśli mowa o boksie zagranicznym to tutaj więcej ma do zaoferowania Polsat i Dazn, natomiast MMA w ogóle nie ma co porównywać bo konkurencja zdominowała polskie podwórko i mają najlepszą organizację na świecie. 

Edytowane przez Lanser123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu to samo..

Szkoda strzępić [beep]

A co do boksu jutro ciekawa gala z Nowego Sącza i w nocy wydarzenie miesiąca w boksie czyli walka Plant vs Canelo

Dziś warto wspomnieć o gali Armia Fight Night a no i w nocy powtórka Bellatora 270 który za darmo na żywo już trwa na tvpsport.pl

Więc mam co oglądać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już pisałem w innym temacie. 

TVP ---->  PBC

PS ------>  PBC, Top Rank czy imprezy Warrena

 

Natomiast żeby nie było mi boks w TVP coraz bardziej pasuje. Piotr Jagiełło regularnie komentując bardzo się podciągnął, dodatkowo studio prowadzone przez Borka, eksperci na wysokim poziomie - tutaj akurat poszli na łatwiznę bo wzięli sprawdzonych ludzi natomiast jest to wszystko bardzo dobre jakościowo. Dodatkowo wypadł Szczęsny, Solecki pojawia się bardzo rzadko więc kadrowo nie ma się czego wstydzić. Ja jestem zadowolony - mając dostęp do PS, TVP i Dazn można zobaczyć wszystko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemysław Babiarz krytykuje reklamowanie zakładów bukmacherskich przez kolegów z branży. 

Cytat

Reklamowanie czegokolwiek przez dziennikarzy jest niezgodne z naszą etyką zawodową. I mam za złe kolegom, którzy weszli w ten biznes” – ocenia w rozmowie z portalem wirtualnemedia_pl kierownik działu sportowego „Rzeczpospolitej” Mirosław Żukowski.  Jak skomentujesz te słowa?

 

Mirek ma rację. Kiedy coś reklamujemy stajemy się rzecznikami tego co promujemy. Dziennikarz powinien być niezależny. Nie powinien się wikłać w żadne zależności. Nic nie powinno mu przeszkadzać w dążeniu do prawdy, a prawda nie jest pośrodku, tylko tam, gdzie leży. Tego kiedyś uczyli na kursach dziennikarskich. Dziś znani dziennikarze są bardziej postaciami medialnymi niż dziennikarzami. Łatwo pomylić te dwie sfery i dać się skusić pieniędzmi przeznaczonymi na PR i reklamę. Zarobek kusi. Ktoś ma znane nazwisko, rozpoznawalną twarz, więc udostępnia ją do promowania jakiegoś przekazu i zarabia na tym. Mafie z Azji południowo-wschodniej zarabiały na zakładach bukmacherskich wpływając na ustawianie wyników w Bundeslidze. Nie twierdzę, że wszyscy bukmacherzy tak działają. Niemniej jest to sfera granicząca z przestępczością i hazardem, z tym czego byśmy nie ocenili jako etyczne. Jeżeli dziennikarz sportowy promuje zakłady bukmacherskie, przekracza barykadę, której nie powinien przekroczyć. Nawet niechcący mogą wdepnąć w aferę związaną z ustawianiem meczy przez bukmacherów. Hazard to bardzo grząski obszar. Znałem dziennikarzy, którzy wpadali w szpony hazardu i mieli poważne długi.

 

Cytat

Za jaką kwotę wystąpisz w reklamie zakładów bukmacherskich?

 

Nie zareklamuję zakładów bukmacherskich za żadne pieniądze ze względów etycznych.

 

Źródło https://sdp.pl/nie-zareklamuje-bukmacherki-za-zadne-pieniadze-rozmowa-z-przemyslawem-babiarzem/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...